Nivea, Nutri Cashmere, Szampon do włosów suchych

Nivea, Nutri Cashmere, Szampon do włosów suchych

Suche włosy często są szorstkie, matowe i pozbawione życia. Ponadto łatwo tracą blask i miękkość.Szampon Nutri Cashmere:
- Nadaje włosom gładkość kaszmiru i wyjątkowy blask.
- Odżywia włosy nie obciążając ich.
- Chroni włosy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Formuła z proteinami ryżu głęboko odżywia włosy i nadaje im wyjątkową gładkość aż po same końce.

ryżowy zapach

kupiony 3 lata temu chyba już nie ma w sprzedaży.
jakoś tak wysuszający włosy, ale podnosił mi je. fajnie. nie nawilżył czy coś w tym stylu. trzeba było nieźle wybulić opakowanie. nie kupowałam więcej. zapach naprawdę jakiś taki ryżowy.

PLUS ZA ZAPACH I WYDAJNOŚĆ.

Używam tego produktu od: tylko raz
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

bardzo dobry

Bardzo lubię ten szampon. Ślicznie pachnie, ma kremową konsystencję, jest wydajny. Włoski po użyciu są pachnące i miękkie. Z połączeniu z odżywką rewelacja. POLECAM :)

Używam tego produktu od: 2miesięcy

Wolę spróbować czegoś innego

Ten szampon jest bardzo fajny, fajnie i przyjemnie pachnie. Za pierwszym razem może moje włosy nie wydawały się takie ciężkie itp bo nie mam takich, ale było lepiej. Ma konsystencję jakby mleczka i bardzo dobrze się pieni. Jednak teraz nie widzę efektów, bo już chyba nie działa na moje włosy. Zdecydowanie lepiej najpierw umyć przeciwłupieżowy (ja mam Elseve, biały z czerwonymi napisami)a potem tym, jak ja to robie bo nawet powinno się myć włosy dwa razy.

Lubię ten szampon, ale nie kupię go panownie, tylko spróbuję czegoś innego :)

oj nie

Zdecydowanie nie polecam. Mam włosy suche - regularnie prostuję , więc myslałam, że ten szampon będzie dla mnie - niestety pomyliłam się. Po jego użyciu swędzi skóra głowy, poza tym mam wrazenie tępego oblepienia włosów (mimo dokładnego spłukania). Nietylko nie pomaga, ale też szkodzi. Znam inne lepsze szampony, niekoniecznie droższe.Używam tego produktu od:próbuję zmęczyc pierwsze

na 3,5

Szampon zużyłam dość niedawno.Jego plusy:wydajny,,nie plącze mocno włosów,wygładza.Jednak zauważyłam,że po jego użyciu moje włosy były trochę obciążone, szybciej się przetłuszczały.Zapach może być,nie jest nachalny.
Nie spowodował łupieżu ani podrażnienia skóry.
Nie wiem,czy kupię ponownie,bo nie jest najgorszy,ale używałam lepszych szamponów.

Używam tego produktu od:maj 2010