L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

łagodzące, regenerujące
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Nieszczególna

Jak na maseczkę do suchych i zniszczonych włosów to moim zdaniem za mało zaoferowano nawilżenia i wygładzenia. Wysokoporowate włosy do tego jeszcze rozjaśniane nie za bardzo polubiły się z tą maską. Maska odżywia zapewne włosy w jakimś stopniu ale dla mnie to nie jest satysfakcjonujące, więcej nie sięgnę po ten produkt.

Przyjemna maseczka lecz o słabej wydajności

Uwielbiam zapach tej maseczki. Kiedy akurat mam wszystkie niezbędne do pielęgnacji włosów produkty i nie potrzebuję kolejnego, za kilka groszy kupuję jej saszetkę w dyskoncie :). Choć zdecydowanie przyjemniej aplikuje się ją z pełnowymiarowego opakowania.

Maseczka ma bardzo gęstą konsystencję. Dobrze współpracuje z włosami i nie spływa z nich. Po spędzeniu 20 minut z czepkiem i w ręczniku, włosy po jej użyciu są wyjątkowo miękkie, "sypkie" i nawilżone. Dodatkowo są znacznie bardziej błyszczące, co widać od razu po wysuszeniu.

Mam dość wymagające, rozjaśniane włosy i trudno im dogodzić. Ta maseczka robi to jednak doskonale :).

Jedyny minus to mała wydajność - dla długich włosów maska wystarcza na zaledwie kilka razy. Dlatego też nie kupuję jej zbyt często.

3 razy tak dla średnioporów

Chyba mój ulubiony Biovax. Humektantowe cudo. Włosy po nim są naprawdę bardzo nawilżone, błyszczące i.. wyjściowe. Całkiem fajnie się nakłada, gęsty, ale nie do przesady. Zapach nie wywarł na mnie ani pozytywnego, ani negatywnego wrażenia. Przyjemny, ale nie tak jak na przykład zielony z bambusem. Jednak na moje włosy działa 10x lepiej niż wszystkie Biovaxy (a było ich na mojej głowie spooro), które testowałam. 6/5. POLECAM.

Żadna rewelacja

Niestety odżywka nie spełniła oczekiwań. Włosy nie sa ani zregenerowane, ani specjalnie gładkie, ani sypkie, ani lśniące. Bardzo się rozczarowałam, nie mogłam się doczekać aż się skończy.

Cudowna!

Ta maska jest moim numerem jeden pośród wielu kosmetyków tego typu. Świetnie nawilża włosy, dodaje im blasku, ułatwia rozczesywanie, w dodatku pięknie pachnie. Jestem zachwycona!

Całkiem porządna maska

Maska bardzo fajnie działa, włosy są bardziej miękkie i gładkie. Jest baaardzo wydajna, przy stosowaniu 2x w tygodniu wystarcza mi na 2 miesiące. Niestety, w moim przypadku nie ułatwia rozczesywania, włosy nadal się plączą.

Nie powala....

L'biotica Biovax- Intensywnie regenerująca maseczka do włosów zniszczonych i suchych. Zakupiłam w drogerii hebe podczas obowiązywania promocji. Cena dość korzystna, wedle obietnic produkt idealny jak dla mnie. Kupiłam.
Zużyłam cale opakowanie co mogę dodać od siebie.
Jest to dość lekkiej formuły produkt. Łatwo rozprowadza się na włosach. Stosowałam tak jak zaleca producent, po nałożeniu maski zakładałam czepek i ręcznik- tworząc tzw. saunę do włosów...

Od siebie mogę dodać jest to kosmetyk, który dosłownie wygładza włosy nic poza tym. Nie zdecyduję się na kolejne opakowanie. Nie warto. Lekka formuła- bez treściwej zawartości. Po spłukaniu znika ślad z włosa, pozostaje jedynie zapach.... Nie jest to wydajny produkt. Trudno rozsmarować na włosach produkt, bez jego marnowania. Spływa z włosów. Zdecydowanie nie....

Najlepsza

Biovax jeszcze nigdy mnie zawiódł, moje włosy po rozjaśnianiu potrzebowały regeneracji. Po użyciu stały się elastyczne, miękkie, mniej podatne na uszkodzenia. Polecam tę odzywkę w 100%!

Ulubiona

Maseczka świetnie nawilża włosy,ma świetny skład (miód,ekstrakt z cynamonu,ekstrakt z henny,olej ze słodkich migdałów)
Daje dobry efekt nawet po kilku minutach.

Wykorzystała: kilka próbek

Lubię

Jest bardzo wydajna. Maseczki używałam kilka razy i efekty są świetne. Włosy lśnią, są miękkie w dotyku, nie elektryzują się, nie puszą.Świetnie wygładza, nawilża i nabłyszcza. Wspomaga rozczesywanie i zapobiega plątaniu. Polecam.

Świetny produkt

Maseczka intensywnie regenerująca do włosów suchych i zniszczonych świetnie sprawdziła się na moich niesfornych włosach z rozdwojonymi koncówkami. Idealnie nawilża suche włosy i ułatwia ich rozczesywanie zaraz po myciu . Opakowanie maski jest bardzo wydajne . Mi starczyla na dłuższy czas regularnego stosowania . Po wyschnięciu włosy sa jedbawiście miękkie w dotyku . Doskonale nawilża włosy , zapobiega utracie z nich wilgoci, zmniejsza łamliwość i chroni końce włosów przed rozdwajaniem. Zawiera naturalne składniki roślinne o aktywnym działaniu i nie zawiera SLS-ów, parabenów, olejów mineralnych. Zdecydowanie świetna maseczka do włosów suchych i zniszczonych . Polecam

Widać, że działa

W skrócie- maseczka spełnia swoje zadanie. Po użyciu widać, że włosy wyglądają lepiej, lepiej się układają oraz łatwo się rozczesują, z pewnością zasługa dobrego składu. To maseczka godna polecenia, żałuję tylko, że nie robią jej w wersji XXL, ponieważ przy moich długich włosach zbyt szybko się kończy :(