Nivea Deodorant, Sensitive Roll-on

Nivea Deodorant, Sensitive Roll-on

NIVEA Deo SENSITIVE Roll-on jest optymalnym połączeniem delikatnej pielęgnacji i skutecznej ochrony przed poceniem przez cały dzień. Dzięki specjalnej formule nie zawierającej perfum i alkoholu jest przeznaczony dla skóry szczególnie wrażliwej.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Steareth-21, Trisodium EDTA, Glyceryl Laurate, Persea Gratissima, Octyldodecanol, Bisabolol

Cena: ok. 9 zł

Dobrze, ze go wycofano

Najgorszy z tych, ktore uzywalam. Przez niego chyba sie zniechecilam do wszystkich dezodorantow Nivea i nie kupilam zadnego od lat.
Nie dzialal odswiezajaco, mialam wrazenie, ze wrecz wzmaga potliwosc. Ladne opakowanie, bardzo wydajny i rownie nieskuteczny.
O bardzo slodkim zapachu, ktory zmienial sie w obrzydliwy wymieszany z potem.
Pamietam go do dzisiaj.

Używam tego produktu od: miesiac wiele lat temu

KWC za którym będę tęsknić…

Mój ulubieniec. Szkoda, że wycofany z sprzedaży:(

+ najpierw był sztyft jednak wypróbowałam kulkę i przy nie zostałam ponieważ nie zostawia śladów/ ew. malutkie które można szybko usunąć namoczoną szmatką (warunek poczekać aż przeschnie – ale to chyba normalne…)
+ bezzapachowy, za to wielki plus ponieważ nie cierpię zapachowych antyperspirantów
+ poręczne, ładne opakowanie
+ dobrze chroni – może nie nadaje się gdy chcemy przebiec 10km jednak w lżejszych sytuacjach jest ok
+ ogranicza powstawanie brzydkiego zapachu
+ delikatny dla skóry, nie podrażnia
+ cena

Szkoda, że już go nie ma. Długo szukałam zastępcy – znalazłam jeden, no dwa.

bardzo je lubie.

najbardziej przypadł mi do gustu biały zapobiegający nadmiernemu poceniu, mimo że nie mam jakiegoś wielkiego problemu z tym - ten pięknie pachnie, nie pozostawia białych śladów, ale jeśli nie wyschnie dobrze to na ubraniu pojawiają się takie mokre-niemokre plamy które schodza dopiero po praniu ;) i w zasadzie to dość długo schnie, ale da się przeżyć, za to cały dzień pięknie pachnie:D nie ma mowy o jakimś nieprzyjemnym zapaszku. Jest wydajny, starcza mi na ok 2 miesiące a nawet dłużej, używany oczywiście codziennie, cena porównując z innymi dezodorantami w drogerii trochę wyższa niż przeciętnie, ale warto, od lat ich używam i nie mam ochoty zamienić na inne.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Ok ;)

No to tak. Niektórzy piszą, że jest to dezodorant bezzapachowy. Nie! Ja wyczuwam delikatny zapach rumianku. Produkt jest gęsty, więc czasami kulka się zacina. Ale to można przeżyć. Oprócz tego defektu to już same pozytywy: szybko schnie, chroni przed potem i pielęgnuje skórę.
Polecam! ;)

Używam tego produktu od: kiedyś

Ok: )

Nieinwazyjny, miły zapach.Dobrze się rozprowadza, jest poręczny. Nie podrażnia. Miałam wrażenie jednak, że nie chroni tak skutecznie jak inne, porządniejsze antyperspiranty. Nie zgadzam się z innymi opiniami, że jest wydajny - mi starczył na miesiąc..

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

nie sprawdza się

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie kupiłam go sama, nie lubię bezzapachowych – dostałam – mało udany prezent, niestety :o
Na -
- chroni przed potem chyba tylko zimą, w czasie mrozów;) latem lepiej oszczędzić sobie stresu i użyć innego dezodorantu
- brudzi ubrania
Na + :
- bardzo wydajny, aż za bardzo, powiedziałabym, zużyłam połowę i więcej już nie dam rady
- nie zasychająca kulka
= nigdy więcej!

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

łagodny, a skuteczny

Bardzo lubię dezodoranty w kulce od Nivea, a ten jest jednym z lepszych:
+ bardzo delikatny i łagodny - nie podrażnia(ja mam bardzo wrażliwą skórę) nawet tuż po depilacji.
+ bezzapachowy - co dla mnie jest dużą zaletą - nie gryzie się z perfumami,
+a przede wszystkim spełnia funkcję którą dezodorant powinien spełniać- chroni
+jest baaardzo wydajny starcza na kila miesięcy
+szybko się wchłania i nie brudzi ubrań
+bardzo poręczne, estetyczne opakowanie
Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w traicie 1

nieeee....

Kolejna kulka Nivea i znowu to nie to... Zalety-poręczne opakowanie, wydajność, brak zapachu, szybkie wysychanie. Tylko dwie-za to potężne, wady-brak ochrony i brudzenie ubrań. Ten dezodorant (bo antytperspirantem bym go nie nazwała) zupełnie zawiódł mnie w chwilach stresu, czułam się zupełnie bez żadnej ochrony. I brudzi-intensywnie, czarne ubrania do wygotowania...No nic, zużyję go w domu.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Dobry

Zalety:
:) bezzapachowy - bardzo lubie takie antyperspiranty,bo nie kloca sie z perfumami.
:) mega wydajny!! - mam go 8 miesiecy i jeszcze jest cos na dnie!
:) dobra ochrona na przecietne dni ;)
:) opakowanie - poreczne, szklane (lubie takie), dobrze dozuje kosmetyk
:) nie podraznia nic a nic, nawet po depilacji
:) niedrogi
:) w miare szybko sie wchlania jak na antyperspirant kulkowy

Wady:
:( nie chroni do konca - na upaly i bieganine po miescie sie niestety nie nadaje, a to juz mu duzo ujmuje
:( zdarzylo sie, ze brudzil lekko czarne ubrania

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

tylko po domu

Jako antyperspirant sie nie sprawdza,zapachu potu nie czuc ale jednak czuc niemiłe zapachy.Uzywamałam go w domu i po goleniu bo dobrze nawilzal i leczył podraznioną skore po goleniu.( wdomu sie raczej nie poce).Oczywiscie nie odwazylabym sie uzyc go do szkoly na 9 lekcji,ani na zakupy na miasto czy na impreze,bo by mnie zawiodl na calej lini;)ale w domu na beztresowe dni jest odpowiedni.Wysycha w mgnienieu oka,naprawde mega szybko:)opakowanie ok,zapachu brak,dobrze leczy podraznioną skore (szczegolnie antidralnem).Ogolnie antyperspirantem go nazywac nie mozna i nie wolno;)ale go lubiłamUżywam tego produktu od:dawno

nie dla mnie

obiecanki cacanki a glupiemu radosc.

nie jest skuteczny. nie powstrzymuje pocenia. malo tego, mam wrazenie, ze wrecz je wzmaga. nie likwiduje przykrego zapachu. kiedy uzywalam tej kulki mialam wrazenie, ze smierdze. po prostu smierdze. cos okropnego.

nigdy wiecej.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Ok

Jak dla mnie dezodorant jest ok:) po drugie bardzo lubie nivea bo nie wywoluja podraznien :) Niedawno mialam ten dezodorant :) Zero zapachU Jak dla mnie rewelka :D

Używam tego produktu od:Nie pamietam
Ilość zużytych opakowań::D