Dax Cosmetics, Sekrety Urody, Krem Odżywczy z ekstraktem z miodu dzikich kwiatów

Zawiera ekstrakt z miodu dzikich kwiatów, proteiny mleka, witaminy A, E, F, B6, B5 oraz zestaw 21 naturalnych aminokwasów, które odżywiają komórki skóry i zapobiegają starzeniu. Zawiera filtry UVA i UVB. Jak pisze producent może być stosowany na dzień i na noc, Przeznaczony głównie dla cery wrażliwej i wymagającej, bez ograniczenia wieku.

niezły

Bardzo wydajny, kupiłam go gdzieś w październiku i jeszcze nawet 2/3 nie wykorzystałam. Dość "ciężki", wolno się wchłania, ale nawilża i chroni buzke przez długi czas. Świetnie chroni przed mrozem... Ale jakoś nie przekonał mnie za bardzo do siebie. Szukam dalej czegoś, co wreszcie podpasuje mojej wrednej cerze...

średni

Kupiłam ten krem, bo był dosyć tani. Oceniam go raczej średnio. Główną wadą dla mnie jest to, że jakoś nie może się cały wchłonąć (nie przesadzam z ilością) i zostają mi na skórze takie jakby białe wiórki, nie wiem jak to określić. Rano buzia jest całkiem przyjemna. Krem dobrze nawilża, to muszę mu przyznać i generalnie spełnia swoje zadanie, ale jakoś nie przypasował mi tak na dobre. Na szczęście już go kończę. Aha, jest wydajny.

zadna rewelacja

jego glowna zaleta jest cena. ogolnie nie jest najgorszy, ale... ma strasznie mocny, meczacy mnie zapach, z twarzy czyni blyszczaca maske - to dwie najwieksze wady. poza tym nie zauwazylam, zeby jakos swietnie wplywal na moja skore, choc na pewno utrzymuje dobrze jej poziom nawilzenia. z trudem wykanczam, przez ten tandetny zapach...

depilacja rąk

bardzo polubiłam

Lubię ten krem, bo czyni moją buzię dobrze nawilżoną, świeżą i wygładzoną. Jest przyjemny w stosowaniu - ma dość gęstą konsystencję, ale ja takie lubię, bo przynjamniej moja skóra nie pochłania go w ciągu kilku sekund, ale jest dłużej pojona i karmiona. Ładnie pachnie, nienachalnie. Teraz na zimną porę jest idealny. Niestety szybciutko się kończy :/ jednak cena 7 zł to jeszcze jedna jego zaleta :)Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

bez zachwytu

Mnie ten krem nie zachwyca. Do mojej mieszanej skóry się nie nadaje, ciężko go rozsmarować, wchłania się długo, zanim się wchłonie pozostawia biały nalot (chyba filtr naruralny) bardzo nabłyszcza. Mogę stosować go jedynie zamiast maseczki na noc na przesuszone partie skóry, wtedy bardzo ładnie wygładza i regeneruje. Natomiast mój mąż ma skóę sucha i jest zadowolony z tego kremu, choć też trochę narzeka na wchłanianie.Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Miodzio!!!

Cudowny zapach miodu długo utrzymuje sie na skórze, mimo intensywności nie podrażnia."Przepysznny" , "treściwy" i uniwersalny krem. Świetnie nawilża, koi podrażnienia, o dziwo całkiem nieźle się wchłania( z doświadczenia wiem, że kremy z Dax Cosmetics, są zazwyczaj ciężko wchłanialne).Doskonale odżywia przesuszoną skórę, polecam do stosowania na szyję, działa cuda. Tylko to tandetne opakowanie...ale co tam. Ogólnie krem na piątkę.

Słoik pełen witamin

Przypomina mi puszysty, pięknie pachnący (ziołowo) krem, przez co może mieć także działanie aromaterapeutyczne. Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia filmu nawet po wielu godzinach, pomimo iż mam tłustą cerę. Stosuję go 2/3 razy w tygodniu po maseczkach lub peelingach, nie podrażnia, jest super delikatny, nawilża i wygładza. Kosztuje niewiele (ok. 8 zł), bardzo dobra inwestycja!

Bardzo dobry

Jako, ze to ja zgłosiłam, a chętnych do oceny nie widać, ten kosmetyk pozwolę sobie pierwsza zabrać głos. Uwazam,że jest to krem bardzo dobrej jakości. Delikatny, dobrze rozsmarowuje się i w miarę szybko wchłania.Nie podrażnia, wygładza skórę i nadaje ładny zdrowy koloryt.Ja trzymam go w lodówce, dzięki czemu mam dodoatkowow efekt chłodzący.Wygładza cerę. Jestem z niego bardzo zadowolona. Dodoam,że jest wydajny ( od 2 m-cy korzystam z 1 opakowania i jeszcze starczy tak na około 2 tygodni), a poza tym jest rewelacyjnie tani, w supermarketach widziałam ostatnio po 7, 90.