Luminizing Satin Eye Color (Intensywne, długotrwałe cienie do powiek)

Luminizing Satin Eye Color

Intensywne, długotrwałe cienie do powiek. Jedwabiście gładka tekstura zapewnia efekt dokładnego oraz jednolitego odwzorowania koloru na powiece, rozświetlając ją jednocześnie. Cienie testowane dermatologicznie i okulistycznie, dostępne w 20 wariantach kolorystycznych.

prasowane
potrójne
Efekt
satynowe

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 81

z potencjałem

Produkt zakupiony w Sephorze.
posiadam odcień OR302 Fire
(grafit + oranż + jasno-szary)

PLUSY
- dobra pigmentacja
- drobno zmielony
- zestaw kolorów dający wiele możliwości, razem i osobno

Kupiłam szukając jakiejś odmiany i czegoś na wieczór,
(z reguły maluję się mniej wyrazistymi cieniami).

Pierwsze makijaże zrobiłam według propozycji producenta i innych użytkowniczek, teraz eksperymentuję.

Na razie używam głównie pomarańczowego cienia, a mam błękitne oczy.

W przyszłości chcę potestować grafitowy cień jako smokey eyes.

EDIT:
Znalazłam kolejne zastosowanie:
Grafitowego cienia zaczęłam używać do brwi, daje to efekt jak po hennie - czyli granatowa czerń. Nakładam twardym ściętym pędzelkiem Sephora, ale bardzo delikatnie, małymi ledwo wyczuwalnymi ruchami - bo łatwo z tym cieniem przesadzić! Następnie utrwalam maskarą do brwi. Jeżeli nie macie za ciężkiej ręki i odrobinę cierpliwości- polecam. Efekt nie do podrobienia żadnymi środkami do brwi :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892480].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 6

Bardzo Dobre

Cienie są bardzo dobre. Trzymają się cały dzień, kolor nie blaknie. Dla osób z tłustymi powiekami zalecam bazę. Bardzo wydajne, ponieważ wystarczy musnąć tylko pędzelkiem i odpowiednia ilosc nam sie aplikuje.

Ilość zużytych opakowań: 1/8

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[667905].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 69

Cudowne, bajeczne, najlepsze!

Najlepsze cienie jakie kiedykolwiek miałam do tej pory! Z tej serii posiadam na razie tylko jeden zestaw w odcieniach ciepłego złotego jasnego brązu - BR209 Voyage, ale z pewnością dokupię jeszcze jakieś inne do kompletu. To zdecydowanie mój KWC!!!

Moje cienie oceniam następująco:

Zalety:
+ bardzo dobrze się nakładają na powiekę,
+ są bardzo trwałe - cały dzień praktycznie bez żadnych problemów wytrzymują na swoim miejscu (używam bazy pod cienie, ale próbowałam raz bez niej i również efekt był zaskakująco trwały),
+ dają fenomenalne, satynowe wykończenie,
+ pięknie wyglądają na powiekach - efekt jest wyrazisty,
+ są bardzo dobrze napigmentowane,
+ łatwo je rozetrzeć, można mieszać kolory i tworzyć bardzo dużo nowych odcieni,
+ nie osypują się,
+ nie zbierają się w załamaniach powieki, nie pojawiają się żadne grudki czy niedoskonałości - pięknie się prezentują od nałożenia aż po demakijaż,
+ mają śliczne, eleganckie opakowanie z bardzo wygodnym lusterkiem; w opakowaniu jest także pędzelek oraz aplikator dwustronny (z gąbeczką standardową oraz bardziej "szpiczastą") - pędzelek jest ok (używam różnych pędzli przy malowaniu oczu, nie tylko tego załączonego do opakowania), z aplikatora nie korzystałam, więc nie mogę ocenić jak się sprawdza,
+ świetnie dobrane kolory w palecie.

Wady:
dla mnie ten produkt nie ma wad, mogę jedynie wskazać drobne niedoskonałości:
- wydaje mi się, że nie są zbyt wydajne - używam je od kilku dni, a już widać maleńkie wgłębienia w cieniach,
- stosunkowo wysoka cena - u mnie w przeliczeniu na PLN kosztują ok. 200 zł (w porównaniu z wydajnością cena może wydawać się odrobinę za wysoka, ale z drugiej strony porównując z ich trwałością i ogólnym efektem, to naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać!).

