Lakier Color Flex

Lakier Color Flex

Zapewniają równomierną powłokę, głęboki kolor i intensywny blask, bez odprysków i zarysowań. Warstwa lakieru jest tak elastyczna, że pracuje razem z płytką paznokcia i jest odporna na mikropęknięcia. Tajemnica tkwi w odpowiedniej proporcji składników i wprowadzeniu do formuły krzemu i żywic akrylowych oraz minimalnej zawartości rozpuszczalników w ilości niezbędnej do rozpuszczenia pigmentów. Paleta kolorów COLOR FLEX to 30 oryginalnych odcieni od bieli i pasteli do brązu i bordo. Wszystkie kolory są tak skomponowane, by można nimi było malować jedną lub dwiema warstwami. Niektóre są bardziej pastelowe, a inne bardziej perłowe i metaliczne, ale są tylko z pozoru podobne do siebie, czy do innych lakierów. Ich oryginalność polega na tym, że powstały w wyniku ewolucji ulubionych przez kobiety odcieni, poprzez dodanie niektórym odcieniom całkiem nowego blasku, a innym nowej głębi koloru.

Cena: 6,50zł / 8ml

****

Przyjemny lakier do paznokci za 6 zł. Lakier ma napawdę ładny połysk, łatwo aplikuje się go na paznokcie - wytrzymuje około 4 dni w dobrym stanie. No i najważniejsze znalazłam kolor jaki szukałam od dawna 925.Pędzelek, opakowanie - nie mam nic do zarzucenia.

Tani i jednocześnie dobry

Tani i jednocześnie dobry!
Lakier bardzo dobrze się nakłada. Ma przyjemną delikatną konsystencję (w porównaniu z innymi lakierami)szybko wysycha co napewno jest zaletą i nie odpryskuje. Lakier naprawdę długu się trzyma. Na moich paznokciach cztery dni. Poza tym lakiery mają ładne kolorki, takie naturalne. Narazie kupiłam tylko jeden, to zgaszony róż naprawdę ładny. Z pewnośćią nie będzie to ostatni lakier, bo poco kupawać inne z i nadodatek przepłacać większymi pieniędzmi jeśli można zaopatrzyć się w naprawdę dobry i tani lakier.

najlepszy

mam dwa: jeden matowy beż- b. naturalny i perłowy-zgaszony róż. Lakier ma dobry pędzelek, ładnie się rozprowadza (nie jest za gęsty), nawet bez smug (ten matowy). Szybko wysycha co jest dla mnie ważne.Jedna warstawa -wyglada naturalnie, dwie - zdecydowanie ładniej-kolor jest wyrazisty.Pomalowane paznokcie są gładkie i błyszczące (pomalowane nawet tym matowym). Trwałość na moich paznokciach świetna -mam już czwarty dzień i dalej się trzyma. Nawet nie starł się na końcach. Przypuszczam, ze wytrzyma jeszcze 2 dni. Troszkę mało takich ekstrawaganckich kolorów do wyboru, raczej same naturalne.