Delia, Satine (Łagodzący balsam po depilacji)

Delia, Satine (Łagodzący balsam po depilacji)

Balsam zawierający łagodzący kompleks wit. E i d-Pathenolu oraz ekstrakt z zielonej herbaty o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym.

ten chłód

Jest super!Na prawdę pomaga po depilacji,jest niezastąpiony.Z początku byłam zaniepokojona,kiedy nałożyłam go na świeżo wydepilowaną skórę,bo lekko zaczęła mnie szczypać(?),sama niewiem,takie dziwne uczucie,ale za chwilę-fantastyczne ukojenie,zaczerwienienia znikają prawie natychmiast;łagodzi podrażnienia.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

KWC

Balsam kupiłam przypadkiem, poeciła mi go znajoma mi pani ze sklepu kosmetycznego. I to był strzał w 10! Balsam ma fajną, wodnistą, lekką konsystencją. Szybko i dobrze się rozprowadza, w mog się wchłania. Pozostawie wydepilowaną skórę gładką i miękką:) Przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny.

Za takie śmieszne pieniądze, tak dobry komsetyk:) Polecam:D

Nawet nawet...

Balsam działa...ale nie zawsze. Czasami depilowana skóra jest po nim gładziutka, a przykre skutki depilacji złagodzone, a czasami nie daje żadnych rezultatów.Zazwyczaj jednak dobrze się spisuje. Nie wiem od czego to zależy. Fakt, sprawdził się nawet po depilacji bardzo wrażliwych miejsc i za to należy mu się pochwała. Jak dla mnie jedyny skuteczny tego typu specyfik.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:ok 5

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Świetny!

Jest naprawdę niezły. Jedyny balsam, który nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Jest bradzo łagodny i dobrze nawilża. Opakowanie jest wydajne i starcza na ok. 2 miesiące. Dla mnie super.
Uzywam tego z zielonym obrazkiem. Płacę za niego 10 zł w aptece. Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Taki sobie

Jego największym plusem jest przyjemny zapach zielonej herbaty,a minusem, że nie daje żadnego efektu nawilżającego, dlatego po depilacji musiałam stosować dodatkowo jeszcze inne balsamy. Męczyłam się z nim z rok, ale w końcu go wykonczyłam. Nastepnego nie będzie, wolę już ten z Avonu.

świetny za grosze :)

Za tak niską cenę to naprawdę świetny kosmetyk: leciutka konsystencja, zapach - dla mnie śliczny, właściwosci łagodzące też doceniam (po depilacji, po "spaleniu" pleców słońcem). Polecam!!! :)

+bdb ;)

Jeden z dwoch moich ulubionych balsamow. Ladnie nawilza, super lagodzi podraznienia, zapach przyjemny, dobrze sie wchlania. Jedyny minus to to, ze kupilam go w saszetkach, ale teraz szukac bede w tubce.
Sadze ze naprawde warto.

Zuzylam jedno opakowanie saszetek.

Cudeńko :)

To pierwszy mój balsam po depilacji i jestem bardzo zadowolona. Balsamik ma fajną konsystencję, zostawia na podrażnionej skórze delikatny film i naprawdę łagodzi !!.Do tego fajnie pachnie, jest go dużo i jest tani. Poza tym pomógł nawet na moją buzię i nie pytajcie dlaczego... :) (tak to jest dać głuptasowi wosk...)

Jestem zadowolona

Nie mam dużego doświadczenia w balsamach po depilacji, ale ten naprawdę mi się podoba. Ma konsystencję niezbyt gęstego żelu, zapach prawie niewyczuwalny, więc na pewno nikomu nie będzie przeszkadzał. Po nałożeniu daje uczucie chłodu, co jest bardzo przyjemne. Nie klei się i po paru chwilach skóra jest gładziutka, a podrażnienie wywołane depilacją wyraźnie się zmniejsza. Cena też jest niziutka więc polecam ten kosmetyk każdej kobiecie

nawet nawet

Kupilam przez przypadek ale... uzywam i coraz bardziej sie do niego przekonuje. Cena jest baaardzo przystepna, tuba duza i wydajna, a balsam faktycznie lagodzi zaczerwienione po depilacji miejsca! i to w dosyc szybkim czasie, poza tym zdaje sie zapobiegac powstawaniu czerwonych krostek i podraznieniom. Ma dosyc mocny zapach, nie kazdemu bedzie odpowiadal - mi nie przeszkadza, ale moglby byc mniej ostry - ten zapach sprawia, ze mam wrazenie, jakby balsam zaraz mial mnie uczulic./alez zapętlilam to zdanie ;)/ Moglby tez miec gestsza konsystencje - trzeba uwazac przy nakladaniu, aby sie po prostu nie wylal.