Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne

Cena już od 23,58 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Koniec z szorstkimi, coraz cieńszymi włosami o wyglądzie siana. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Biovax Latte odzyskasz ich młody i zdrowy wygląd.
Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy, nadając im piękny połysk.
Produkty z serii Biovax Latte przeznaczone są do włosów:
- bardzo osłabionych i zniszczonych,
- pozbawionych blasku i szorstkich,
- łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Napisanych recenzji: 22

Słaba

Maski biovax są słynne w blogowym świecie. Kolejną maską, którą kupiłam z tej serii jest biovax latte. Maskę zostawiam na włosach na 30min z czepkiem, lub bez.
Plusy:
+zapach
+wydajność
+czepek dołączony do opakowania.
+nie obciąża włosów
Minusy:
-Działanie: z włosami zniszczonymi sobie nie radzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253878].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 86

Taki sobie

Nie przepadam za Biovaxami, ten tutaj też nie wywołał u mnie spektakularnych efektów.

Plusy
+ ładny, mleczny zapach
+ konsystencja - treściwa i bogata
+ opakowanie

Minusy
- działanie - nie powaliło. Włosy trochę obciążone, a trochę spuszone (?)
- ciężko mi było ją rozprowadzić na włosach,
- cena - w porównaniu do działania za wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 21

Słaba

Po zmyciu jej z włosów są one delikatne i miękkie. Podobnie jest po tym jak włosy się same wysuszą. Gorzej jest po przespanej nocy i rozczesaniu włosów. Końcówki moich włosów wyglądają wtedy jak siano, pomimo że widać iż są nawilżone, i faktycznie po około godzinie włosy wracają do normalnego stanu (można zauważyć lekki pobłysk), i można wyjść z domu.
Sięgam jeszcze po ten produkt ze względu na sentyment do firmy jak i przez to, że jednak coś tam, choć mało pomaga włosom ale niestety efekt nie jest tak dobry jak się spodziewałam.
Zapach ma na prawdę bardzo przyjemny choć po dłuższym wąchaniu może zacząć mdlić. Opakowanie trudno dobrze zamknąć (trzeba mocniej przycisnąć żeby sie wszystko ładnie zatrzasnęło) z upacianymi rękoma od maski.
Jest to produkt po części dobry, ale wątpię, że do niego wrócę. Pewnie skuszę się na jakieś inne produkty tej firmy, ale ta maska mnie zawiodła.
Moje włosy są słabe więc prawie zawsze są podatne na działanie różnego rodzaju masek, odżywek itp. i nie trudno mi znaleźć coś działającego, ale do tej maski jednak nawet moje włosy były zbyt uparte.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229641].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 2

Dobra maska

Bardzo dobra maska, ale nie wywołuje mojego zachwytu tak jak wersja z keratyną. Nie mam w planach znowu jej kupować, właśnie dlatego, że keratynowa wygrywa.

Wydajna, o prześlicznym zapachu, bardzo dobra, typowo proteinowa maska.

Opakowanie tak jak reszta z tej serii dość niewygodne do otwieranie (oderwanie zabezpieczenia przed pierwszym otwarciem to koszmar), dość łatwo wydobyć cały produkt (choć mam problem sięgnąć palcami do dna) i kontrolować zużycie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212633].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudny zapach! <3

Wiem, ze to nie jest rzecz, od ktorej powinnam zaczac, ale zapach jest przepiękny! Kupiłam maskę jeszcze nie znając podziału produktów do włosów i nie myśląc nawet za specjalnie czy się u mnie sprawdzi, chcialam po prostu poczuć ten zapach i nie zawiodłam się- jest obłędny :) Sama maska spisuje sie bardzo fajnie, mały minus za silikon w składzie, gdyż ich unikam. Jednak jest on lekki i włosy nie są obciążone. Producent wprowadza w błąd, gdyż oczywiście masek proteinowych nie powinno się używać za często. Na opakowaniu jest chyba podane 3-4 razy w tygodniu. Ja używam jej raz na jakiś czas. Maska jest gęsta i nie spływa z włosów, przyjemna w użytkowaniu i dość wydajna. Na pewno kupię kolejne opakowanie, nawet jeśli znajde lepsza w działaniu ze względu na zapach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174378].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Najlepsza maska EVER!

