Hugo Boss, Boss No.6 Bottled EDT

Hugo Boss, Boss No.6 Bottled EDT

Boss Hugo Boss - zmysłowy, współczesny zapach reprezentujący mężczyznę XXI wieku, który potrafi korzystać z życia i cieszyć się nim. Boss Hugo Boss - zapach czysty, świeży, jedyny w swoim rodzaju.

Nuty zapachowe: jabłko, bergamotka, cynamon, aksamitka, pelargonia, goździk korzenny, wetiwer, drzewo cedrowe, sandałowe i oliwkowe.

50 - 100ml, <50ml, >100ml
Nuty
drzewne

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uwielbiam!

Moj ulubiony, jesli o meskie zapachy chodzi.
Przyznaje bez bicia.. pewnego dnia, stojac w kolejce, mezczyzna przede mna tak wlasnie pachnial ;) Zapach chodzil za mna caly dzien. Az tu kiedys szukajac czegos dla meza natknelam sie na tester Bossa. Ahh, jakze bylam szczesliwa.
Zapach, dla mnie kobiety, jest idealny... Codzienny, majacy w sobie to cos, delikatny, charakterystyczny, meski...
Trwaly.
Swietny flakon.
Całoroczny- zarowno na zime jak i lato.
Mam tylko nadzieje, ze mezowi sie nie znudzi. ;))

Słodko-świeże

Perfumy Hugo Boss mają prosty i zgrabny flakon. Sam zapach nie jest zbyt skomplikowany, a mimo wszystko zwraca na siebie uwagę i sprawia, że chce się do niego wrócić. Jest mieszanką zapachu słodkiego, a jednocześnie świeżego. Mimo takiej kompozycji wciąż pozostaje męski. Zdecydowanie bardziej trafi w gusta młodych mężczyzn ze względu na swoją lekkość. Trwałość również bez zarzutu.

Słodkich snów kochanie

Bardzo lubię ten zapach: jest męski a zarazem ma w sobie coś słodkiego.
produkt jest drogi przyznajmy szczerze, ale jego zakup opłaci nam się na długo. pamiętajmy, że mężczyźni są wierni swojemu zapachów i i używają do każdego dnia... a tak duża butla 100 ml starczy na bardzo długo.
Zapach jest specyficzny mój mąż( dość młody osobnik) Jest nim oczarowany ale na przykład mój Tata stwierdził, że są - uwaga -
mało męskie dlatego pokuszę się o stwierdzenie, że perfumy przypadną do gustu bardziej młodym ludziom.
Trwałość bardzo przyzwoita - może to zasługa tych słodkich nut w tym zapachu a zarazem także orzeźwiających i świeżych. stwierdzam, że zapach to niezła mieszanka wybuchowa. Bardzo mi się podoba i podejrzewam że nawet sama mogłabym go raz czy dwa użyć na jakąś uroczystość.

Bardzo pociągający męski zapach

Zapach ten zakupiłam mojemu mężowi zachęcona testerem. Nie żałuję. Jest to jego ulubiony perfum. Perfum jest dość drogi ale jest to wydatek raz na 2-3 lata bo już tyle uzytkuje swoją butelkę (100ml). Zapach jest bardzo przyjemny męski pociągający z egzotyczną nutką. Wart swej ceny . Polecam!

dość ładnie pachnie

elegacki flakon dla prawdziwego mezczyzny. Unikatowy zapach.Mąż otrzymał go w prezencie. Bardzo ładny zapach.utrzymujący się dość długo. .slodki z nutą zapachową egzotyczną.takie wlasnie lubię..mąż również.

Szarlotka

Oceniam wersję sprzed ok. 10 lat.

Boss Bottled poznałem, będąc nastolatkiem - marka wtedy nie zdewaluowała się jeszcze w takim stopniu, a przynajmniej tak mi się wydaje. Spodobał mi się, ale nie na tyle, żebym popadł w zachwyt i czym prędzej kupował flakon.

Kompozycja zapachowa nie jest do końca w moim typie, jednakże muszę przyznać, że ma w sobie to coś, co sprawia, że &quot;Szarego Bossa&quot; chce się wąchać. Nie jest też ona przesadnie skomplikowana czy złożona. Na mojej skórze czuję efekt &quot;szarlotki&quot; - cynamon i wanilię w dużej ilości, w otoczeniu równie dużej ilości jabłek. Wszystko to oplecione jest drzewną bazą.

