Szampon wzmacniający - Czarna Rzepa

Szampon wzmacniający - Czarna Rzepa

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Szampon zmniejsza intensywność przetłuszczania się włosów. Umyte włosy doskonale się rozczesują, łatwo układają, nie elektryzują się, są lekko usztywnione, puszyste o jedwabistym połysku.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Raphanus Sativus Niger Extract, Hydroxycetyl Hydroxyethyl Dimonium Chloride, Sodium Chloride, Panthenol, Parfum, Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methyldibromo Glutaronitrile.

Cena: ok. 7 zł / 250 ml

Tragiczny nie był...

ale szału też nie robił.
Pamiętam, jak ok. 10 lat temu moja siostra trafiła na ten szampon w którymś markecie.
Obie miałyśmy problem z przetłuszczającymi się włosami.
Ona była tym kosmetykiem zachwycona, ja nie bardzo.
Największą jego wadą był wstrętny zapach który (co najgorsze) utrzymywał się przez kilka godzin.
Moje włosy po nim przetłuszczały się tylko odrobinę mniej.
Moja siostra z kolei twierdziła, że dzięki temu szamponowi może myć włosy co trzeci, a czasem nawet co czwarty dzień (wcześniej myła je codziennie, czasem co drugi dzień).
Opakowanie niezbyt ładne, te granulki nie wiem czemu niby miały służyć, konsystencja była ok.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Wyższa glutowatość

Bieledna chyba wypuściła nwoa wresje tego cuda, bo inny kolor zatyczki.

Nie znam starej, ale wrazneia z nowej są mizerne.

1. Glutowata ciesz, ktora po wylaniu na reke z niej ucieka.

2. PSeudo granuleczki- co one daja- efekt wizualny,

3. Alkohol denat w skladzie- włosy sie przetluszczaja, pojawia sie lupiez, wlosy sie wysuszaja.

4. Zapach- rzepa pieknie z natury nie paachnie, ale jakos konkurent produkujacy podobne szampny zniwelowal odorek.

ogolnie nie polecam i juz!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: nieksonczone 1

niespełnione obietnice

wiele obietnic na opakowaniu i oczywiście żadnych cudów...te kolorowe kapsułki to pewnie te witaminy...
oczywiście włosy nie przetłuszczają się ani trochę mniej:(
wzmocnione jakoś zauważalnie też nie są:(
jest mało wydajny, kiepsko się pieni:(
żelowa konsystencja nie jest zbyt przyjemna:(
no i oczywiście jego użycie jest zabiegiem o wątpliwej wartości aromaterapeutycznej:(
poza tym delikatny i ostatecznie znośny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od miesiąca

Make up no make up H&M

Nic nowego

Szampon niestety nie daje żadnych rezultatów. Włosy się dalej przetłuszczają i nie działa rónież wzmacniająco, choć podczas stosowania zauważyłam, że włosy mi się bardziej błyszczały. Spełnia właściwie tylko funkcję myjącą. Ta konsystencja nie wzbudziła u mnie dziwnych skojarzeń typu "glut". Uważam, że jest gęsta, żelowata, czerwone kapsułki faktycznie nie wiadomo po co są. Zapach jest nawet miły, jak na produkt z dodatkiem czarnej rzepy, np. szampon Joanna pachnie o wiele gorzej. Typowy szampon z przedziału cenowego 3-8 zł, po którym nie można się niczego spodziewać.

Glutowaty dziwoląg :)

Kupiłam, bo jest mi juz wszytsko jedno czym myje włosy. Zawsze efekt jest taki sam, czyli do 12 godz. jako tak, a później juz tylko przyklepane strąki!

Tak więc szampon ten jest raczej z kat. lekko smierdzących, a to przez tę rzepę. Jednak da się wytrzymać.
Konsystencja rozcieńczonego zelu. Ma jakies kuleczki czerwone w swojej formule, ale po co? :CO
Włosy rozczesuja się nawet ok. Są w miarę puszyste, jednak nie ogranicza ich przetłuszczania.

Wg. mnie normalny zwykły szampon do włosów, bez przesadnych reklam!

