L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

łagodzące, regenerujące
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Odżywienie

Moge serdecznie polecić ta maseczkę, włosy po jej użyciu sa odżywione, duzo łatwiej sie rozczesuja, ja nakładam maseczkę na włosy i dokładnie rozczesuje szczotka i zostawiam na jakieś 15 min. Daje dobre efekty.

Zawsze do niej wracam, mój hit!

Mam włosy rozjaśnione i zniszczone. Po użyciu tej maski - tak jak zaleca producent - moje włosy są miękkie, lśniące i wyglądają zdrowo. Testowałam wiele maseczek tej firmy i ta spośród nich jest najlepsza dla moich włosów. Testowałam również maseczki innych marek, jednak zawsze wracam do tej maseczki :) Polecam

Może być ale...

W opakowaniu maski dodatkowo mamy czepek i rękawiczki do nakładania maski. Producent zaleca żeby po nałożeniu maski, założyć czepek i dla dodatkowego efektu owinąć głowę ręcznikiem. Maska sama w sobie działa fajnie, faktycznie nawilża i regeneruje włosy. Jednak kiedy zaczęłam się stosować dokładnie do zaleceń producenta - czepek, ręcznik itp., włosy zaczęły mi się przetłuszczać i trochę trwało zanim doszłam z nimi do ładu.

Well 01

świetna tylko ten zapach

Maska bardzo dobrze nawilża włosy, są gładkie i lepiej się rozczesują, mały minus za zapach zupełnie mi się nie podoba jest bardzo dziwny i duszący, na szczęście na włosach szybko się ulatnia. Lubię używać tych produktów kiedy włosy potrzebują mocniejszego nawilżenia.

Obowiązkowo w mojej kosmetyczce!

Tak jak w tytule! Zdecydowanie co jakiś czas będą ją używała, oczywiście na przemian z innymi produktami. Nie byłam zbytnio przekonana do niej, mimo dobrych opinii. Zraziłam się do firmy L'botica po tym jak spróbowałam jednego z ich polecanego szamponu oraz odżywki. Wydałam kupę pieniędzy, a nie otrzymałam w zamian nic.
W tym przypadku było na odwrót. Z reguły trzymam ją na włosach trochę dłużej niż zaleca producent. Używam ją raz, może dwa razy w tygodniu. Gęsta, w ogóle nie spływa z głowy. Włosy po niej przepięknie pachną, są miękkie wręcz lejące jak weźmiemy w dłonie oraz mają ten błysk. I najważniejsze nawilża i odżywia! W moim przypadku włosy nie puszyły się, a zaznaczam że mają do tego skłonności i to dosyć często. To co obiecał producent zostało osiągnięte.
Jedyny problem polega na tym, że jest średnio wydajna. Mam gęste włosy za ramiona, więc trochę tego muszę nałożyć. Cóż...jak to mówią, wszystkiego nie można mieć. ;)

Dobrana z nas para :)

Jestem wierna tej masce a ona mi i tak już chyba zostanie :) Ten zakup to chyba jeden z moich pierwszych kroków na drodze włosomaniaczki marzącej o długich pięknych włosach. Wiele się od tamtej pory zmieniło, ale maska ze mną została.
Moje włosy są cienkie, ale jest ich dużo, umiarkowanie kręcone, puszące się. Są dosyć łamliwe i łatwo się rozdwajają.
Lubię tę maskę za jej skład, który przekłada się na efekty. Zawiera emolienty, ekstrakty i olej z migdałów, które razem odżywiają moje włosy i zostawiają je gładkie i błyszczące - to ważna zaleta tej maski, bo taki blask na moich włosach nie zdarza się często :) Produkt dobrze dociąża włosy. Skład maski jest niedługi i przyjemny, nie zawiera parabenów i zbędnych składników, co jest dużym plusem.
Jej konsystencja jest przyjemna, dosyć rzadka, ale nie spływa z włosów. Ma delikatny zapach. Opakowanie także mi odpowiada, choć produkt mógłby mieć większą pojemność - przy długich włosach maska dość szybko się kończy.
Czasem są na nią promocje, np. tanio kupiłam ją w Hebe, niestety nie mam na co dzień dostępu do tej drogerii.
Maska Biovax na pewno zostanie ze mną na długo, bo naprawdę dba o moje włosy!

