Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Cena już od 23,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

łagodzące, regenerujące
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Ulubiona maska.

Uwielbiam maski Biovax, ale ta jest zdecydowanie moim ulubieńcem! Opakowanie jest jak zawsze wygodne w użyciu. Konsystencja niczym się nie różni od pozostałych masek Biovax. Maska jest gęsta, a mimo tego wydajna, dobrze się rozprowadza na długości. Zapach jest cudowny! Słodki, ale nie mdły. Utrzymuję się na włosach cały dzień. W składzie maski znajdują się między innymi: olejek ze słodkich migdałów, gliceryna, ekstrakt z henny, ekstrakt z cynamonu i miód. Moim zdaniem jest to typowo nawilżająca maska. Włosy po użyciu są mięsiste, jakby optycznie wydawały się być grubsze, ale przy tym są sypkie, a jednocześnie dociążone. Mało tego błyszczą się. Mam wrażenie, że maska uwydatnia rudawe refleksy na moich brązowych włosach, co dla mnie jest na plus. Po żadnej masce nie czułam tak dobrego nawilżenia i takiej sprężystości. :) Bardzo polecam ten produkt. Dodam jeszcze, że świetnie współpracuję z żelem aloesowym, który lubię dodawać do masek, a także z innymi półproduktami. Mam wrażenie, że pozwala wniknąć im w głąb włosa. Ogólnie rzecz ujmując świetna maska do stosowania solo i do włosowych tuningów. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575026].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!:)

Najlepsza maska jaką miałam okazję używać,a było tego naprawde dużo. Jest moim numerem jeden.
+maska pięknie wygładza włosy,nie puszą się
+bardzo ułatwia rozczesywanie
+przepięknie pachnie
+ma świetny skład
+dostępność (apteki, hebe, superpharm itd.)
+opakowanie jest w formie słoiczka przez co można bardzo łatwo wydobyć produkt do samego końca.
Jedyne co można zarzucić to średnia wydajność przy długich włosach i dość wysoka cena w stosunku do pojemności,ale można często kupić ją w promocji za 12-15zł.
Polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542606].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony produkt

Jestem ogromną fanką kosmetyków z serii BIOVAX. Chyba żaden ich produkt mnie nie zawiódł. Powyższa maska to kolejny powód, dla którego uwielbiam tę linię kosmetyków.

Moje włosy są suche, naturalne, jednak codziennie je suszę i często prostuję. Wysoka temperatura bardzo je niszczy. Mają tendencje do przesuszania się i wypadania. Dzięki stosowaniu tej maski pożegnałam się z tymi problemami. Regularne stosowanie ( co 3-4 dni) tej maski powoduje, że włosy lśnią, nie wypadają, są zdrowsze i wygładzone. Nie puszą się i wyglądają jak prosto od fryzjera. Czasem są tak wygładzone, że nie muszę ich prostować.

Minus jest taki, że nie ma długotrwałego efektu. Gdy ją odstawiam i stosuję produkty innych firm, bądź nie stosuję mask wcale - włosy wracają do poprzedniego stanu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521876].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

dobrze działa na farbowane, suche włosy, wygładza końce

Bardzo lubię tą maskę i chętnie do niej wracam, stosuję zamiennie z innymi maskami z linii.

Moje włosy są farbowane, trochę zniszczone, bardziej na końcach, na całości raczej suche i delikatne.
W tym przypadku maska świetnie się sprawdza - dobrze nawilża włosy, znika uczucie wysuszenia, po jej użyciu włosy są gładkie i bardziej błyszczące, końce nie są tak wysuszone. Przy dłuższym stosowaniu kondycja włosów się poprawia (lecz zaznaczam, że oprócz niej używam wielu uzupełniających produktów, więc efekt długotrwały może zależeć nie tylko od maski).
Nakładam ją zazwyczaj na dość długo, ponad 30 minut (moje włosy dobrze reagują na dłużej trzymane maseczki).

Konsystencja - maślana, nawet woskowa. Nie nadaje tłustości włosom, ale sprawia, że są nieco cięższe, co przy puszących się włosach będzie zaletą.
Na plus dobry skład z ekstraktami roślinnymi (szkoda jedynie, że nie są w wyższej zawartości).

Trochę brakuje mi w niej bardziej wyrazistego zapachu, ale to drobny szczegół.
Wydajność na plus (mam włosy sięgające za ramiona, nakładam jej sporo, ale nie od samej nasady), cena przystępna.
Opakowanie bardzo praktyczne - można zawartość zużyć do końca bez wyciskania resztek i rozcinania opakowania jak w przypadku kosmetyku w tubie.

Maska będzie dobra do włosów suchych, puszących się, bez gładkości - do takich zdecydowanie ją polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517251].usefull || 0 }}% pomocna.

Mimo wszystko, polecam :)

Ogólnie maseczka sprawdziła się u mnie dobrze. Efekt na włosach był zadowalający. Maska pachnie bardzo ładnie, powinna każdemu przypaść do gustu. Konsystencja produktu jest dobra, co sprawia, że maska jest wydajna. Swoją opinię podzieliłam na plusy i minusy:

PLUSY:
- Nawilżone włosy,
- miękkie,
- pachnące,
- nie obciążone,
- przyjemne w dotyku.

