Shine Extreme Lip Gloss

Shine Extreme Lip Gloss

Soczyście lśniący błyszczyk w tubce z wygodnym aplikatorem. Daje efekt pełnych, kuszących ust.

przecietny

Plusy:
- niesamowity efekt (takich hipnotyzujacych, pelnych blasku ust nie dal mi jeszcze zaden blyszczyk)
- sliczny zapach (watermelon) i smak
- niewygorowana cena
MInusy:
- wyczuwalny brokat
- wazy sie
- nietrwaly (wymagane czeste poprawki)
- wysusza usta

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam

bardzo fajny

dość długo trzyma się na ustach, nie spływa !! z moich ust jak większość błyszczyków ;) ładnie pachnie i smakuje i ładnie się błyszczy, jak dla mnie jest dość wydajny

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2.

najlepszy z tubkowych

Kupiłam go kiedyś w drogerii w Austri za jedyne 2 euro, czyli niecałe 8 zł :) Miałam kolor pink grapefruit, niestety nie moge dostać go w Polsce :/ Najlepszy błyszczyk w tubce jaki miałam. Bardzo smaczny, świetnie wygląda na ustach i trzyma się w miarę długo :) Chętnie kupiłabym go jeszcze raz i ubolewam, że nie jest on dostępny w naszym kraju :(

O botoksie mity

Dwie gwazdki i nic więcej

Już dawno kupiłam ten błyszczyk, nawet nie wiem, czemu nie oceniłam wcześniej...
Przeciętnie bardzo jest. Konsystencja mi nie odpowiada, jest taka wodnista - nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie ustawiczne uczucie, że spływa mi poza linię ust;). A to nie należy do przyjemności.

Poza tym znika z ust szybciej, niz inne w tej kategorii cenowej, a drobinki są po prostu OKROPNE. W opakowaniu wyglądały nieźle, delikatne i przyjemnie migocące. Niestety - na ustach bardzo nieprzyjemne wrażenie odkładających się w załamaniach warg, szorstkich kawałeczków CZEGOŚ:/

Ogółem więc nic fantastycznego. Nie dam mu jednej gwiazdki, bo znam gorsze błyszczyki. Ale znam też wiele lepszych - jako błyszczykowa maniaczka nie polecam:)

nic specjalnego

bardzo przeciętny błyszczyk.
Ja mam bezbarwny, jest taki jak każdy tego typu kosmetyk.
Jedynie nie kleji się bardzo i ma więcej drobinek,które na początku ładnie połyskują. W sztucznym świetle wyglądają ślicznie.
Krótkotrwały.

Fajny,ale za 5 zł można kupić taki sam .

Jak wszystkie

Dosyć rzadki, ale dobrze się aplikuje, nie jest bardzo klejący się. Ładnie pachnie i ma bardzo delikatny smak ( mam wersję mandarin), wspaniale połyskuje na wargach, ale taki efekt trzyma się krótko, jakieś 15 minut. Potem błyszczyk matowieje, kolor się ściera, pozostają tylko delikatne drobinki na wargach.
Dla zwolenniczek częstych poprawek.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

średni, nic specjalnego!

Kupiłam go okazyjnie, bo bardzo lubie błyszczki, wręcz obsesyjnie ;). Oceniam kolor Waretmelon.

Sam błyszczyk niestetey mnie nie zachwycił. Jest dość rzadki, taka półpłynna konsystencja!
W swoim składzie ma złote drobini, ktore ładnie opalizują na ustach.
Pomalowane usta tym błyszczkiem wyglądają jak tafla wody z iskierkami. Jednak taki efekt nie utrzymuję się dłużej jak 15 min. PO prostu efekt taflowych, lśniących ust znika. Zostają drobinki...
NIe jest wydajny, bo maluje nim usta od kilku dni, a juz widac znaczny ubytek w tubce.
Wpadłam na pomysł i tym błyszczkiem rozrzedzam gestą i lepką JUicy Tube Lancoma. Fajnie współgrają ze sobą.

