18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lakier Color Flex

Lakier Color Flex

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 8 ml
Cena 6,50 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zapewniają równomierną powłokę, głęboki kolor i intensywny blask, bez odprysków i zarysowań. Warstwa lakieru jest tak elastyczna, że pracuje razem z płytką paznokcia i jest odporna na mikropęknięcia. Tajemnica tkwi w odpowiedniej proporcji składników i wprowadzeniu do formuły krzemu i żywic akrylowych oraz minimalnej zawartości rozpuszczalników w ilości niezbędnej do rozpuszczenia pigmentów. Paleta kolorów COLOR FLEX to 30 oryginalnych odcieni od bieli i pasteli do brązu i bordo. Wszystkie kolory są tak skomponowane, by można nimi było malować jedną lub dwiema warstwami. Niektóre są bardziej pastelowe, a inne bardziej perłowe i metaliczne, ale są tylko z pozoru podobne do siebie, czy do innych lakierów. Ich oryginalność polega na tym, że powstały w wyniku ewolucji ulubionych przez kobiety odcieni, poprzez dodanie niektórym odcieniom całkiem nowego blasku, a innym nowej głębi koloru.

Cena: 6,50zł / 8ml

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

****

Przyjemny lakier do paznokci za 6 zł. Lakier ma napawdę ładny połysk, łatwo aplikuje się go na paznokcie - wytrzymuje około 4 dni w dobrym stanie. No i najważniejsze znalazłam kolor jaki szukałam od dawna 925.Pędzelek, opakowanie - nie mam nic do zarzucenia.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Tani i jednocześnie dobry

Tani i jednocześnie dobry!
Lakier bardzo dobrze się nakłada. Ma przyjemną delikatną konsystencję (w porównaniu z innymi lakierami)szybko wysycha co napewno jest zaletą i nie odpryskuje. Lakier naprawdę długu się trzyma. Na moich paznokciach cztery dni. Poza tym lakiery mają ładne kolorki, takie naturalne. Narazie kupiłam tylko jeden, to zgaszony róż naprawdę ładny. Z pewnośćią nie będzie to ostatni lakier, bo poco kupawać inne z i nadodatek przepłacać większymi pieniędzmi jeśli można zaopatrzyć się w naprawdę dobry i tani lakier.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

najlepszy

mam dwa: jeden matowy beż- b. naturalny i perłowy-zgaszony róż. Lakier ma dobry pędzelek, ładnie się rozprowadza (nie jest za gęsty), nawet bez smug (ten matowy). Szybko wysycha co jest dla mnie ważne.Jedna warstawa -wyglada naturalnie, dwie - zdecydowanie ładniej-kolor jest wyrazisty.Pomalowane paznokcie są gładkie i błyszczące (pomalowane nawet tym matowym). Trwałość na moich paznokciach świetna -mam już czwarty dzień i dalej się trzyma. Nawet nie starł się na końcach. Przypuszczam, ze wytrzyma jeszcze 2 dni. Troszkę mało takich ekstrawaganckich kolorów do wyboru, raczej same naturalne.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  40
  recenzji

  399
  pochwał

  10,00

 2. 2

  24
  produktów

  108
  recenzji

  279
  pochwał

  9,73

 3. 3

  28
  produktów

  70
  recenzji

  288
  pochwał

  8,71

Zobacz cały ranking