L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Cena już od 22,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

łagodzące, regenerujące

Napisanych recenzji: 20

niezły

Na plus przemawiają:
+ ładny zapach
+ włosy są miłe w dotyku, gładkie
Minusów w postaci skutków ubocznych nie zauważyłam, ale ta maseczka jest zdecydowanie za droga
Za tę cenę lepiej kupić większe i równie dobre maski z Kallosa :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250276].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

nie zachwyca

takie tam sobie nic. Emolientowy skład, całkiem dobry ale na mnie nie działa. Włosy po zastosowaniu nadal są suche, bardzo się puszą i kompletnie nie chcą się układać. Mimo, że po zastosowaniu tej maski moje włosy przypominają siano to zdecydowanie przyspiesza ona przetłuszczanie się włosów. Stosuję na zmianę maski proteinowe i emolietnowe ale moje włosy chyba bardziej wolą proteiny bo dla mnie ta maska to kompletny bubel. Dwie gwiazdki daję za fajny skład - olej ze słodkich migdałów - który lubię i miód i za przystępną cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236388].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Używa produktu od: próbka

POPROSTU WOW

Kupiłam maskę w saszetce na próbę i z ciekawości, ale jedno użycie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Mam (miałam?) włosy suche, puszące się, szorstkie w dotyku i matowe. Użyłam jej po sobotnim weselu, kiedy bałam się o to, że stylizacja je zniszczy.. byłam w szoku widząc je. Moje włosy były cudownie miękkie, podatne na stylizację i błyszczące. Niestety nie zlikwidowała puszenia i musiałam poradzić sobie jedwabiem, żeby je wygładzić.. Efekt trzyma się już od tygodnia a ja planuję zakup pełnego opakowania :) daję 4 gwaizdki, ponieważ mam zastrzeżenia co do puchu na mojej głowie, z którym maska nie zrobiła nic, niemniej jednak "wyleczyła" moje włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211693].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Dodanych produktów: 52

Napisanych recenzji: 268

Niestety ale porażka

Kupiłam ją dośc dawno temu i czekała na swój moment aż skończę wcześniej używane maski do włosów.
Doczekała się na swoją kolej kiedy moje włosy były już bardzo suche, sianoweate, bardzo długie, zniszczone wieloma zabiegami farbowania. Więc wtedy powinna się sprawdzić idealnie...

Maskę do włosów musze nakładać po każdym myciu, inaczej nie rozczesałabym włosów.

:) + gęsta konsystencja, nie spływa z włosów
:) + zapach przyjemny, nie słudki i duszący
:) + lekko dociąża i wygładza, ale dopiero po dłuższym stosowaniu czyli pod koniec opakowania
:) + cena też ok, szczególnie że bardzo często można ją dostać w promocji z rabatem 50%
:) + dostępność - chyba w każdej drogerii
:) + dostępna także w wersji "dla podróżnych" czyli w wygodnych, małych saszetkach

:( - na początku użytkowania nie robiła nic, czułam jakbym nie używała żadnej maski
:( - bardzo niewydajna. Opakowanie nie jest małe, ale żeby maska choć pomogła rozczesać włosy, to trzeba jej nałożyś sporo na całą długość, przez co szybko się kończy.
:( - tak naprawdę nie pomaga włosow. Ma regenerować włosy suche i zniszczone a odniosłam wrażenie, że jeszcze bardziej je niszczy
:( - w składzie alkohol na 2 pozycji - wysusza włosy. Zamiast im pomagać to im szkodzi
:( - włosy po jej zastosowaniu nie układają się dobrze, są matowe i sterczą we wszystkie strony

To pierwsz maska Biovax, która mnie zawiodła. Na mojej półce czeka jeszcze wersja ze złotem, i teraz boję się rozpocząc.
Na pewno nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197438].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 81

Porządna maska.