Na plus mogę zaliczyć aplikację z poręcznej tubki.
Przyzwoity zapach melona.
Lśniące drobinki [i krótki efekt!]
Lekkie zabarwienie ust kolorem.

Jak dla mnie to zwykły błyszczyk, bez zadnej przesady, i zbednej reklamy! Daje 3 *** max.

Używam go od tygodnia.

fajniutki!

Nie znoszę malować ust, ale po ty zakupie zmieniam zdanie! Jest piękny soczysty, ale nie wulgarny. Bardzo trwały. Kolor można regulować w zależności od grubości nałożonej warstwy. Kupię chyba jeszcze jeden odcień.:):):)

super na lato

Bardzo podobają mi się błyszczyki juicy tubes ale cenowo nie bardzo dlatego gdy zobaczyłam że Astor też wypuścił błyszczyki w tubkach w odpowiedniej cenie od razu się nimi zainteresowałam. Wszystkie są bardzo ładne ale zdecydowałam się na odcień 04raspberry...ślicznie owocowo pachnie,nadaje ustom delikatny, różowy odcień a błyszczące drobinki sa jakby lekko złotawe.Sprawia że usta są pełniejsze i do tego jak na błyszczyk jest bardzo trwały.Polecam.

słoneczno letni ;)))

Ojjjj w ostatnim czasie testowałam kilka błyszczyków z tubki.Jednak jakbym miała wybrać jeden jedyny z tego typu byłby to zapewne SHINE EXTREME lip gloss,Margaret Astor.Muszę przyznać że w ostatnim czsie ta włśnie firma produkuje bardzo dobre błyszczyki(zimowa seria mniammm szczególnie cristal rose) ;) jestem wybredna,ale i łasa na ładne i dobre kosmetyki ,a ten niewątpliwie taki jest.Chociaż wybór jest mały (tylko 4 odcienie) wydaje mi się że prawie każda z nas może znależć kolor który jej bedzie odpowiadał,ponieważ są w bardzo soczystych odcieniech, słoneczno letnich , :) super modnych barwach i pachną słodkim grejfrutem aż sie chce oblizać wargi.Na ustach ślicznie błyszczą , tworząc lśniącą jakby kryształową smugę która uwydatnia usta i sprawia że są bardzo seksowne i ponętne chociaż bardzo naturalne ;) Ja używam glossa w odcieniu 01 MANDARIN gdyż uważam obok WATERMELONA jest to najodpowiedniejszy i najbardziej egzotyczny odcień w serii ,pozatym uwielbiam taki odcień pomarańczy.Konsystencja produktu jest delikatna, nie lepka łatwo sie rozprowadza chociaz zawsze trzeba sprawdzić czy nie nałożyło sie nadmiaru.SHINE EXTREME również ślicznie opalizuje drobniutkimi złotymi drobinkami, które dodają jeszcze wiecej blasku.Polecam paniom dla których liczy sie jakość, komfort produktu.Błyszczyk pasuje zarówno do elegantek jak i do spot'smenek czy dziewczyn w metalowym klimacie ;))dla każdej z nas ;))doskonały dla pań lubiących pocałunki gdyż jest dość trwały ...

śliczny

Też mam kolor Watermelon. Ładnie, owocowo pachnie i smakuje. Dobrze się rozprowadza, choć wolę to robić palcem niż aplikatorem. Delikatny, transparentny, pięknie się mieni i błyszczy niczym diamencik. Nie lepi się. Trwały. Wydajny. Generalnie nie lubię Astora, ale ten błyszczyk to jeden z lepszych w tubce.

bardzo mi się podoba

Mam kolor 03 Watermelon- jaśniutki róż, ale na ustach wygląda, jakby był przełamany złotem. Ślicznie prezentuje się ta kombinacja kolorów :)Błyszczyk nie jest klejący i posiada bardzo wygodny ścięty aplikator. Dosyć trwały jak na błyszczyk. Złote drobinki musiałam usuwać mleczkiem kosmetycznym, tak się "zadomowiły".Polecam go tym osobom, które chca mieć dyskretnie kuszące usteczka :)