Reasumując: cudowny produkt który na zawsze zagości w mojej kosmetyczce!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[657926].usefull || 0 }}% pomocna.

masaz shiseido

Dodanych produktów: 33

Napisanych recenzji: 422

są boskie <3!

Jakiś czas temu znalazłam już swoje KCW(piątki Diora) ,
ale musze przyznać,że Shiseido może śmiało z nimi konkurować.

Plusem są bardzo ładne kolory (owszem jest pare palet które strrrasznie mi sie nie podobają,ale nawet w nich kolory...)przenikają się nawzajem trorząc harmonijny makijaż oka. Nie trzeba miec nawet wprawy w cieniowaniu bowiem formuly sa tak aksamitne i świetlistę,ze makijaż nimi wykonany to czysta przyjemność.

Cienie sa mięciutkie i trzeba uważac aby nie uszkodzic ich delikatnej formuły,dlatego przy częstym używaniu szybko widac wglebienia.

Cena jak najbardziej przystępna, w zasadzie to w cenie Diorów można kupić 2 palety!

Polecam!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[510813].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 92

Zachwycające!

Właśnie zobaczyłam, że moja recenzja zniknęła, i może to i dobrze, bo bym musiała ją edytować.

Podobnie jak moja Poprzedniczka, po wielkim rozczarowaniu paletą Les Perles de Chanel, ruszyłam na poszukiwania.

Po bezowocnych poszukiwaniach zestawu fioletowo - niebieskiego, nastawiłam się na zakup palety z dużą ilością odcieni, ale doszłam do wniosku, że dla dwóch kolorów nie ma sensu kupować zestawu, w którym są takie, których używać raczej nie będę. Szukałam długo aż w końcu doszłam do stanowiska Shiseido.
No i się zakochałam.
"Osiołkowi w żłoby dano", bo i cudowne fiolety zachwycają i prześliczne niebieskości zachęcają, ale na obydwie paletki w jednym miesiącu pozwolić sobie nie mogę, więc zdecydowałam się na # BL 310 kobaltowo - błękitno - różową, której akurat na powyższym zdjęciu nie ma (dlatego dodaję własne). No i w efekcie mam nie tylko urocze trzy kolory, ale po wymieszaniu różowego z kobaltem otrzymuję wymarzony fiolet, a po zmieszaniu różowego z błękitem - śliczną lawendę.

Cienie mają aksamitnie miękką i lekką konsystencję, kolory są intensywne i jedwabiście lśniące. Są bardzo trwałe - bez bazy utrzymują się na powiece cały dzień w niezmienionej formie i kolorze, nie obsypują się, nie zbierają w załamaniu powiek.

Jednak po 3 tygodniach, prawie codziennego używania, zauważyłam jedną, jedyną ich wadę. Są mało wydajne. W odcieniu różowym widać już bardzo wyraźną wklęsłość, której nie uzyskałam w żadnych z dotychczasowych cieni, w tak krótkim czasie.

Ale i tak są rewelacyjne. Za jakiś czas zapewne kupię jeszcze inny zestaw.

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[506032].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 71

Napisanych recenzji: 528

cudo!

Nie jestem mistrzynią jeśli chodzi o makijaż oczy ale chętnie się uczę:-)
Nie przeszkadza mi to jednak nałogowo kupować zestawów cieni do powiek.
Te nabyłam, kiedy zwróciłam cienie Chanel Les Perles, ze względu na ich fatalną jakość.
W cieniach Shiseido zachwyciła mnie paletka w odcieniach fioletu. Kolory zapierają dech w piersiach!
Konsystencja cieni jest miękka, pudrowa co sprawia że cudownie rozprowadzają się po powiece. Są jak aksamit.
W nienaruszonym stanie utrzymują się na powiece wiele godzin nie tracąc nic ze swojej intensywności.
Do cieni dołączony jest pędzelek i gąbeczka które są świetnej jakości i spokojnie można zrobić nimi precyzyjny makijaż.
Polecam! Sama na pewno zakupię kolejną paletkę. Cudo!!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[497733].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 6

ideał

moja ulubiona firma, ma same plusy
- nie podrażnia
- cienie dobrze się trzymają cały dzień, bez jakiś podkładów itd
- poręczne i bardzo ładne opakowanie
- ma bardzo delikatny i miły zapach
- w opakowaniu najlepszy pędzelek jaki kiedykolwiek używałam, porostu cudo ;)

więcej zalet nie pamiętam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[495548].usefull || 0 }}% pomocna.