Divinora, Colour and Shine (Coleur et Brillance) (Szminka SPF 12)

Divinora, Colour and Shine (Coleur et Brillance) (Szminka SPF 12)

Szminka wyróżnia się kremową, wyjątkowo aksamitną konsystencją. Do jej produkcji wykorzystano najwyższej jakości kolorowe pigmenty, które pod wpływem ciepła skóry, idealnie z nią współgrają. Usta są nawilżone i chroniome przed światłem słonecznym dzięki faktorowi SPF 12.

Szkoda ze ja wycofali.

To byla swietna pomadka. Miala super kolor, delikatny polysk, byla trwala, nie wysuszala ust. Posiadala ladny, mocny zapach, ktory na dluzsza mete stawal sie troche irytujacy, ale dalo sie wytrzymac. Szkoda ze juz ja wycofali.
Zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie-gdyby byla jeszcze dostepna to na pewno bym jeszcze sie skusila nei raz. Ale teraz nie mam mozliwosci juz niestety... Dlatego tak zaznaczylam.

Używam tego produktu od:kiedys uzywalam

trwała

Bardzo fajna pomadka.
Dobrze się rozprowadza, nawilża ale nie nabłyszcza zbyt mocno.
Długo utrzymuje się na ustach.
Śliczne opakowanie z ukrytym lusterkiem co w moim przypadku przydatne jest bardzo.
Pięknie pachnie.
Niestety nie używam jej zbyt często bo kolor jest zbyt ciemny (345).
Ale ogólnie jakościowo bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: 2 lata

warta grzechu;)

Nie przepadam za bardzo trwalymi szminkami. Ta jest w sam raz. Przepieknie sie mieni i pachnie, nie wysusza i przyjemnie nawilza.W koncu to Guerlain! Pionier wsrod firm kosmetycznych. Ponadto opakowanie jest rzeczywiscie kuszace. Cieszy oko w torebce.Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Niewidoczna kreska na powiece

wspaniała

Lubie eksperymetowac i rzadko kupuje dwa razy ten sam kosmetyk. dlatego za każdym razem gdy kupuję nową szminke żałuje, ze nie kupiłam divinory numer 242!! to najlepsza szminka jaką miałam. nawilża usta, nadaje naturalny kolor z połyskiem i optycznie powiększa, najważniejsze jednak jest to , że kolor nie zmienia się na ustach i po nałożeniu ma ten sam odcień co na szmince (często zdarza się, że szminka ma piękny kolorek na sztyfcie i na ręce kiedy ją testujemy a na ustach jest jakaś inna).Jest trwała a mimo to nie wysusza ust (ja mam straszną tendencję do pierzknięcia). poza tym jeszcze to lustrerko i piękne opakowanie (lubię ciężkie opakowania szminek). Polecam!

Doskonała!!!!

Po prostu doskonała. Pięknie pielęgnuje usta, ma kremową konsystencję przez co usta wydaja sie większe i długo utrzymuje się na ustach, nie zjada się jej. Mam numerek 285 - zlocisty braz. Naprawdę polecam!!!

lubię :)

Lubię tą szmineczkę już za sam wygląd i "lusterko Jamesa Bonda" (tak podobno mówią o nim na szkoleniach Guerlain ;)).Wybrałam sobie kolor 286 - najbardziej naturalny, cielisty róż, niemal niewidoczny na ustach.Szminka bardzo dobrze i długo się trzyma, nie rozmazuje się, nie ciąży na ustach.Jest bardzo przyjemna i wygodna w użyciu.

Najlepsza!

Jedna z najlepszych szminek jakie udalo mi sie w zyciu kupic.Paleta barw wprost niesamowita,duzo naturalnych odcieni(ja mam 262-roz ze zlotym polyskiem)Fajniutka kremowo-aksamitna konsystencja,doskonale nawilzenie ust,piekne praktyczne opakowanie z lustekiem czynia ten produkt dla mnie nr 1.Polecam dla szukajacych naturalnej szminki na codzien,majacej rowniez pielegnowac.

Milutka

W sumie rzadko używam szminek a mam już całkiem niezła kolekcję... Bardzo lubię te szminki Guerlaina, jest piękny wybór kolorów, mój ulubiony to naturalny róż nr 286 z wiosennej kolekcji. Ma piękny zapach i praktyczne opakowanie z lusterkiem. Jest bardzo trwała co dla mnie ważne bo szybko mi się ścierają. Nawilża usta i chroni przed czynnikmi zewnętrzynymi, pieknie się rozkłada na ustach, błyszczy intensywnie. Mimo wszystko wydaje mi się że stare kisskissy były lepsze - udało mi się jeszcze kupić jedną przed zniknięciem z salonów, i to jest dla mnie szminka wszechczasów.

fatalna

Chyba najgorsza szminka z 'górnej półki', spośród znanych mi :(Kupowałam w pośpiechu, skusiłam się na nr 283 (delikatny, złamany brąz) niestety kolor nie jest nasycony, na ustach wygląda 'płasko' i bez wyrazu. Przez moment po nałożeniu, szminka wydaję się fajnie nawilżać usta, ale już po kilkunastu minutach zaczyna dziwnie wysychać/zasychać, a potem zjada się w rekordowym tempie, w dodatku nierównomiernie, co wygląda tragicznie :(Szminka ma efektowne, wygodne opakowanie i intensywny zapach, który może drażnić.

wyjątkowa

To jedna z najlepszych szminek, jakie stosowałam. Firma oferuje piękne kolory, dzięki czemu wybór właściwego nie sprawia kłopotu. Szminka jest bardzo trwała, ma aksamitną teksturę, nawilża usta. Po prostu gwarantuje najwyższy komfort stosowania.