Moje włosy bardzo się lubią z maseczkami Biovaxa. Wersję do włosów suchych i zniszczonych kupiłam na zimę, aby dopieścić moje włosy w tym trudnym czasie kiedy jest zimno, wietrznie, a włosy ocierają się o szaliki, swetry i płaszcz.
Maskę nakładam raz w tygodniu na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i zostawiam na co najmniej 30 minut. Liczyłam na głębokie nawilżenie oraz odżywienie włosów i to dostałam-maska sprawia, że włosy są wygładzone, rozczesują się bez problemu, a do tego są miękkie, nawilżone, nie elektryzują się i prezentują się dobrze-są ujarzmione i błyszczące. Nie wiem czy maska je jakoś głęboko regeneruje-moje włosy są zdrowe, jedynie zimą są trochę suche i się elektryzują i z tymi problemami maska sobie dała radę. Nakładam ją też na skórę głowy i także się sprawdza-łagodzi wszelkie podrażnienia skóry głowy, nawilża ją i wzmacnia cebulki włosów.
Maska mocno dociąża włosy i choć ich nie obciąża, to jednak przyspiesza nieco przetłuszczanie, bo włosy na wieczór są bardziej nieświeże i okalpnięte niż przy innych odżywkach/maskach.
Maska jest gęsta i treściwa, nie trzeba jej wiele na moje włosy(dosyć gęste, do łopatek), więc jest wydajna, mi starczyła na cztery miesiące używania raz w tygodniu. Spłukuje się dosyć opornie, trzeba dłużej trzymać głowę pod kranem.
Ja zapachu osobiście nie lubię, kojarzy mi się z ziemią i tanimi męskimi perfumami i, o zgrozo-dosyć długo zostaje we włosach. Opakowanie jest bardzo wygodne-szczelny słoiczek z klapkowym zakmnięciem , wprawdzie dosyć topornie się zamyka(ja zawsze sobie pomagałam stopą :D), ale można z niego wybrać maseczkę do samego końca i to jest najważniejsze.
Maseczka Biovax do włosów suchych i zniszczonych to dobry kosmetyk dla włosów potrzebujących czegoś treściwego-jej bogaty, emolientowy skład na pewno odżywi i upiększy włosy, zwłaszcza te suche. Jedynie nie polecam jej posiadaczkom włosów przetłuszczających się, bo maska jest naprawdę konkretna i dosyć ciężka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174648].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Pół na pół

Co do maski mam mieszane uczucia - przy początkowych użyciach obciążała włosy, potem nie robiła nic, następnie przy końcu opakowania po dłuższej przerwie efekt był dobry, ale nie wow.
Zalety:
-Wydajność - użyłam jej 16 razy przy półdługich włosach
-zapach - nie jest aż taki męczący
-konsystencja- nie spływa z włosów
-cena, często na promocji
-włosy zdecydowanie mniej się puszą
-są bardziej wygładzone
Wady:
-może obciążać
-brak efektów przy częstym stosowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1162596].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Strzał w 10 !

Maska uratowała moje włosy i dała im nowe życie! Włosy były bardzo przesuszone i łamliwe. Maseczka stosowana regularnie dała oszałamiający efekt. Włosy lśnią słonecznym blaskiem. Włosy nie elektryzują się, nie puszą , są mniej rozdwojone. Są miekknię i przyjkemne w dodtyku. Maska godna polecania w 100%

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159586].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Dobra maseczka

Od tej maski zaczęła się moja przygoda z Biovaxami i dogłębniejszym dbaniem o włosy. Jest to dobra maseczka na bardzo zniszczone włosy, jednak kiedy już odratujemy nasze kłaczki i już są w lepszym stanie, nic więcej z nimi ta maseczka nie zrobi. Kiedy już włosy są w dobrym stanie po jej używaniu trzeba poszukać sobie inna maskę. Jest to dobra maska, gdyż jest bardzo wydajna i dobrze działa na włosy oraz ma piękny zapach. Nie mam do niej zastrzeżeń.

Plusy:
+ ratunek na bardzo suche i zniszczone włosy
+ zapach
+ wydajność
+ cena

Minusów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158923].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Mój hit

Był to mój pierwszy produkt Biovax polecony przez koleżankę żeby pomóc moim włosom po wieloletnich farbowaniach. Uwielbiam jej treściową konsystencję i przyjemny zapach. Opakowanie jest dla mnie bardzo poręczne. Jest bardzo, bardzo wydajna. Już niewielka ilość, którą trzymam na włosach od 15-30min sprawia, że moje włosy są dociążone, ale nie przyklapnięte, mięsiste i przyjemne w dotyku. A używanie jej regularnie znacznie poprawiło stan moich włosów. Od tego czasu jest zawsze na mojej półce w łazience i nie wyobrażam sobie żeby jej zabrakło.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 72

ekstra :)

Uwielbiam maseczki biovax. Na moich włosach spisują się świetnie.
+nawilżają
+wygładzają
+włosy po użyciu super się układają i są sypkie
+regenerują, naprawdę poprawiają kondycję włosów która się poprawia i utrzymuje a nie jak inne maseczki których efekt jest od mycia do mycia
+cena
+wydajność
+zapach
+opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149546].usefull || 0 }}% pomocna.