Niestety zauważyłam też kilka MINUSÓW:
- maska nie zawsze dociąża dobrze włosy (potrzebna dodatkowa porcja serum, lub oleokrem),
- trochę ciężko rozczesać po niej włosy (oleokrem ratuje sprawę!).

Pomimo dwóch drobnych minusów polecam maskę. Działa dobrze, a to co nas nie zadowala, można w łatwy sposób wyeliminować:).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510316].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Mam suche włosy, więc podeszłam do maseczki z nadzieją. Jest ona odpowiednio gęsta, na włosach rozprowadza się dobrze i zapach ma nienachalny. Po spłukaniu włosy są śliskie i miękkie. Po wysuszeniu jednak pojawił się problem. Moje włosy z natury są gładkie, niskoporowate. Ta maseczka wygładziła je do tego stopnia, że było ich jakby mniej, a w dotyku stały się tak delikatne, jak włosy dziecka - jakieś takie cieniutkie.
Może to być fajny efekt na włosach trudnych do ujarzmienia, jednak moje do takich nie należą. Wolę odżywki, które nadadzą im nieco mięsistości.
Mimo wszystko, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495386].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiona maska moich wybrednych włosów

Jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką włosów suchych i puszących się, ciągle poszukuję kosmetyków, które poradzą sobie z dociążeniem i ujarzmieniem moich włosów, przy okazji odżywiając je, a nie tylko oblepiając chemicznymi składnikami. Intensywnie regenerującą maseczkę do włosów suchych i zniszczonych Biovax wybrałam pod wpływem pozytywnych opinii m.in. właśnie na wizażu i nie zawiodłam się! Maska idealnie dociąża moje włosy, sprawiając, że z lekkiego puchu stają się gładkie i 'zbite' w ładne pukle. Kosmyki są wyraźnie nawilżone i po prostu widać, że są zadbane. Stosowanie maski jest wygodne, maska nie spływa z dłoni i włosów, a opakowanie (słoiczek) pozwala dokładnie kontrolować zużywaną ilość. Zapach produktu również jest bardzo przyjemny, choć nie zauważyłam, żeby zbyt długo utrzymywał się na włosach. Nie wiem, jak maska sprawdziłaby się na włosach zniszczonych, bo takich nie posiadam (mój największy problem to suchość i puszenie), ale myślę, że również warto byłoby ją wypróbować - olejek ze słodkich migdałów i miód znajdujące się w składzie wykazują intensywnie regenerujące działanie, więc zniszczone włosy też mają szansę być z tej maski bardzo zadowolone. W każdym razie - ja i moje wybredne włosy bardzo polecamy! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474571].usefull || 0 }}% pomocna.

Stary, dobry, mało puszący

Kiedy myślę ,,fajna maska z humektantami” zawsze mam na myśli tą Biovax. Na głowie mam kwintesencję tego, co można nazwać włosami kapryszącymi w towarzystwie nawilżaczy – czyli wysokoporowate sianko.
Działanie: Maska jest fantastyczna – pięknie nawilża, więc włosy są elastyczne, sprężyste i mięsiste, za to nie puszy, bo zarazem ładnie dociąża. Po jej użyciu widzę na głowie blask, a po dłuższym czasie – mniej zniszczeń i poprawę stanu włosów.

Na plus:
-włosy dociążone, gładkie i błyszczące, ale zachowują objętość
-poza tym nawilżone: sprężyste i mięsiste
-łatwo się rozczesują
-na dłuższą metę regeneruje i poprawia stan włosów
-maska jest gęsta, ale rozprowadza się łatwo, więc ma świetną wydajność
-nieinwazyjny zapach
-dobra cena

Minusów, jak w przypadku większości ,,starych” masek Biovax, po prostu nie widzę.

Klasyk, którego trzeba spróbować. Do tego jedna z niewielu takich, które mogą samodzielnie robić za całą pielęgnację, a włosy nadal będą lśnić i ładnie się układać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450852].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maska

To był mój drugi biovax o ile dobrze pamiętam. Najpierw zakupiłam próbkę w Lidlu, potem pełnoprawną wersję. W obu przypadkach sprawiła się super. Włosy były po nim przyjemnie mięsiste i całkiem gładkie (chociaż lepszy efekt uzyskuję po wersji awokado bambus). Mój naturalny rudy odcień pięknie po niej lśnił. Z tą skutecznością maska zeszła jak woda ;) Będę do niej wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425301].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna maska

Bardzo fajna maseczka. Wypróbowałam jednorazowe opakowanie, które kupiłam w Lidlu. Wydałam na nie niecałe 2 zł i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Włosy są po niej:
- odżywione
- dociążone
- wygładzone
- lśniące
- miękkie
Jestem zadowolona z niej. Jestem skłonna kupić całe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394836].usefull || 0 }}% pomocna.