Avon, Color Trend, Cienie

Avon, Color Trend, Cienie

Zgłoszony przez Ofelię: Wybór kolorów raczej niewielki, ale kilka z nich to kolorki naprawdę trafione. Najbardziej lubię beige frost - idealny jako baza tudzież rozświetlacz. Nie są zbyt miałkie ani jakieś super trwałe, ale nie są też drogie. Uważam, że cena jest adekwatna do jakości, a z wałkowaniem się można powalczyć stosując dobrą bazę pod makijaż.

Cena: 18,90

kremowe - beznadzieja, mat-ok

Od razu musze zaznaczyc,ze Avon Color Trend wyprodukowal cienie kremowe i matowe. Kremowe sa fatalne - roluja sie od razu na powiece, sa mega nietrwale, konsystencja tez zostawia wiele do zyczenia. Natomiast matowe dwukolorowe sa ok - nie sa moze supertrwale,ale wystarczajaco. Ladne zestawy kolorystyczne, Snow Storm jest szczegolnie piekny. Zuzylam chyba 2 opakowania, 4 kolejne dokupilam i jestem z nich zadowolona.

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie kolejnych 4

słaba jakość

Zdecydowałam się na zakup ze względu na kolor- apricot - bardzo naturalny,delikatnie połyskujący. Niestety cień jest bardzo słabej jakości, nietrwały,trudno go równomiernie rozprowadzić,a zaraz po nałożeniu roluje się na powiece.
Gęsta, kremowa konsystencja sprawia,że po kilku użyciach cień w opakowaniu wygląda niehigienicznie.
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Dobry do wizażu

Najprostrze cienie color trend obecnie po około 10zł, świetnie sprawdzają się do ciekawego wizażu, mi pasują ze względu na matowy odcień...
Cienie godne polecenia, przy stworzeniu większej kolekcji kolorów można wyczarować świetny makijaż:)

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilku wciąż używam, czy jakieś zużyłam do końca cięzko powiedzieć bo używam wieeelu cieni;)

Avon Mark - relacja

świetny

Mam odcień beige frost, świetnie rozświetla spojrzenie. Ma lekko kremową konsystencję dzięki czemu łatwo się nabiera na pacynkę i rozprowadza na powiece. O dziwo jest trwały, po 8h pracy jest w niezmienionym stanie, nie wałkuje się w załamaniach powiek, nie blaknie. Wydajny. Używam cieni z górnej półki jak Dior czy Lancome i muszę ze zdumieniem przyznać że omawiany cień z Avonu wcale nie jest gorszy. Nie wiem jak inne odcienie ale ze swojego jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: jakiś czas

swietny

Nie wiem jak inne kolory ale fiolecik ktory mam jest znakomity. Z reguly nie kupuje tanich cieni ale ten jest naprawde niezly.

Plusy:
+ dlugo sie trzyma, nie walkuje sie
+ cudowny kolor!! (mam tylko fioletowy wiec tylko o nim sie wypowiadam)
+ miekki, swietnie sie rozprowadza
+ nie osypuje sie podczas nakladania
+ tani
+ trwale opakowanie odporne na pekniecia
+ wydajny

Minusy:
- bez bazy zbiera sie w zalamaniu powieki po kilku godzinach
- brak aplikatora do cienia jest sporym utrudnieniem
- blaknie po 12h, jesli nie zrobilam w ciagu dnia zadnej poprawki

Ogolnie polecam, bo za taka przystepna cene jest swietny. Poza tym kosztuje duzo mniej niz jest to napisane na gorze. Nie wiem czy kupie ponownie, bo mam ostatnio faze na kosmetyki z gornej polki.