W sam raz

Jesteśmy ze sobą już długi czas. Na początku maseczka zachwyciła mnie dobrym składem, a później szerokim działaniem. Już po pierwszym użyciu włosy są zregenerowane i odżywione bez obciążenia. Koniec z szorstkością i puszeniem! Włosy są zdrowe, pełne blasku i wspaniale się układają. Razem z wcierkami domowej roboty działa cuda. Ma gęstą konsystencję, łatwo się nakłada, a przy tym ładnie pachnie. Używam jej 1-2 razy w tygodniu.

Wykorzystała: kilka próbek

:>

Korzystałam z jednorazowych paczuszek. Od razu ją polubiłam, sprawdzała się jako maseczka. Czasem ją ulepszałam jakimś składnikiem.
Jak ją spotykam w sklepie zawsze biorę właśnie w takiej małej paczuszce. Może zaopatrzę się w większe opakowanie.

regeneracja

Moje włosy były w słabej kondycji. zaczęłam stosować maseczkę, od tej pory kondycja wygląd i intensywność moich włosów poprawiła się. Jestem bardzo zadowolona i będę ją polecać.

Miłość

Moje włosy kochają wszystko co pochodzi od tej firmy, bez wyjątku. Mało kiedy zdarzają się produkty z tak dobrym składem i takim niesamowitym działaniem. Ta odżywka niestety jest dedykowana takim włosom, jak moje. Suchym, zniszczonym.

Zalety:
+Naprawdę nawilża,odzywia
+Włosy są w lepszym stanie nie tylko doraźnie, faktycznie poprawia ich kondycję
+Bardzo przyjemny zapach, konsystencja
+Włosy po niej są cudowne, łatwo się rozczesują

Wady:
-dla moich długich włosów jest ona słabo wydajna

Podsumowując :
Dla mnie to nr 1 jeśli chodzi o pielęgnację, po prostu włosy wyglądają i są w znacznie lepszym stanie.

Włosowy ulubieniec wszech czasów.

Jest to najlepsza maska do włosów, jakiej kiedykolwiek używałam. Po żadnym produkcie moje włosy nie wyglądają tak, jak po pomarańczowym Biovaxie. Za co tak go pokochałam?

+ znakomicie dociąża, choć trzeba uważać, by nie przesadzić, bo wtedy może obciążyć - jest to ciężka i treściwa maska;
+ eliminuje puszenie, co jest dla mnie bardzo ważne, bo poza szybko niszczącymi się końcówkami, jest to obecnie moja największa bolączka;
+ rzeczywiście odżywia i nie jest to efekt wyłącznie wizualny, utrzymujący się tylko do kolejnego mycia;
+ nawilża;
+ ma bardzo bogaty, emolientowo-humektantowy skład;
+ pięknie pachnie, przy czym kwiatowo-owocowy aromat jest wyczuwalny nie tylko w trakcie "maseczkowania", ale utrzymuje się także po spłukaniu maski i wysuszeniu włosów;
+ cena, zwłaszcza w promocji - ja kupiłam za ok. 12 zł w Hebe;
+ dostępność: Hebe, Natura;
+ stosunek jakości do ceny jak najbardziej na plus

Na minus:
- maska mogłaby być bardziej wydajna

Z pewnością jeszcze nie raz do niej wrócę, bo żaden produkt nie dał mi nigdy takiego efektu - zarówno czysto wizualnego, jak i rzeczywistego odżywienia.

Może być, ale szału nie ma.

Była to moja pierwsza maska do włosów z tej firmy. Wtedy jeszcze moje włosy były bardzo podatne na działanie tego typu rzeczy. Pamiętam, że szybko ją zużyłam, więc wydajność na minus, ale działała.
Zapach przyjemny, opakowanie fajne, dodatkowy gratis w postaci czepka i serum na końcówki-ok.