Trwałość na mojej skórze wynosi 8 h - jest dobra. Projekcja jest umiarkowana - ogona nie ma, zapach snuje się blisko skóry, co jakiś czas dając o sobie znać.

Nie jest to do końca typ zapachu, jaki lubię, może dlatego nigdy nie używałem tych perfum przez dłuższy okres czasu. Tym niemniej mam do nich sentyment i dość miłe wspomnienia - i chciałbym tak ten zapach zapamiętać.

Ilość zużytych opakowań: Wielokrotne testy globalne z dekantów

Męski, świeży i dość tani. Uniwersalny i piękny w swojej prostocie.

Według mnie jest to już legendarny zapach tak samo jak Acqua di Gio, przepiękny - trochę słodki ale męski i świeży. Perfum oryginalny chociaż często podrabiany to można czuć się w nim na prawdę wyjątkowo. Wiele kobiet prawi komplementy na temat tego zapachu. Trwałość dość średnia ale poprawna. Po dłuższym czasie trzyma się blisko skóry. Polecam w 100% bo na prawdę warto zwłaszcza ,że to tylko już ok. 130zł za 100 ml

Pozdrawiam,

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 flaszki po 100 ml

Lep na blachary ?

Bottled jest dla mnie zaprzeczeniem tego, czym powinno być męskie pachnidło.
Wdzięczy się i mizdrzy najpierw do &#8222;nosiciela&#8221;, a potem do niewiast. Chcąc za wszelką cenę uchodzić za ładniutkiego, roztacza wokół siebie swoje niewątpliwie smakowite jabłkowo- cynamonowo-goździkowe walory, po czym cienkim głosikiem błaga &#8222;polub mnie, jestem taki słodziusi i fajniusi&#8221;.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: próbencja - o pół próbki za daleko ;)

dobry zapach

Pierwsze co poczułam z odległości 10cm to typowa klasyczna woda kolońska dla mężczyzn. Po czym przybliżając nos do nadgarstka zaintrygowała mnie słodka nuta jakby owocowa i coś jakby nuta świerku -przejrzystego igliwia. Dziwne, zawsze ten zapach wyobrażałam sobie jako swieży, a on jest słodziutki. Bardzo przyjemny, choć niewyszukany. Ma coś w sobie, nawet odrobinkę kojarzy mi się z Gaiac Micallefa, co dla mnie jest wielkim plusem. Zachęcający :)

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

Z czasem męczy..

Zapach również z kategorii świeżo-cytrusowych dla młodych panów ;)
bardzo fajny na co dzień , na większe wyjścia raczej się nie nadaje
Dosyć trwały, ale jednak nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Jeden z ulubionych

Jeden z moich ulubionych męskich zapachów.
Świeży, ale wyrazisty i charakterystyczny.
Męski, kojarzący się z przygodą i sportami uprawianymi na świeżym powietrzu.
Nadaje się do pracy, nie jest mocny ani drażniący.
Używał go mój ostatni chłopak, dobrze mi się kojarzy ;)

Używam tego produktu od: wąchałam prez póltora roku na moim byłym mężczyźnie ;)
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwie setki ;)

Zrobił się z niego klasyk

Hugo Boss Boos to już praktycznie klasyk. Prawda taka, że można go wyczuć dośc często na ulicy, jednak moj sentyment do niego niegaśnie. Zauroczyłem się już wieloma zapachami, ale od niego się niepotrafie urwać. Znam go juz kupe lat. Z początku myślałem, że na jednym flakoniku się skończy przy moich zmianach gustów. Jednak zawsze do niego chętnie powracam :) Zapach dodaje pewności siebie i atrakcyjności. Jest lekko słodki ale nieprzecukrowany, nietraci również swojej świerzości i drzewnych aromatów. I pachnie naturalnie. Polecam na cały rok. Szczegolnie chłodne okresy. Bardzo długo utrzymuje się na skórze co jest bardzo dużym plusem. Po za tym zawsze dostaje pozytywne komplementy od płci przeciwnej gdy go noszę. Butelka niby prosta ale niema chyba takiej drugiej ;)