Używam tego produktu od: dluuugo, ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 (kolor fioletowy)

Bardzo dobry cień. Używam koloru Mocha i jestem jaknajbardziej zadowolona. Cień aplikuje rano a po przyjściu z pracy jest ok. Nie małkuje mi się i jestem zadowolona kolor tez mi odpowiada nie wiem czy można je jeszcze zamówic ale były trafione.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Zależy od koloru

Mam trzy zestawy kolorystyczne tych cieni: zielony, biało-stalowy i fioletowy. Dla każdego z nich mogłabym napisać osobną recenzję:). Najlepsze to zdecydowanie zestaw zielony - ładnie się nakładają, kolor daje się stopniować od delikatnego do intensywnego, trzymają się co najmniej 4 godziny bez bazy (a mnie się nic długo nie trzyma), dobrze łączą się z innymi cieniami. Biało-stalowe dają delikatniejszy efekt, trudno je nałożyć tak, aby kolor nabrał intensywności, ale siedzą na powiece podobnie długo. Natomiast najgorsze wrażenia miałam z fioletowymi - są dużo twardsze od pozostałych, kolor prawie niewidoczny, a i trwałość nie powala. Nawet się nie wałkują, po prostu znikają z powieki. Ponieważ za każdy zestaw dałabym odpowiednio: 4, 3 i 2 gwiazdki, średnia wychodzi 3. Trzeba przyznać, że kolory są bardzo twarzowe, a opakowanie niezniszczalne, za co też bardzo lubię te cienie.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 3

takie sobie

Posiadam 2 zestawy kolorkow tych cieni. Nie sa niesamowite ale z drugiej strony niezbyt drogie. Sa dosyc trwale, chociaz dobor kolorow niezbyt ciekawy i wygladaja ciut inaczej niz w katalogu. Dlatego uzylam tylko pare razy. Takie zwyczajne. Miewalam gorsze zakupy. ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Nic specjalnego

Bardzo zwykły cień - na pęczki takich w sklepach, a cena już trochę zobowiaązująca. Konsystencja w porządku, trwałośc średnia, jak każdego cienia za 5 zł. Kolory dośc ciekawe - to liczy się Avonowi na plus. Właściwie niczym nie różni się od pozostałych cieni tej firmy. Aha, na powiece wygląda jakoś tak buro.

zwykły

Mam od kilku lat jeden cien ten fioletowy.Cien jak cien nic specjalnego,fajne kolorki mozna uzyskac w zaleznosci od tego ile kosmetyku nalozymy na oczy.Plus za wydajnosc.

kto oko podbił?

nabyłam ten cień jeszcze przed tym, jak zmienili kolorki, więc może troche nieaktualnie:] jednak mam potrzebę wylania swoich żalów:) wątpię, czy polepszyli jakość, tak czy inaczej:P

plus za zmianę koszmarnych kolorów, które były wcześniej! miałam lazy, który w katalogu wyglądał jak jasny róż, po zakupie okazał się brudnawym fioletem, a na oku prezentował się po prostu jak siniak! nadaje się najwyżej do kącika.

aplikator i pudełko nie najgorsze. poza tym same wady. nietrwały, twardy. nie polecam!

ilość zużytych op- niecałe jedno.
akowań: ...

Średnia jakość i cena

Używam koloru Beige Frost i jestem z niego zadowolona. Nawet bardzo, od kiedy używam go z bazą Lumene, no ale nie bazę tu oceniam, dlatego dostanie tylko trzy gwiazdki jako produkt samodzielny:)
Cień jest średnio drogi, średnio miękki i średnio trwały. Zbija się po niedługim czasie w załamaniu powieki i blednie. A szkoda, bo mój kolor jest naprawdę udany - świetnie rozświetla, łatwo też pokryć powiekę równomierną warstwą.
Na trzy gwiazdki zdecydowanie zasługuje, za efekt z bazą (długotrwały i niezmienny od rana do wieczora) dostałby 4+ :). Jednak bez bazy trzeba się przygotować na poprawki w ciągu dnia lub tajemnicze znikanie makijażu w okolicach obiadu;)