Halle Berry, Reveal EDP

Halle Berry, Reveal EDP

Cena już od 74,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Reveal to zmysłowa kwiatowo-drzewna kompozycja, stworzona we współpracy z Richardem Herpin. Otwiera się iskrzącymi, świeżymi nutami owocowymi. Ulubiony kwiat Halle, delikatna mimoza, harmonijnie miesza się z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką. W eleganckim sercu wyczuwalny jest zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli. W bazie uwodzicielskie nuty wetiweru, drzewa kaszmirowego i piżmu.
Halle Berry:
"Zapach Reveal jest doskonale zrównoważony. Lekki i świeży, z czasem staje się bardziej seksowny i tajemniczy. Irys jest bardzo ważną częścią tej kompozycji. Aromat irysa może być postrzegany jako intensywny lub drzewny, ale ja zdecydowałam się wybrać te jego elementy, które sprawiają, że zapach wydaje się jedwabiście miękki i przewiewny. Tworząc go inspirowalam się swoją osobowością... chciałam odsłonić coś, co ma w sobie spledor i czar gwiazdy, ale jednocześnie emanuje naturalnością i jest łatwe do noszenia."

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mimoza, brzoskwinia, melon miodowy, czerwona porzeczka
nuta serca: kwiat irysa, kwiat plumerii, płatki neroli
nuta bazowa: trawa wetiwer, drzewa kaszmirowe, piżmo

Cena: 59,90 zł / 15ml

50 - 100ml

Znasz skład tego produktu?

Ciekawy

Zapach dostałam w ,,spadku" bo koleżance. Kupiła i strasznie jej nie pod pasował. Oddała mnie go, abym sprawdziła na własnej skórze. Cóż się okazało? Zapach jest na początku ostry, owocowo kwiatowy- z takim się jeszcze nie spotkałam. Później nabiera bardziej kobiecych nut,które podobają się kobietą i mojemu TŻ\'owi.. Lecz! Zapach baaaardzo szybko znika. Na skórze trzyma ze dwie godziny, na ciuchach trochę dużej i ślad po nim ginie.
Nie mniej jednak wart spróbowania bo nie kosztuje dużo a jest po prostu INNY jak na zapach od celebrytki.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025221].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się :)

Nie jest moim ulubionym (trochę za słodki) ale jednak ma coś w sobie, co urzeka :)

Słodki lecz nie mdły zapach. Dla kobiet zdecydowanie lubiący słodkie zapachy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005083].usefull || 0 }}% pomocna.

UWIELBIAM

Przecudowny zapach.

Przyznaję, że początkowo nie byłam przekonana, ale doszłam do wniosku, że zaryzykuję.

Mam wodę perfumowaną i do tej pory żałuję, że nie kupiłam dwóch sztuk, gdy była promocja w rossmannie, ponieważ mam wrażenie, że zostały wycofane.

Gdyby moje obawy się potwierdziły, to chyba zejdę na zawał.

Są idealnym balansem pomiędzy słodyczą, intensywnością i zadziornością.

Są wydajne, zatyczka mocno trzyma się opakowania, przez co nie ma obawy, że otworzą się w torebce. Etykietka w kolorze przygaszonego złota i czerni dodaje elegancji tej niedrogiej wodzie perfumowanej.

Byłyby ideałem, gdyby nie to, że nie utrzymują się tak długo, jakby tego chciała. Ale czego się spodziewać po wodzie perfumowanej.

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003003].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

A ja czuję groszek!

Nie ma go w spisie nut, ani nawet nie wspomina o tym nikt w recenzji, ale po przetestowaniu tego zapachu w drogerii od razu skojarzył mi się groszek, który uwielbiam, i w związku z tym dość szybko zdecydowałam się na zakup. Nie wiem, która nuta jest za to odpowiedzialna, dla mnie to groszek i cześć. :D

Zapach jest dość klasyczny, kobiecy, elegancki, raczej słodki i delikatny, ale z czasem ujawniający bardziej ostrą nutę. Ma w sobie dużo uroku, a także nienachalnej zmysłowości.

Kupiłam go "na lato", ale myślę, że jest raczej uniwersalny, za równo pod względem pory roku, jak i okazji.

