Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Cena już od 38,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.

Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.

- Olej kokosowy odżywia włosy.

- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.

- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.

- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.

- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.

- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie

- Brahmi nadaje sprężystość

- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

• Sesamum Indicum Oil,
  • Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee),
  • Eclipta Alba (Bringaraj),
  • Bacopa Monnieri (Brahmi),
  • Daucus Carota Sativa (Karottenol),
  • Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

Mogę polecić cierpliwym

Olejek khadi kupiony po przeczytaniu recenzji na blogu pewnej Fryzjerki. Kupiłam z nastawieniem racjonalnym (mimo informacji od producenta, iż przyśpiesza porost włosów, uważam, że na to mają wpływ jedynie nasze geny :)), podobnie jak u innych - oryginalny, intensywny zapach, jednak mi nie przeszkadza, bardzo duży plus za ulepszenie opakowania (po odkręceniu korka miła niespodzianka - końcówka z pompką, gumowo-szklany dozownik, jak zwał tak zwał, w każdym razie bardzo przemyślany ruch, gdyż olejek jest tłusty i łatwo podczas aplikacji o ubrudzenie wszystkiego dookoła), co najważniejsze, czyli oddziaływanie na włosy. Akurat w moim przypadku a jest on ciężki (odrost ok 10 cm, włosy do łopatek, katowane jasnym blondem, siano, plątanie, do tego łupież...) olejek działa zbawiennie. Pomógł zwalczyć łupież, struktura włosów może nie stała się cudownie jednolita, nie są one od czubka głowy po sam koniec takie same, jednak khadi bardzo poprawił ich ogólną kondycję i wygląd. Łatwiej mi je rozczesać, są miłe w dotyku. Minusem jest dla mnie uciążliwość w zmywaniu, muszę się nieźle nagimnastykować, żeby go wypłukać a i nieraz jest tak, że po paru godzinach myję głowę ponownie, bo olejek nadal był na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244586].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Olej Khadi był moim pierwszym olejem z jakim moje włosy miały styczność. Na pierwszy rzut kupiłam właśnie ten, bo zachęciły mnie pozytywne opinie blogerek. Wykosztowałam się trochę, ale z czystym sercem mogę stwierdzić, że się opłaciło!

+ wydajność (używałam go co 3-5 dni przez 6 miesięcy)
+ pomógł mi w walce z łupieżem, który zniknął do zera
+ stymuluje wzrost włosów, które już są i to pokaźnie choć z czasem przestaje działać, bo skóra się przyzwyczaja (u mnie obyło się bez większego wysypu bejbików niestety)
+ włosy są po nim idealnie miękkie i z miejsca wyglądają zdrowiej
+ zapach (wiem, że większość niesamowicie drażni, ale ja nie jestem wrażliwa na zapachy jakby wszystkich przypraw razem :D)

Minusów brak, to cudo! Z mojej kępki siana otrzymałam piękne i zdrowe włosy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221291].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

Olejek rzeczywiście wywołał lawinę baby hair dość szybko po rozpoczęciu używania. Jest też bardzo wydajny i łatwo się rozprowadza. Jednak trochę obciąża włosy, po użyciu zostawało mi ich mnóstwo w ręce, na umywalce, na poduszce rano....
Poza tym zapach tego olejku jest po prostu straszny, dosłownie piekły mnie od niego oczy i po przypadkowym kontakcie ze skórą twarz cała puchła :/
Zużyłam dwa opakowania, ale mam mieszane uczucia do tego olejku. Po odstawieniu oleju oczywiście efekt baby hair natychmiast się skończył. Na pewno stymuluje porost włosów dlatego moja ocena jest dość wysoka, jednak minusy w postaci obciążenia włosów i ich wypadania, strasznego zapachu skutecznie mnie zniechęcają do ponownego zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184438].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

przyspieszacz

Kończę powoli z włosomaniaczym szaleństwem, bo okazuje się że dobrze dobrane kosmetyki i minimalna pielęgnacja zapewniają dobrą kondycję włosów bez nadmiernego cudowania i wydawania fortuny.

Jeśli jednak będę w przyszłości potrzebowała (zwłaszcza) przyspieszenia porostu, albo ratunku po nadmiernym wypadaniu włosów i uznam że rzepa nie da samy rady, to na pewno kupię khadi.
Będę go polecać każdemu, z zastrzeżeniem że może zadziałać tylko jeśli żaden składnik nie powoduje uczulenia i skutki stosowania nie będą w ten sposób odwrotne do zamierzonych. I niekoniecznie polecałabym go blondynkom.

Kładę olejek tylko na skórę głowy więc trudno mi się wypowiedzieć o działaniu na reszcie włosów. Na długość kładę olejki, które pozostały do wykończenia po manii kupowania i testowania.

Plusy:
* stosunek cena - wydajność - jakość
Niby drogi, ale w buteleczce mam nadal spokojnie 1/3 produktu, przy stosowaniu co 2 dni (z przerwami!) od września. Wystarczy odrobina olejku by wmasować w cały skalp, zresztą przesadzanie z ilością mści się przy zmywaniu.

* przyspiesza porost
w lipcu miałam asymetrycznego boba, teraz mam włosy zbliżające się powoli do łopatek (z trzema solidnymi podcięciami po drodze), zresztą fryzjerka sama pytała przy podcięciach czego używam że tak szybko mi odrastają włosy. Szybszy przyrost najlepiej zresztą widać po zapuszczanej grzywce. Warto wspomnieć, że od roku nie brałam żadnych suplementów typu "piękne włosy i skóra" ze względu na zabiegi laserem.

* baby-hair!
po pierwszym miesiącu stosowania zauważyłam tylko szybszy porost, dopiero po kilku miesiącach zdałam sobie sprawę, że mam mnóstwo baby hair, ale nie przyznam tej zasługi w 100% khadi, bo po drodze w przerwach od khadi stosowałam dwie różne wcierki z czarną rzepą, ciężko stwierdzić co miało większy wpływ.

*zdrowa skóra głowy
zero łupieżu, zero swędzenia

*włosy rosną zdrowe i mocne

Inne spostrzeżenia:

- zapach - no dobra, na początku trudno mi go było znieść, ale po 3 użyciach się przyzwyczaiłam, a wręcz polubiłam. Ale podejrzewam że ziołowo kadzidlany zapach może powodować ból głowy u wrażliwszych nosów. Ulatnia się po umyciu.

- przyciemnia włosy! - dla mnie to akurat plus, bo lepiej jest mi w ciemniejszych włosach, do tego różnica jest bardziej wyraźna bo część włosów na długości jest lekko rozjaśniona żelem loreala, ale niewątpliwie od góry włosy są ciemniejsze niż były naturalnie wcześniej (padają "oskarżenia" o farbowanie od dawno nie widzianych ciotek i znajomych;))

- wrażenie że wypadają po nim włosy - przez pewien czas byłam wystraszona, że olejek mi szkodzi, bo po jego użyciu łapałam więcej włosów pod prysznicem (ale nie były to jakieś monstrualne kłęby, po prostu więcej niż przy normalnym myciu). Ale doszłam do wniosku że po pierwsze po raz pierwszy od lat mam długie włosy i już zapomniałam że to normalne ;) a po drugie siłą rzeczy, masaż gęstym olejkiem wyciąga pewnie te włosy, które bez tego może tkwiłyby na głowie parę dni dłużej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129261].usefull || 0 }}% pomocna.

cudotwórca

Uwielbia Uwielbiam Uwielbiam !

Moje kręcone, wysokoporowate włosy bardzo ucierpiały w trakcie choroby(z którą walczyłam 1,5 roku)
Włosy wypadały garściami, w pewnym momencie przeżyłam szok kiedy zdałam sobie sprawę z tego jak jest ich mało na głowie! Doczekałam leczenie do końca i rozpoczęłam AKCJE REANIMACJE
Zaprzyjaźniłam już wcześniej się z olejami więc od razu udałam się do helfy, gdzie kupiłam Olej Khadi stymulujący wzrost włosów i zaprzestający wypadaniu. Oczywiście przekopałam pół wizażu i blogów włosowych aby dokładnie się do edukować czy aby na pewno działa tak spektakularnie jak słyszłam.

Olejowałam skalp według jednej z metod( przez 7 dni codziennie nakładałam olej głową do dołu na skórę głowy oraz odrobinę na długośc(1-2 łyżki stołowe), zawijałam w czepek, ręcznik i zostawiałam na kilka godzin, następnie myłam głowę metodą OMO, następnie 14 dni nie olejowałam i spowrote powtarzałam rytuał)

Po 2 miesiącach zauważyłam:
- wysyp baby hair\'ow (tysiące małych kędziorów;)
- zahamował wypadanie !
- włosy zdecydowanie szybciej rosły
- nie obciąża włosów od nasady, co więcej pięknie się po nim ukladały
- nie powoduje przetłuszczania/łupieżu na skórze głowy
- włosy stały się po nim mięciutkie, lśniące, błyszczące
- nie zaobserwowałam aby powodował przesuszanie włosów jeśli chwilę dłużej go potrzymałam
- pięknie wygładza włosy, jednak nie prostuje skrętu

Co do minusów
- intensywny zapach, do którego szybko się przyzwyczaiłam
- cena, 57 złotych za 200 ml;p

W moim przypadku było warto i okazał się zbawienny w działaniu, myśle że można zaryzykować w jego kwestii jeśli borykacie się z wypadaniem włosów :)

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1, w trakcie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065941].usefull || 0 }}% pomocna.

na wszelki wypadek - używam ;)

Pomimo faktu, że zużyłam już 1 i 1/2 buteleczki, w dalszym ciągu ciężko mi zrecenzować ten olejek. Stosuje go zawsze jako jeden z elementów kuracji intensywnego zapuszczania włosów (razem z suplementowaniem CP, piciem drożdży i wcieraniem Jantara). Wówczas wsmarowuję Khadi porządnie w skalp i trzymam przez noc do porannego zmycia. Wówczas owszem - mam efekt przyspieszenia wzrostu włosów oraz wysyp baby hair. Jak jednak stwierdzić w ilu procentach jest to zasługa samego Khadi?

