L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Cena już od 22,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

łagodzące, regenerujące
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Stary, dobry, mało puszący

Kiedy myślę ,,fajna maska z humektantami” zawsze mam na myśli tą Biovax. Na głowie mam kwintesencję tego, co można nazwać włosami kapryszącymi w towarzystwie nawilżaczy – czyli wysokoporowate sianko.
Działanie: Maska jest fantastyczna – pięknie nawilża, więc włosy są elastyczne, sprężyste i mięsiste, za to nie puszy, bo zarazem ładnie dociąża. Po jej użyciu widzę na głowie blask, a po dłuższym czasie – mniej zniszczeń i poprawę stanu włosów.

Na plus:
-włosy dociążone, gładkie i błyszczące, ale zachowują objętość
-poza tym nawilżone: sprężyste i mięsiste
-łatwo się rozczesują
-na dłuższą metę regeneruje i poprawia stan włosów
-maska jest gęsta, ale rozprowadza się łatwo, więc ma świetną wydajność
-nieinwazyjny zapach
-dobra cena

Minusów, jak w przypadku większości ,,starych” masek Biovax, po prostu nie widzę.

Klasyk, którego trzeba spróbować. Do tego jedna z niewielu takich, które mogą samodzielnie robić za całą pielęgnację, a włosy nadal będą lśnić i ładnie się układać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450852].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maska

To był mój drugi biovax o ile dobrze pamiętam. Najpierw zakupiłam próbkę w Lidlu, potem pełnoprawną wersję. W obu przypadkach sprawiła się super. Włosy były po nim przyjemnie mięsiste i całkiem gładkie (chociaż lepszy efekt uzyskuję po wersji awokado bambus). Mój naturalny rudy odcień pięknie po niej lśnił. Z tą skutecznością maska zeszła jak woda ;) Będę do niej wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425301].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Fajna maska

Bardzo fajna maseczka. Wypróbowałam jednorazowe opakowanie, które kupiłam w Lidlu. Wydałam na nie niecałe 2 zł i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Włosy są po niej:
- odżywione
- dociążone
- wygładzone
- lśniące
- miękkie
Jestem zadowolona z niej. Jestem skłonna kupić całe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394836].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

5/5

Maska zamknięta jest w plastikowym słoiku, który łatwo się otwiera. Jest biała i ma gęstą konsystencję więc nie spływa z włosów. Pachnie specyficznie, sama nie wiem co mi to przypomina, ale ja lubię ten zapach. Trzymam ją na włosach 20-30 minut, po czym spłukuję. Efekt? Włosy są dociążone, ale nie ma mowy o obciążeniu, nawilżone, pełne blasku i wygładzone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369421].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę pomaga zniszczonym włosom. Są lśniące, nawilżone, sypkie, łatwe w rozczesywaniu i mniej łamliwe. Producent spełnił swoje obietnice. Uważam, że nie ma minusów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369311].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Jestem wielką fanką masek tej firmy. Ta przypadła mi chyba najbardziej do gustu. Po użyciu włosy są nie do poznania : wygładzone, nawilżone, lśniące, cudowne! Ratuje włosy z naprawdę złego stanu. Szczerze polecam, tym bardziej ze maska jest bardzo wydajna a największe opakowanie wcale nie wychodzi drogo;D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361016].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt dla włosów cienkich i słabych

Dostałam ten produkt miesiąc temu, na urodziny, i jak do tej pory jestem miło zaskoczona efektami, gdyż bałam się, że moje włosy będą się po nim bardzo przetłuszczać i wyglądać nieświeżo. Nic takiego się jednak nie wydarzyło - maska świetnie wygładza i intensywnie nawilża włosy, co dobrze widać już po pierwszym zastosowaniu zastosowaniach. Nie stosuje jej na całe włosy, a głównie na środkowe i dolne partie oraz końcówki, które przestały być suche, wyglądają zdrowiej, nie splątują się w kołuny.
Zapach bardzo ładny, konsystencja raczej gęsta, co umożliwia precyzyjne dozowanie produktu. Wydajność dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355771].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę

Świetna maska: wygładza i długotrwale nawilża - jej efekty widziałam jeszcze po kolejnych myciach. W szczególności pokochały ją moje suche końcówki; po użyciu maski stawały się jakby zdrowsze, a na pewno przestawały się plątać.
Jedyne, co mam do zarzucenia tej masce, to kiepska wydajność przy dość wysokiej cenie, jak na tego typu produkt. Na szczęście nie potrzeba jej dużo, żeby dostrzec efekt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335581].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabsza niż ta do włosów blond

W pierwszej kolejności używałam maseczki Biovax do włosów blond, która była mega. Oczywiście jak się skończyła to dusza testerki dała znać o sobie i musiałam spróbować innej. Miałam wówczas włosy rozjaśniane a więc bardzo przesuszone i wymagające regeneracji. Wydawało mi się, że będzie dla mnie idealna. Okazała się jednak gorsza od tej do włosów blond.
- w moim odczuciu maski Biovax są trochę drogie. Mała pojemność za ok. 18 zł to dużo. No chyba, że polujemy na promocje, ale przyznam, że nie zawsze chce mi się latać, szukać, czekać.
- zapach przyjemny
- konsystencja nie jest zbita i gęsta jak masło, jest dosyć rzadka ale nie spływa jakoś tragicznie po włosach
- plus za skład, Producent oferuje nam jednak pielęgnację na nieco wyższym i lepszym poziomie, niż typowe drogeryjne maski w całości napakowane silikonami
- nieco wygładzała włoski, chociaż trochę mało, pomagała rozczesać, zmiękczała, jednak działanie nie było jakieś spektakularne. Po prostu na tle tej do włosów blond wypadła słabiej.
Ogólnie przyjemnie się ją stosowało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334656].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maseczka

Zalety:
- ma piękny, przyjemny zapach
- nawilża i odżywia włosy
- wygładza i zapobiega puszeniu i łamaniu się końcówek
- włosy po jej użyciu są pełne blasku
- ładnie pachnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334236].usefull || 0 }}% pomocna.