Flash, Cienie do powiek mono i duo

Flash, Cienie do powiek mono i duo

Nowe cienie do powiek z serii FLASH w okrąglutkich kolorowych opakowaniach. Cienie Flash w wersji mono i duo są aksamitne i trwałe. Mają wymarzone kolory, idealne do nakładania palcami i aplikatorem, na sucho i na mokro. Malowane suchym aplikatorem dają efekt naturalny oraz świetnie mieszają i przenikają się na powiece. Lekko wilgotny aplikator czy pędzelek sprawia, że uzyskany efekt jest super trwały a kolory bardzo wyraziste.

Na początek 8 kolorów w wersji mono i 6 duo. Ale wkrótce będzie ich więcej !

Cena: 5zł

bardzo dobra

cienie trzymają się oka, nie rozmazują się, i dużą ich zaletą jest cena koło 5 - 7 zł. Nie kruszą się a paleta jest zgodna z tym co w pudełku. Niestety ciężko jest je dostać w drogeriach, muszę się naszukać, żeby coś z tej firmy kupić.

Ilość zużytych opakowań:

Dla mnie super!

Dla mnie cienie są super! Bardzo fajna, mięciutka konsystencja. Lubię je za to, że kolor jaki nakładam na oko ma tą samą intensywność co w pudełeczku. Wystarczy raz go nałożyć, a nie męczyć się przykładając pędzelek 4 razy w jednym miejscu aby otrzymać odpowiednią intensywność cienia. Zawszę pudruję powieki przed nałożeniem jakiegokolwiek cienia i po takiej aplikacji te cienie trzymają mi się najdłużej ze wszystkich jakie mam, czyli ok. 6-7h.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Dobre

Na prawdę zaskoczyła mnie jakość tych cieni. Miałam złotokremowy pojedynczy. Sprawdzał się świetnie w roli rozświetlacza, ale nałożony na całą powiekę trwał niezmiennie kilka godzin (a gdy go używałam, nie znałam jeszcze bazy :) ) Nakładał się gładko, ma świetną konsystencję. Opakowanie przeciętne mocno, ale za taką cenę i tak nie jest złe. Sam cień jest średnio wydajny, bo jest dość miękki. Pięknie błyszczy, jest mocno perłowy. Jest to nieliczny z cieni, który zakupiłam dwa razy w tym samym odceniu. Paleta kolorów jest niezbyt imponująca, zwłaszcza jeśli chodzi o ciemniejsze odcienie. Niemniej jednak cień aplausse jest dobry i wart zakupu.

Używałam tego produktu kilka lat temu

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Średniaczek.

Od biedy mogą być. Przystępna cena, duże opakowanie i ładne kolorki zachęcają do zakupu, jednak jakościowo to średnie. Na powiekach (bez bazy, ponieważ nie używam) wytrzymują jakieś 3-4 godziny, później zbierają się "w nitki". Do nakładania nie mam zastrzeżeń, dobrze się nimi maluje, nie są ani zbyt twarde czy suche, tylko takie jak mają być:)Wkurzyło mnie, że pod koniec użytkowania cienie rozkruszyły się:( Gdyby były bardziej wytrzymałe, na pewno kupowałabym je częściej:)

Kupię pewnie, jak spodoba mi się jakiś kolor a Inglot takiego nie będzie miał:D

mozna kupic...

Kiedys bardzo lubiłam cienie applause wiec kupilam malutkie pudeleczko i tym razem. Jeden z jasnych odcieni dosc ubogiej palety. Cien owszem dosc ladnie trzyma sie na oku, nie zbiera w zalamaniach powiek... poprawek wymaga tylko kolor ktory blednie. Nalozenie go jednak to juz inna historia a moze histeria... jesli przygotowuje oko tak jak zazwyczaj czyli odrobina sypkiego pudru na powieke to nalozenie ronomiernej warstewki za pierwszym razem graniczy z cudem... z innymi cieniami nie mam tych problemow.
Kosztuje grosze wiec jesli ktos chce sprobowac to moze.

miłe zaskoczenie

Jestem mile zaskoczona tymi cieniami. Kupiłam sobie ot tak duo nr 105, żeby zobaczyć jak wyglądam w różach i jetem naprawdę oczarowana i tymi cieniami i moimi oczkami w ich oprawie ;) Cienie dobrze się rozprowadzają (przynajmniej aplikatorem), nie zbierają się w załamaniach powiek (a u mnie to rzadkość), nie osypują, a jedynie bledną z czasem. Po kilku godzinach oko jest tylko rozświetlone, koloru jakby brak. Ich trwałość samych w sobie jest zatem niezła, ale z bazą Lumene jeszcze lepsza (testowałam i tak i tak). Moje cienie to jak już wspomniałam dwa odcienie przygaszonego różu, które dobrze się ze sobą komponują pięknie rozświetlając spojrzenie :) Zważywszy na cenę (dałam 5,9zł) i powyższe zalety możliwe, że skuszę się na jeszcze jedno duo, o ile tylko zdołam jeszcze wybrać coś ciekawego, bo niestety odcieni jest baaardzo mało (bodajże 6 zestawów)