Sephora, Sun Disc (Puder brązująco- rozświetlający)

Sephora, Sun Disc (Puder brązująco- rozświetlający)

Puder brązujący i rozświetlający skórę. Sephora umożliwia połysk Twojej skóry w każdą pogodę. Podaruj swojej twarzy i ciału efekt muśnięcia słońcem aplikując z dużej palety tyle pudru, jaki efekt chcesz uzyskać.

Przyzwoity

Mam odcień "Light". Ogólnie nie jestem zwykle nastawiona na wszelkie pudry brązujące, ale postanowiłam wypróbować. Puder ma bardzo przyjemny zapach; mam wrażenie, że coś mi przypomina. Duży plus za opakowanie z lusterkiem, chociaż w podróży może się nie sprawdzić (tutaj lepsza będzie mniejsza gramatura). Kosmetyk jest naprawdę bardzo wydajny. Przy umiejętnym nakładaniu ładnie "opala" buzię i dekolt. Muszę chyba jednak nabrać do niego wprawy, bo zdarza mi się z nim przesadzić. Ze względu na swoją sporą wydajność i dużą gramaturę wystarczy na bardzo długo, dlatego już go nie kupię. Być może skuszę się kiedyś na wersję w mniejszym opakowaniu, może przyda mi się do konturowania?

Trochę pomarańczowy

Kupiłam ten dysk na promocji, za około 30zł.
Mój jest edycją limitowaną, ma po prostu taki wzorek w panterkę.
Oczekiwałam takiego efektu, jakbym była muśnięta słońcem, a niestety ten produkt jest po prostu POMARAŃCZOWY! Nie wygląda dobrze na skórze...
Ma delikatne drobinki, jest wydajny, fajne i duże opakowanie.
Pachnie jak stare kosmetyki babci...
Niestety zawiódł mnie, nie bardzo wiem co z nim zrobić.

Zawiódł mnie.

Stawiając pierwsze kroki w modelowaniu twarzy szukałam niedrogiego,a dobrego pudru brązującego. Zasugerowałam się wcześniejszymi recenzjami.
Bardzo się zawiodłam.

Minusy.
-nietrwały,opada, zostawiając pomarańczowe plamy,

Plusy.
-duży z dużym lusterkiem,wygodny w stosowaniu,

Daję gwiazdkę za dizajn :)

Świetny

Jeden z moich ulubionych bronzerów.

:) bardzo ładny kolor (posiadam wersję jaśniejszą)
:) naprawdę trwały, nie ściera się, nie znika raptem z twarzy po jakimś czasie, nie osypuje się
:) nie zapycha
:) baaardzo wydajny
:) cudny zapach
:) dobre opakowanie z dużym lusterkiem
:) cena bardzo przyzwoita, gdyż bronzer starczy na długo

TAK!

Długo szukałam bronzera, który nie będzie zawierał drobinek brokatu, a po prostu ładnie skórę \'opali\' bez dodatkowych efektów. Sephora Sun Disk sprawdził się idealnie. Bardzo wydajny - używam go od około 2 lat codziennie, a dopiero skończyło mi się pierwsze opakowanie. Duże lusterko pomaga mi czasami w podróży na zrobienie makijażu całej twarzy. Nie zatyka porów, nie powoduje wyprysków (a zdarzało się to innym bronzerom po drodze). Cena przy pojemności opakowania jest wręcz śmieszna. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Dobry

Mam odcień najjaśniejszy i dla mojej karnacji idealnie nadaje się do nakładania na całą twarz bez efektu bombki lub wymazania farbą. Jest on bardzo delikatny- daje twarzy lekki kolor opalenizy. Myślę, że cięzko sobie zrobić nim krzywdę. Poza tym jest duży- ma aż 30 g! Używam go, gdy kupię zbyt jasny podkład- idealnie można nim zatuszować taką pomyłkę. Jest dość trwały. Odcień który ja mam nie nadaje się do konturowania, bo jest dla mnie za jasny, by go w tym celu użyć. Ostatni, ale ogromny plus- puder cudownie pachnie. Zresztą podobnie jak inne kosmetyki w kamieniu marki Sephora:) Zaznaczyła, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ puder ten jest ogromny i mimo, że go mam 1,5 roku zużycie jest na prawdę minimalne. Poza tym lubię eksperymentować z nowymi kosmetykami.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Uwielbiam

Jest świetnty. Doskonale się rozprowadza, łatwo nakłada, wygląda bardzo naturalnie. Pieknie pachnie...:) Właściwie same plusy :) Jest bardzo wydajny - mam pierwsze opakowanie od ok 3 miesięcy, a mam wrażenie, że go wcale nie ubyło :)

Ma delikatne drobinki rozswietlające, które nadają sybtelny blask, a nie - jak niektóre bronzery ogromne wyglaadające jak brokat drobiny :)

Mi akurat pasuje kolor, ale może powinna byc większa gama kolorostyczna? Może jeszcze jeden, nieco jasniejszy i jeden zupełnie ciemny?

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

Słoneczny dysk :D

Po prostu go uwielbiam.
Jest wieeelki, łatwo więc się go używa. Mam dosyć bladą cerę, ale zaczerwienioną, więc wszelkie "różowe róże" odpadają. Postanowiłam tak go właśnie stosować i bardzo podoba mi się efekt, nabieram kolorków ;)
Mam go już bardzo długo, a wytarł się dopiero w środku. Przez to trochę się pokruszył, ale na ilość podróży, które przeżył- i tak jest dobrze ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam, roku?

Swietny:)!!

Dostałam w prezencie i...jest genialny:) co prawda mogłby być jasniejszy - niestety mam b.jasna karnacje, ale super sprawdza sie u mnie na kości policzkowe, do modelowania twarzy a latem bede go uzywac do podkreslenia opalenizny. Dlugo sie utrzymuje, zawiera takie fajne rozświetlajace drobinki, nie uczula, nie zatyka porów...byłby to mój KWC, gdyby nie to, ze jest odrobine za ciemny;)

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Polecam!

Długo szukałam dla siebie bronzera. Nie chciałam jakiegoś bardzo opalającego, bo sama z siebie mam ciemną karnację. Czaiłam się długo na Bronzing Powder MACa (93zł), ale w końcu zdecydowałam się na produkt Sephory.
Plusy:
- duże opakowanie, łatwo jest nabrać puder dużym pędzlem, np. kabuki
- ładne, minimalistyczne pudełko
- przystępna cena
- utrzymuje się na twarzy i ciele przez cały dzień
- bardzo łatwo się nakłada, to mój pierwszy bronzer i dobrze sobie radzę z równomiernym nakładaniem go
- na pokrywce znajduje się ogromne lusterko, co umożliwia przypudrowanie sobie noska zawsze i wszędzie ;)

Wady:
- zauważyłam na białej koszulce, po delikatnym muśnięciu twarzy brązowe ślady (tzn. na koszulce)

Podsumowując jest to kosmetyk godny polecenia, na pewno na długo starczy a za taką cenę to naprawdę nie pozostaje nic innego tylko lecieć do najbliższej Sephory i się obkupić :D