Biosilk, Thermal Shield (Spray termoochronny z jedwabiem)

Biosilk, Thermal Shield (Spray termoochronny z jedwabiem)

Farouk BioSilk Thermal Shield - spray chroniący przed wysoką temperaturą.
Bardzo lekka odżywka chroniąca włosy przed działaniem promieni słonecznych oraz przed działaniem wysokiej temperatury. Zastosowanie naturalnego jedwabiu oraz składników roślinnych pomaga chronić włosy przed termalnymi uszkodzeniami, gdy prostujemy lub kręcimy włosy lokówką. Daje długotrwały efekt po ułożeniu oraz niesamowity połysk.

w sprayu
Utrwalenie
bardzo mocne
termoochronne, wygładzające
Struktura
lekkie
hipoalergiczna

Właściwie czemu nie?

Czy chroni przed temperaturą ciężko mi określić.
Plusem tego produktu na pewno jest zapach i poręczne opakowanie.
Sam produkt przynajmniej u mnie powoduje, że loki są odrobinę trwalsze niż zwykle.
Czy nabłyszcza jakoś specjalnie nie jestem w stanie określić, bo naprawdę nakładam na włosy trochę kosmetyków po myciu.
Ogólnie jest raczej na plus niż na minus :)

Używam tego produktu od: paru dobrych miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobry

Odkryłam ten produkt całkiem niedawno, jakiś miesiąc temu. Używam po każdym umyciu, przed suszeniem i prostowaniem. Spray zmiękcza włosy, łatwo się rozczesują, przyjemnie pachnie, ma wygodne opakowanie. Co do faktycznej ochrony włosów chroni, ale nie wiem, w jakim stopniu, ja używam dobrych prostownic i suszarek, więc trudno mi się odnieść. Nie zauważyłam zniszczeń, więc działa. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Bardzo dobry

Mgiełka jest wydajna, niezbyt droga, ma bardzo wygodne opakowanie. Delikatnie zmiękcza i nabłyszcza włosy i chyba faktycznie je chroni, bo odkąd jej używam praktycznie w ogóle nie rozdwajają mi się końcówki, włosy są zdrowe i mają dobrą objętość. Zapach jest subtelny; typowy dla kosmetyków tej marki. Fajne jest też to, że mgiełka nie obciąża włosów. Trzeba by było naprawdę mocno przesadzić, albo aplikować ją tuż przy skórze głowy (czego ja nie robię - skupiam się głównie na końcówkach). Podsumowując - polecam przetestować. W takiej cenie ciężko byłoby znaleźć równie dobry produkt tego typu.

Używam tego produktu od: niecałe pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe

Grzywka na jeden wieczór

Nic specjalnego

Jedyne, co mi się podoba w tym produkcie, to opakowanie i wiem, że potem wykorzystam je do czegoś innego. Nie rozumiem zachwytów nad produktami Biosilk, one są beznadziejne. Ten spray dostałam w zestawie z szamponem, odżywką i z tym czymś na końcówki, ale tamte rzeczy już żużyłam, także pozostał ten nieszczęsny spray. Spryskuję nim włosy po umyciu, miałam nadzieję, że podobnie jak ten preparat do końcówek chociaż będzie pomagał rozczesywać włosy, nic jednak takiego się nie dzieje, w zamian za to mam wrażenie, że włosy są oblepione. Czy działa? Hmmm..... Jak suszę włosy suszarką to jakoś nie widzę zbytniej różnicy czy użyłam tego sprayu, czy nie, prostuję włosy rzadko, bo naturalnie mam proste, także wydaje mi się, że to jest po prostu niepotrzebny wydatek. Przynajmniej dla mnie. Zużyję go sobie do końca, ale potem już nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo dobry.

+ chroni przed wysoką temperaturą
+ włosy są lśniące
+ dzięki niemu loki i fale utrzymują się o wiele dłużej

- kiepski atomizer - rozpyla w jednym miejscu, więc należy wyczesać włosy zanim zaczniemy układać, bo inaczej będziemy mieć gdzieniegdzie posklejane strąki. Jednak nie jest to jakaś baardzo straszna wada.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe po 50ml

Wspaniały!

Najlepszy produkt chroniący moje włosy przed temperaturą prostownicy. Po użyciu włosy lśnią i nie są posklejane. Nie przesuszają się i ogólnie są bardzo dobrej kondyzji.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Lubiłam, zużyłam i chyba więcej nie będzie

Najbardziej w produkcie podoba mi się formuła - płyn w spray\'u. Dzięki temu nakłada się błyskawicznie i równomiernie. Nie ma mowy o obciążeniu włosów.

Włosy są po nim miękkie, delikatnie się błyszczą.
Najmniejsze opakowanie jest niesamowicie poręczne i wydajne.

Niestety dla mnie był niewystarczająco odżywczy.
Na końcówki musiałam używać często innego porduktu.

Ten atomizer...

Kupilam, bo skończyl mi się Heat Defence Tresemme oraz CHI Keratin Mist, a że mialam je chyba z rok (Chi nawet 2 lata), bo byly wydajne, to znudzily mi się, więc stwierdzilam, że wlosy mogly się nimi już przejeść, może brak im innych skladników np takiego jedwabiu. Biosilk okazal się rewelacyjny, wlosy pięknie się po nim ukladają, są lśniące i gladkie, ale nie oklapnięte, wręcz puszyste, miękkie, bardzo mile w dotyku. Spray bardzo dobrze dyscyplinuje wlosy i utrwala fryzurę bez uczucia sztywności. Rzeczywiście chroni podczas suszenia i prostowania, wlosy latwiej się po nim rozczesują. Myślę, że jest to najlepszy spray jaki mialam, lepszy od Heat Defence, jednak ma dosc poważną wadę, a jest nią dozownik, spryskiwacz. MASAKRA! Dlatego bylam przeszczęśliwa, gdy okazalo się że atomizer od Heat Defence pasuje jak ulal do butelki Biosilka. Oryginalny atomizer nie nadaje się do użytku, spryskuje wlosy w jednym miejscu pod silnym ciśnieniem, co zawsze powodowalo obciążenie i skorupę na glowie, zamiast wlosów. Dozownik Tresemme natomiast spryskuje wlosy delikatną, lekką mgielką na dość dużej powierzchni równomiernie, dlatego polecam z calego serca Biosilk, ale tylko z dozownikeim tresemme lub podobnym, zwlaszcza przy dluższych wlosach. Dobrze, że postanowilam nie wyrzucać pustego opakowania po Tresemme, w innym razie bardzo żalowalabym zakupu tego Biosilka.:-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, bardzo wydajny przy odpowiednim atomizerze.

uwielbiam!

Stosowałam wiele termoochronnych kosmetyków, ta mgiełka jest najlepsza!
Co do jej właściwości ochronnych nie mam zdania bo ciężko to ocenić, na pewno jest to jedyny taki produkt który naprawdę pielęgnuje włosy - są miękkie, jedwabiste, mocno nawilżone. Już za to można ją pokochać, działa jak najlepsza odżywka ;)

Jest to jednak spray stylizujący, a więc : ułatwia prostowanie, włosy są wygładzone, lśniące, cudownie utrwala - fryzura po tej mgiełce nie wymagają już użycia lakieru, nie skręcają się i nie puszą nawet przy wilgotnym powietrzu, są delikatnie usztywnione.

Ładne, poręczne i duuże opakowanie wystarczy na długo i zapewnia wygodę stosowania ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie