Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

łagodzące, regenerujące
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

całkiem pozytywnie

bardzo dobra maska o odpowiednim składzie. Dobrze się rozprowadza, efekty zauważalne są od pierwszego stosowania. Przydatna w przypadku "kondycjonowania" zniszczonych włosów, dociąża je, ale nie sprawia strąków. Stosunkowo trudno dostępna, ale przy odrobinie wysiłku można ją znaleźć w swojej okolicy. Warta spróbowania.

Zapach boski

Zapach jest wspaniały, cudowny, mam ochotę tylko wachac te maskę cały czas. Działa też całkiem przyjemnie. Odżywia włosy, nawilża, dociąża ale nie przeciąża. Trochę też nabłyszcza włosy. Ogólnie bardzo fajna.

Dla mnie rewelacyjna

Maskę pierwszy raz kupiłam ze 3 lata temu i od tej pory stosuje ją przynajmniej raz w tygodniu. Mam włosy kręcone średnioporowate maska sprawdza się na nich w 100%.Włosy są po niej gładkie, błyszczące, nawilżone i przede wszystkim są dociążone

Grzywka na jeden wieczór

dobra maska

Maska nieźle odżywia i nawilża włosy. Po użyciu są gładkie i efekt utrzymuje się do następnego mycia. Myślę, że maska sprawdza się wraz z innymi dobrze działającymi kosmetykami. Sama nie zdziała cudów.
Ma przyjemny zapach i jest wydajna. W opakowaniu przeszkadza mi zatrzask. Rozwaliłam go przy otwarciu.

Dobrze działa na włosy

Ładnie pachnie! to tak na początek, a po za tym włosy po niej są odżywione, błyszczą, łatwo się rozczesują i nie plączą się. Wydać, że są w lepszej formie niż przed stosowaniem maski. Stosuje raz w tygodniu na 30 minut. Nie obciąża włosów. Plus, że w opakowaniu jest czepek. Łatwa w aplikacji. Nie spływa z włosów. Warto kupić na promocji. Mogła by być bardziej wydajna.

Intensywna

Intensywnie regeneruje
Odżywia i nawilża
Sprawia że włosy są bardziej sprężyste
Niestety maseczka szybko się kończy
Jest wydajna
Cena jest niska
Zapach nienajgorszy

Odżywienie

Moge serdecznie polecić ta maseczkę, włosy po jej użyciu sa odżywione, duzo łatwiej sie rozczesuja, ja nakładam maseczkę na włosy i dokładnie rozczesuje szczotka i zostawiam na jakieś 15 min. Daje dobre efekty.

Zawsze do niej wracam, mój hit!

Mam włosy rozjaśnione i zniszczone. Po użyciu tej maski - tak jak zaleca producent - moje włosy są miękkie, lśniące i wyglądają zdrowo. Testowałam wiele maseczek tej firmy i ta spośród nich jest najlepsza dla moich włosów. Testowałam również maseczki innych marek, jednak zawsze wracam do tej maseczki :) Polecam

Może być ale...

W opakowaniu maski dodatkowo mamy czepek i rękawiczki do nakładania maski. Producent zaleca żeby po nałożeniu maski, założyć czepek i dla dodatkowego efektu owinąć głowę ręcznikiem. Maska sama w sobie działa fajnie, faktycznie nawilża i regeneruje włosy. Jednak kiedy zaczęłam się stosować dokładnie do zaleceń producenta - czepek, ręcznik itp., włosy zaczęły mi się przetłuszczać i trochę trwało zanim doszłam z nimi do ładu.

świetna tylko ten zapach

Maska bardzo dobrze nawilża włosy, są gładkie i lepiej się rozczesują, mały minus za zapach zupełnie mi się nie podoba jest bardzo dziwny i duszący, na szczęście na włosach szybko się ulatnia. Lubię używać tych produktów kiedy włosy potrzebują mocniejszego nawilżenia.

Obowiązkowo w mojej kosmetyczce!

Tak jak w tytule! Zdecydowanie co jakiś czas będą ją używała, oczywiście na przemian z innymi produktami. Nie byłam zbytnio przekonana do niej, mimo dobrych opinii. Zraziłam się do firmy L'botica po tym jak spróbowałam jednego z ich polecanego szamponu oraz odżywki. Wydałam kupę pieniędzy, a nie otrzymałam w zamian nic.
W tym przypadku było na odwrót. Z reguły trzymam ją na włosach trochę dłużej niż zaleca producent. Używam ją raz, może dwa razy w tygodniu. Gęsta, w ogóle nie spływa z głowy. Włosy po niej przepięknie pachną, są miękkie wręcz lejące jak weźmiemy w dłonie oraz mają ten błysk. I najważniejsze nawilża i odżywia! W moim przypadku włosy nie puszyły się, a zaznaczam że mają do tego skłonności i to dosyć często. To co obiecał producent zostało osiągnięte.
Jedyny problem polega na tym, że jest średnio wydajna. Mam gęste włosy za ramiona, więc trochę tego muszę nałożyć. Cóż...jak to mówią, wszystkiego nie można mieć. ;)

Dobrana z nas para :)

Jestem wierna tej masce a ona mi i tak już chyba zostanie :) Ten zakup to chyba jeden z moich pierwszych kroków na drodze włosomaniaczki marzącej o długich pięknych włosach. Wiele się od tamtej pory zmieniło, ale maska ze mną została.
Moje włosy są cienkie, ale jest ich dużo, umiarkowanie kręcone, puszące się. Są dosyć łamliwe i łatwo się rozdwajają.
Lubię tę maskę za jej skład, który przekłada się na efekty. Zawiera emolienty, ekstrakty i olej z migdałów, które razem odżywiają moje włosy i zostawiają je gładkie i błyszczące - to ważna zaleta tej maski, bo taki blask na moich włosach nie zdarza się często :) Produkt dobrze dociąża włosy. Skład maski jest niedługi i przyjemny, nie zawiera parabenów i zbędnych składników, co jest dużym plusem.
Jej konsystencja jest przyjemna, dosyć rzadka, ale nie spływa z włosów. Ma delikatny zapach. Opakowanie także mi odpowiada, choć produkt mógłby mieć większą pojemność - przy długich włosach maska dość szybko się kończy.
Czasem są na nią promocje, np. tanio kupiłam ją w Hebe, niestety nie mam na co dzień dostępu do tej drogerii.
Maska Biovax na pewno zostanie ze mną na długo, bo naprawdę dba o moje włosy!