Niestety trwałość jest kiepska i to dla mnie duża wada tych perfum.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932354].usefull || 0 }}% pomocna.

z tych klasycznych

Posiadam małą wodę perfumowaną, głównie pachnie egzotyczny kwiat fangipani i melon, trochę piżma.
Tak dość klasycznie, elegancko, gdzieś niedaleko Masumi firmy coty. Kojarzy się z klasyczną torebką w kolorze złota lub czerni, nie ma szaleństwa w nim, jest poukładana dyskretna wytworność.
Trwałość jak na celebrycki zapach dobra,4/5 godzin. Po czasie ewoluuje pojawią się mimoza, ale nie donośnie, co jest dobre, bo intensywnie pachnące żółte kwiaty rujnują efekt. Jest trochę irysa, dobrze.
Takie dyplomatyczne perfumy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925760].usefull || 0 }}% pomocna.

piękny, zmysłowy zapach

Te perfumy to ostatnio mój zapachowy ulubieniec. Zapach, który jest mega zmysłowy i kobiecy. W gruncie rzeczy nie wiem czy jest sens oceniania zapachów, bowiem każdy ma inny gust i wszystkim nie dogodzisz pod tym względem. Oceniam te perfumy, bo wyjątkowo mi się spodobały i na pewno kupię je drugi raz jak mi się skończą. Może jakąś wskazówką będzie fakt, że nie lubię mdłych, słodkich zapachów, od których dostaje zawrotów głowy. Ten jest jednym z tych, które sprawiają że mogę wąchać własne ręce z zachwytem. Zapach jest intensywny. Warto przed zakupem prysnąć sobie rękę i jak się spodoba to nabyć następnym razem.

Odejmuje gwiazdki za bardzo słabą trwałość. Chwilę czuć zapach, po czym znika...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893921].usefull || 0 }}% pomocna.

mam się wstydzić? nie mam zamiaru

Perfumy owszem tanie, z tych popularnych, produkowanych przez Coty. Poznałam u znajomej, ulotny zapach z pustej buteleczki zdobiącej łazienkę. Wyczułam drzewne nuty i postanowiłam nabyć.

Jak na jesień, jako delikatny, słodko-drzewny zapach do pracy, do biura, lekki, nienachalny, moim zdaniem mogą być. Gdzieś w nich czają się świeższe nuty, dominuje na mojej skórze drzewo sandałowe, brzoskwinia, mimoza czy inne kwiaty, na koniec neroli. Nie co dzień ma się ochotę emanować Mirage czy innym Midnight Poison, czasem trzeba i Comme Une Evidence (do których są bardzo podobne, choć świeższe, ale i zarazem bardziej hmm mdlące) czy Reveal - spokojniej, ale ładnie.

Kupiłam sobie i nie zamierzam się ich wstydzić :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831612].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma...

Perfumy dostałam w prezencie, nigdy bym ich sama nie kupiła.
Strasznie ciężki zapach owocowo-kwiatowy z dodatkiem piżma... nie moja bajka.
Jednak plus za trwałość, zapach utrzymuje się naprawdę długo...chociaż czy ja wiem czy to tak dobrze ;).
Dla osób które lubią taką ,,bogatą,, nute zapachowa bedzie ok.
Osobiscie nie polecam.

Używam tego produktu od: Wcale, oddałam mamie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828045].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Nie czuję tu żadnych owoców... Już od samego początku dostaję w nos drzewem sandałowym, które trzyma się z godzinkę i przechodzi w zapach bardziej świeży, spokojny i rześki... I nawet ta druga faza mi się podoba, choć nie jest to jakiś cud, miód, nic nadzwyczajnego. Trwałość? 3-4h? Jakoś gdy sandał zniknął już perfum nie wyczuwałam, chyba że przytknąwszy nos do nadgarstka...
Gwiazdka & pół za butelkę - ładna, i za drzewo kaszmirowe.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: żadne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822573].usefull || 0 }}% pomocna.

Dowcip z brodą

Wszystkie perfumy gwiazd posiadają jedną cechę wspólną : monotonia. Są do porzygania bezpieczne, bezbarwne i ni w krztę oryginalne. Zauważyłam, że spora większość jest produkowana przez Coty, co w pewnym stopniu tłumaczy ich "kalkowatość".
Mimo, że Reveal nie odrzucają to są całkowicie nijakie. Słodkie nuty charakterystyczne dla pachnideł typu "La Rive", w tle ślimaczy się mdłe piżmo usmarowane mydłem, w oddali próbuje się przebić resztka zaschniętego miodu z przyklejoną muchą.
Są perfumy, które są do tego stopnia charakterystyczne, że od razu można je rozpoznać, lśnią w tłumie niczym najjaśniejszy rubin, ale co Reveal może o tym wiedzieć?
Mam wrażenie, że takie mieszanki zapachowe czuć u co drugiej kobiety, która od perfum oczekuje tylko tyle aby "były śłodziusie".
Ten zapach to taki dowcip z brodą. Woń iście bezimienna, która sprawia, że osoba nią spryskana z łatwością ginie w tłumie innych, staje się żywą odtwórczynią jednego wzorca.
Tak samo jak Halle była marna w roli Kobiety-Kot, tak samo marny jest Reveal.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[764925].usefull || 0 }}% pomocna.