Ile osób, tyle rodzajów włosów i różnych problemów z nimi, ale moje włosy dzięki tej masce zaczęły drugie życie. Mam doś dziwne i nieokreślone w strukturze włosy, nie są ani proste, ani kręcone, tylko puch. Tę maskę wygrałam w Facebook'owym konkursie, odkąd zaczęłam jej używać, włosy zrobiły się mocniejsze, bardziej lśniące i dużo zdrowsze niż były dotychczas. Co najważniejsze, zauważyłam, że nie wypadają mi tak bardzo jak przedtem (co było spowodowane ciążą). To najlepsza maska jaką miałam okazję używać, a teraz jak na złość nigdzie nie mogę jej dostać ;(
POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 72

ekstra :)

Uwielbiam maseczki biovax. Na moich włosach spisują się świetnie.
+nawilżają
+wygładzają
+włosy po użyciu super się układają i są sypkie
+regenerują, naprawdę poprawiają kondycję włosów która się poprawia i utrzymuje a nie jak inne maseczki których efekt jest od mycia do mycia
+cena
+wydajność
+zapach
+opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149556].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 25

Super regeneruje!

Jednym słowem - świetna!

Plusy:
1. Działanie
Jestem pod wrażeniem tej maski. Regeneruje, odżywia, nabłyszcza, działa idealnie.
Moje włosy są przesuszone, rozjaśniane, skłonne do rozdwajania się na końcach, lekko falowane i wymagające. Do tego zwykle nie lubią protein, dlatego do maski podchodziłam z dużą rezerwą. Okazuje się, że proteiny mleczne jednak im służą, jak mało co!
Po zastosowaniu maski uzyskałam długo oczekiwany efekt "wow". Włosy były piękną, lejącą się i błyszczącą taflą. Wyglądały obłędnie, były dociążone na końcach, ale nie przeciążone, nie przetłuszczone ani przesuszone. Odbijały śliczne refleksy, w dotyku stały się wyjątkowo miękkie i gładkie.
Maska nie podrażnia skalpu, mam wrażenie, że łagodzi podrażnienia.
Wreszcie udało mi się zlikwidować efekt puchu, jak ja to nazywam - "piórka" - zniknęły, a włosy ładnie układały się same z siebie. Maska ułatwia rozczesywanie, nie plącze włosów.
Odżywia - i to widać gołym okiem, a na tym właśnie najbardziej mi zależało, żeby włosy wreszcie stały się zdrowsze.
Produkt stosowałam od pół godz. do 40 minut na głowie, pod czepkiem i dogrzewałam suszarką. Warto poświęcić czas :)

2. Konsystencja i wydajność
Maska gęsta, dobrze rozprowadza się na włosach, nie trzeba używać w dużych ilościach - jak przy wszystkich Biovaxach jakie do tej pory testowałam ;)

3. Zapach
Śliczny! Idealnie trafia w mój gust, takie lekko słodkie mleczko, zapach nienamolny, nie męczy, a pozostaje na włosach długo wyczuwalny.

4. Cena
Cena całkiem przystępna. Maskę można też dostać w saszetkach za ok. 2 zł (pierwszy raz tak właśnie ją wypróbowałam).

Minusy:
1. Maska jest produktem proteinowym, dlatego trzeba uważać na przeproteinowanie włosów. Cudownie odżywia, nawilża, ale jednak można jej używać raz na jakiś czas, a nie regularnie, inaczej efekt mógłby się mocno popsuć. To duży minus, chciałabym znaleźć wreszcie maskę, którą mogłabym używać co mycie, ale pozostanie to chyba sferą marzeń ;) Włosy nie lubią monotonni.

W każdym razie maseczka jest idealna do odżywienia włosów raz na jakiś czas, świetnie poprawia ich kondycję i zdrowie.
Będę do niej ciągle wracać!

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139541].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 4

Świetna na regenerację co jakiś czas

Maska jest świetna, aby uzyskać szybko efekt regeneracji, gładkości i witalności włosów. Efekt jest zdecydowanie WOW, ale niestety jak za długo się używa to włosy staja się przeproteinowane. Najlepiej używać co np. tydzień żeby wzmocnić włosy, bądź miesiąc a potem zrobić dobre 3 miesiące przerwy.

Podsumowując same efekty:
Efekt gładkich, prostych i mega zdrowych włosów!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075211].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Bez zachwytu

Dobry produkt, sprawdzonej marki w rozsądnej cenie. Być może dla normalnych, zdrowych oczekującej standardowej pielęgnacji włosów to ideał. W moim przypadku niestety zabrakło równowagi, miękkości i wygładzenia.

Maska stosowana solo mocno spuszyła i "utwardziła" moje rozjasnione, dość suche i wysokoporowate włosy.

Odkryłam jednak że fajnie działa po tuningu miodem lub olejami. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duży słoik 500ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074856].usefull || 0 }}% pomocna.