Ados, Lakier do paznokci

Ados, Lakier do paznokci

Zgłaszająca osobna: Ofelię

Lakiery chyba z najniższej półki cenowej jaką można sobie wyobrazić, kosztują 3-4 zł. Jak się nietrudno domyślić, jakość nie jest oszałamiająca, jednak pędzelek jest odpowiedniej długości i grubości, lakier ładnie się rozprowadza, nie robi smug, trzyma się 3-4 dni. Największym atutem poza ceną jest ogromny wybór kolorystyczny.

Cena: 3-4 zł / 5-10 ml

Tragedia Posejdona

Nie rozumiem nad czym są te zachwyty? Już lepiej pomalowac paznokcie farbą plakatową niż tym badziewiem.
Lakier dostałam na Mikołajki, kolor ciemny niebieski, tragedia! Zostawiał niesamowite smugi, jeżeli wyjechałam za paznokieć nie dało się tego usunąć nawet po zmywaczu był palce lekko niebieskawy. Lakier przebarwiał płytkę paznokcia. Stwierdziłam może to przez kolor więc po jakimś czasie kupiłam jasny róż, i było to samo, najgorsze właśnie jak wyjechałam poza płytkę paznokcia. Dla mnie tragedia! Omijam tą firmę szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: od 2004
Ilość zużytych opakowań: dwa moje lakiery, oraz "próbowałam" używać innych odcieni, u koeżanek itp- tragedia.

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych , mam odcień 565 , jest to mocny róż , nakładam dwie warstwy i mam kolor taki jka w buteleczce . Trzyma się z 4-5 dni u mnie . Sechnie dość szybko , pędzelek jest świetny , wszystko dokładnie pokrywa , nie niszczy się szybko . Idealny lakier :D

świetne lakiery!

Mój pierwszy lakier z tej firmy dostałam rok temu na urodziny(niebieski).Strrrasznie przypadł mi do gustu!
+trzyma się dysyć długo,bo ok.4 dni
+niska cena
+nie robi smug
+fajna gama kolorów
+dobry pędzelek
minusów nie znalazłam
Potem kupiłam jeszcze czerwony i żółty. Na tym się nie skończy moja przygoda z firmą ados :)

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Szał :)

Lakiery ados odkryłam w tym roku w drogerii Wispol za kosmiczną cenę 3zł :D. Co prawda w ofercie za dużego wyboru nie było ale mam w tej chwili kilka (nr 556, 543, 558 i 550) i jestem z nich bardzo zadowolona. Czerwony z drobinkami (556) jest idealny na stopy (i o dziwo trzyma się ponad tydzień bez odprysków) uwielbiam go
\\n
\\nPlusy:
\\n- pigmentacja (2 warsty kryją w 100%)
\\n- mają cudny połysk
\\n- dobrze sie trzymają (3-4 dni dłużej nie noszę lakieru)
\\n- małe opakowanie, istnieje spora szansa że zużyjemy go zanim zgęstniej
\\n- niska cena
\\n
\\nMinusy_
\\n- chyba brak :)

Niestety słaby...

Lakiery do paznokci z firmy Ados są strasznie nietrwałe i szybko odpryskują ... kolor trzyma się góra półtora dnia , albo i nie to. Już po jednym dniu odpryskują ku górze. Plusem tego lakieru jest to, że mają dużą gamę ładnych kolorów do wyboru ( dlatego za to dałam 2 gwiazdki)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Bardzo dobry

Mam takie maleństwo - 5ml (duży plus za małą pojemność), nr 604. Jest to piękny, chabrowy kolor. Co do jakości: nie mam zastrzeżeń, szczególnie, że dałam za niego jakieś grosze. Po 4 dniach zaczyna się leciutko ścierać, ale bardzo porównywalnie do innych lakierów do paznokci jakie mam. Dwie warstwy dają efekt dokładnego pokrycia.
Jestem jak najbardziej na tak :)

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

super

ja mam Ados Rosa 126. jest bardzo fajny :
-pojemność 10 ml ;o
-trzyma się ok.6 dni
-kolor identyczny na paznokciu jak i w butelce
-wystarczy tylko 1 warstwa
-pędzelek jest dość długi i gruby
-wydajny
mam tylko 1 kolor, bo dostałam go na święta i nie mogę znależć w żadnym sklepie.
Ilość zużytych opakowań:narazie 1 kolor

Średniak

Lubię te lakiery, ponieważ mają bardzo ładne kolory (wiadomo o co chodzi :). Jednak są średnio trwałe, i trzeba nałożyć 2 lub 3 warstwy, alby uzyskać efekt zbliżony do tego w buteleczce. Jednak myślę, że za tą cenę można spróbować chociażby ze względu na te kolory :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Beznadzieja

Kupiłam w małej osiedlowej drogerii za 6 zł. Skusił mnie naturalny, jasnoróżowy kolor. Niestety, nie jestem w stanie go używać. Powoduje smugi i zacieki, choćbym nie wiem jak się starała. Nawet wśród lakierów z niższej półki można znaleźć o niebo lepsze, szczególnie jeśli wybiera się naturalne kolory.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

o nieeee....

2 * za kosmicznie niska cene.
Kupilam w akcie desperacji i szybko przekonalam sie, ze nie nadaje sie do regularnego stosowania. U mnie po zaschnieciu pojawialy sie tabuny pecherzykow powietrza i smugi. Nadaje sie chyba tylko do ratowania rajstop , w ktorych poszlo oczko;)

Używam tego produktu od: 1 MIES.

Nie wysycha (;

Powiem szczerze mam ten lakier od roku i jestem z niego zadowolona, nie zaschnął i nie pozostawia nadal smug. Nie mam zamiaru kupować ponownie tego lakieru, bo u mnie są z tej firmy tylko takie w kwadratowych buteleczka, na których są takie wgłębienia i fatalnie się z niej wydobywa lakier.

:]

jak dla mnie najważniejszą zaletą tych lakierów sa małe opakowania. z tego powodu że sie jeszcze ucze, do szkoły paznokci malowac niemoge, a przy malowaniu paznokci przeważnie tylko weekendami lakiery w dużych flakonikach przeważnie mi wysychały, a z tej firmy są pakowane z opakowania 5 ml czyli malutkie. ;]
a druga rzecz o fantastyczne kolory, znakomite na lato,
jaskrawe, prawie ze rażące heh
- są bardzo takie [ 2,90 za sztukę [5 ml]
trwałoś mogła by być lepsza ale też bez większych wad, u mnie trzymają mniejwięcej 5 dni, jak przeciągne je jeszcze bezbarwnym lakierem ;]

Używam tego produktu od: 1 tydzień