Mozna wypróbować, bo kosztuję az całe 5 zł! :)

ilość zużytych opakowań: ...1 trakcie 1-go

dziwny

tak, dziwny zapach, dziwna konsystencja... za pierwszym razem az mnie odrzucilo od tej rzepy :( potem sie przyzwyczailam ale i tak mycie wlosow tym szamponem nie nalezy do wonnych rozkoszy ;) konsystencja glutowata a nie zelowa... taki rzadki glut :) co do wlasciwosci pielegnacujnych, to zauwazylam ze na pewno jest dosc delikatny (nic mnie po nim nie swedzi - a ja mam wrazliwa skore glowy) Niestety nie ogranicza przetluszczania ani nie wzmacnia :( no ale kosztuje ok 7 zl wiec tez nie ma co spodziewac sie cudow :) Ogolnie nie polecam ze wzgledu na zapach.

Nawet przyjemny

Użyłam go na razie raz, więc za dużo się nie będe wypowiadała o działaniach laczniczych, pielengnacyjnych itepe...
Szampon jest niedrogi, ma trochę dziwną konsystencje. Zapach rzepy mi nie przeszkadza, tak samo jak nie przeszkadza mi w innych szamponikach z rzepą. Po umyciu włosy są puszyste, jakby jaśniejsze(??) - mam włosy ciemnyblond. Ogółem mówiąc - po pierwszym kontakcie wydaje się nawet fajny, aczkolwiek rzadna rewelacja...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Napoczęte pierwsze
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

dobry

Dość dobry i tani szampon - dobrze myje, włosy ładnie lśnią. Nie zauważyłam aby włosy po nim zaczeły rzadziej przetłuszczać się. Rodzince starczał na ok. miesiąc.

Podoba mi się...

w nim :D bardzo dużo rzeczy: świetnie oczyszcza, wzmacnia, nadaje osobliwe- b. przyjemne jakkolwiek :D - poczucie świeżości, nie jest także czczą obietnicą producenta ograniczenie przetłuszczania włosków :)Co do konsystencji( żelowej z zatopionymi w niej jakowymiś kapsułkami :) ), czy też zapachu( czarnej rzepy, mmmm... :D ) to nie są one dla mnie jakoś straszliwie uciążliwe :D Szampon jest wydajny, dobrze się pieni, ładnie spłukuje.Jak dla mnie kolejny bardzo dobry Polski produkt za małe( czy już mówiłam, że to lubię :D ) pieniądze :)

Oj nie pachnie ;)

Daję mu 4 gwiazdki za działanie :) :- mniej mi sie wloski przetłuszczają po nim, zwłaszcza teraz latem :)- sa dobrze oczyszczone :)- sa wyraznie wzmocnione :)Stosuję go w celach pielegnacyjnych i odzywczych :) nie jest idealny bo ma wady , oto one :1. wstretnie smierdzi :)2. ma glutowatą a nie zelową konsystencję :)3. nie stosuje się go z przyjemnością, ale czego sie nie robi dla ładnych włosków :)Jest tani i dosc wydajny :) Stosuję go raz w tygodniu celem jak w/w :) nie cierpie myc nim włosów, ale wiem, ze są mi potem za to wdzieczne :) Z premedytacją 4 * za działanie :) Jedna * mniej za wszystkie wady :)Polecam w celach profilaktycznych, do których jest stworzony i przeznaczony :)

A dla mnie jeden z najlep

Obok szamponu z rzepy Joanny to mój faworyt. Fantastycznie się pieni, ładnie pachnie. Moje tłuste i cienkie włosy są po nim świeże przez 2 dni. Nadaje puszystość, włosy są grubsze i wg mnie trochę mocniejsze.Cena jest niziutka i szampon jest baaardzo wydajny.

obrzydlistwo

Gęsty, miejscami jak galaretka, a znowu miejscami rzadki jak płyn. Okropnie pachnie rzepą. Słabo się pieni, dobrze spłukuje. Włosy są czyste cały następny dzień, ale nie ogranicza ich przetłuszczania. W dodatku nie mam żadnej przyjemności z jego stosowania.