Ta mieszanka olejów ma piękny skład - cudów nie ma, działać musi ;) Okazjonalnie nakładany na długość pięknie nawilża, wygładza łuski (mam włosy wysokoporowate), ale lekko przyciemnia. Ze względu na ten ostatni aspekt, staram się unikać nakładania na długość, bo mam czuprynę w kolorze jasnego blondu i olejowanie Khadi nieco komplikuje mi sytuację kolorystyczną na głowie ;)

Bardzo pomógł mi kiedy walczyłam z atakiem wypadania 4 miesiące po porodzie. Nowe baby hairy rosły wówczas stosunkowo szybko.

Zapach jest bardzo intensywny, ziołowy. Początkowo mnie drażnił i ciężko było mi wytrzymać z nim całą noc, ale należę do gatunku, który jest gotów do poświęceń dla szczytnego celu, jakim jest uroda ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pełnowymiarowego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031454].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy

Zacznę od plusów:
+ nie obciąża, a nawet włosy łatwiej się układają
+ włosy są błyszczące, sypkie i miękkie
+ ogranicza wypadanie włosów (z kilkunastu włosów do paru)
+ porostu nie mierzyłam, ale widać, że pomaga w zapuszczaniu
+ bardzo wydajny
+ ładny, ziołowy zapach

Opakowanie jest ok, aplikacja wiadomo - jak w przypadku olejów.

Minusów brak :) Ten olej to mój numer 1, na pewno go kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: około 1/3 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018536].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie nie..

Olejek nie dal nic dobrego,ani nie przestaly wypadac ani nie rosly szybciej przetluszczal za to niesamowicie, mimo ze nie nakladalam jakos bardzo duzo i dokladnie mylam po nim głowę..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017016].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny na wypadanie wlosow i wzmocnienie .I musze go zawsze miec obowiazkowo w swojej szafce.

Kupilam ten olejek ,gdy przestalam wierzyc ze opanuje wypadanie moich dlugich wlosow.Stosowalam juz chyba wszystko :tabletki,preparat Vichy za duzo by wymieniac i zadnych efektow a jak juz to na krotko i od nowa.Najpierw jeszcze zrobilam badania krwi ,aby upewnic sie czy morfologia jest w porzadku.Gdy okazalo sie ze tak ,kupilam olejek Khadi .Naprawde nie uwierzycie pierwsze wmasowanie w skore glowy i zostawienie na noc przynioslo taki rezultat ze gdy rano umylam wlosy na szczotce bylo zaledwie kilka a nie kilkadziesiat.Oniemialam ze zdumienia ,ze cos moze dzialac tak szybko .Zaczelam go stosowac dwa razy na tydzien i zostawialam na cala noc a rano zmywalam.Dzialania przeszly moje oczekiwania przestaly wypadac ,staly sie lsniace,grube ,rosna 2 cm na miesiac,i pojawilo sie mnostwo baby hair.Jest bardzo wydajny ,choc ja na poczatku dawalam go za duzo ,pozniej juz zostawialam olejek na calej dlugosci wlosow,bo mialam bardzo suche koncowki.Kiedy kuracja zadzialala to teraz juz nie robie 2 razy w tygodniu tylko wystarczy raz ,dwa na miesiac .Ale cale dwa opakowania zuzylam.
Dla mnie to super srodek ,wszystkie drogie te chemiczne efekt jest taki ze gdy stosujesz jest ok ,jednak gdy przestaniesz problem zaraz wraca.Ja wydalam bardzo duzo pieniedzy na te bardzo drogie i nie polecam .Tam jest sama chemia a ten olejek jest naturalny i tylko sa ziola,ktore tak skutecznie dzialaja.Dla niektorych osob moze byc problem z zapachem ,bo ma specyficzny ziolowy i moze trudno z tym zapachem spac .Ja sie przyzwyczailam ,bo musialam,myslec ze nie moge byc lysa a tak sie zapowiadalo.....
Cena przystepna.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015347].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to czego szukam

Pierwszy raz sięgnełam po ten produkt w 2013 r. W tej chwili kończę drugą buteleczkę. Trudno mi się wypowiadać na temat wysypu baby hair czy spowolnienia wypadania, ponieważ zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem używałam tego produktu z innymi kosmetykami, które mają podobne zadanie, w związku z tym nie wiem kto jest "winny" zmniejszenia wypadania czy zwiększenia porostu ;)

Plusy:
- piękny zapach
- nie obciąża moich włosów
- nie powoduje nadmiernego przetłuszczania
- miękkie, lśniące włosy

Minusy:
- cena
- u mnie nie przyspiesza porostu włosów

Ocena - dobry produkt, ale bez zachwytów, to nie jest to czego szukam.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000339].usefull || 0 }}% pomocna.