Hugo Boss, Boss No.6 Bottled EDT (Woda toaletowa)

Hugo Boss, Boss No.6 Bottled EDT (Woda toaletowa)

Boss Hugo Boss - zmysłowy, współczesny zapach reprezentujący mężczyznę XXI wieku, który potrafi korzystać z życia i cieszyć się nim. Boss Hugo Boss - zapach czysty, świeży, jedyny w swoim rodzaju.

Nuty zapachowe: jabłko, bergamotka, cynamon, aksamitka, pelargonia, goździk korzenny, wetiwer, drzewo cedrowe, sandałowe i oliwkowe.

Nuty
drzewne
50 - 100ml, <50ml, >100ml

dość ładnie pachnie

elegacki flakon dla prawdziwego mezczyzny. Unikatowy zapach.Mąż otrzymał go w prezencie. Bardzo ładny zapach.utrzymujący się dość długo. .slodki z nutą zapachową egzotyczną.takie wlasnie lubię..mąż również.

Szarlotka

Oceniam wersję sprzed ok. 10 lat.

Boss Bottled poznałem, będąc nastolatkiem - marka wtedy nie zdewaluowała się jeszcze w takim stopniu, a przynajmniej tak mi się wydaje. Spodobał mi się, ale nie na tyle, żebym popadł w zachwyt i czym prędzej kupował flakon.

Kompozycja zapachowa nie jest do końca w moim typie, jednakże muszę przyznać, że ma w sobie to coś, co sprawia, że &quot;Szarego Bossa&quot; chce się wąchać. Nie jest też ona przesadnie skomplikowana czy złożona. Na mojej skórze czuję efekt &quot;szarlotki&quot; - cynamon i wanilię w dużej ilości, w otoczeniu równie dużej ilości jabłek. Wszystko to oplecione jest drzewną bazą.

Trwałość na mojej skórze wynosi 8 h - jest dobra. Projekcja jest umiarkowana - ogona nie ma, zapach snuje się blisko skóry, co jakiś czas dając o sobie znać.

Nie jest to do końca typ zapachu, jaki lubię, może dlatego nigdy nie używałem tych perfum przez dłuższy okres czasu. Tym niemniej mam do nich sentyment i dość miłe wspomnienia - i chciałbym tak ten zapach zapamiętać.

Ilość zużytych opakowań: Wielokrotne testy globalne z dekantów

Męski, świeży i dość tani. Uniwersalny i piękny w swojej prostocie.

Według mnie jest to już legendarny zapach tak samo jak Acqua di Gio, przepiękny - trochę słodki ale męski i świeży. Perfum oryginalny chociaż często podrabiany to można czuć się w nim na prawdę wyjątkowo. Wiele kobiet prawi komplementy na temat tego zapachu. Trwałość dość średnia ale poprawna. Po dłuższym czasie trzyma się blisko skóry. Polecam w 100% bo na prawdę warto zwłaszcza ,że to tylko już ok. 130zł za 100 ml

Pozdrawiam,

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 flaszki po 100 ml

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Lep na blachary ?

Bottled jest dla mnie zaprzeczeniem tego, czym powinno być męskie pachnidło.
Wdzięczy się i mizdrzy najpierw do &#8222;nosiciela&#8221;, a potem do niewiast. Chcąc za wszelką cenę uchodzić za ładniutkiego, roztacza wokół siebie swoje niewątpliwie smakowite jabłkowo- cynamonowo-goździkowe walory, po czym cienkim głosikiem błaga &#8222;polub mnie, jestem taki słodziusi i fajniusi&#8221;.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: próbencja - o pół próbki za daleko ;)

dobry zapach

Pierwsze co poczułam z odległości 10cm to typowa klasyczna woda kolońska dla mężczyzn. Po czym przybliżając nos do nadgarstka zaintrygowała mnie słodka nuta jakby owocowa i coś jakby nuta świerku -przejrzystego igliwia. Dziwne, zawsze ten zapach wyobrażałam sobie jako swieży, a on jest słodziutki. Bardzo przyjemny, choć niewyszukany. Ma coś w sobie, nawet odrobinkę kojarzy mi się z Gaiac Micallefa, co dla mnie jest wielkim plusem. Zachęcający :)

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: próbka

Z czasem męczy..

Zapach również z kategorii świeżo-cytrusowych dla młodych panów ;)
bardzo fajny na co dzień , na większe wyjścia raczej się nie nadaje
Dosyć trwały, ale jednak nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Jeden z ulubionych

Jeden z moich ulubionych męskich zapachów.
Świeży, ale wyrazisty i charakterystyczny.
Męski, kojarzący się z przygodą i sportami uprawianymi na świeżym powietrzu.
Nadaje się do pracy, nie jest mocny ani drażniący.
Używał go mój ostatni chłopak, dobrze mi się kojarzy ;)

Używam tego produktu od: wąchałam prez póltora roku na moim byłym mężczyźnie ;)
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwie setki ;)

Zrobił się z niego klasyk

Hugo Boss Boos to już praktycznie klasyk. Prawda taka, że można go wyczuć dośc często na ulicy, jednak moj sentyment do niego niegaśnie. Zauroczyłem się już wieloma zapachami, ale od niego się niepotrafie urwać. Znam go juz kupe lat. Z początku myślałem, że na jednym flakoniku się skończy przy moich zmianach gustów. Jednak zawsze do niego chętnie powracam :) Zapach dodaje pewności siebie i atrakcyjności. Jest lekko słodki ale nieprzecukrowany, nietraci również swojej świerzości i drzewnych aromatów. I pachnie naturalnie. Polecam na cały rok. Szczegolnie chłodne okresy. Bardzo długo utrzymuje się na skórze co jest bardzo dużym plusem. Po za tym zawsze dostaje pozytywne komplementy od płci przeciwnej gdy go noszę. Butelka niby prosta ale niema chyba takiej drugiej ;)

Męski i uwodzący

Bardzo mi się spodobał od pierwszego niuchnięcia. Jest świeży, lekki a jednocześnie nie ma wątpliwości, że to męski zapach. Jest na tyle uniwersalny, że nadaje się dla każdej kategorii wiekowej - mój tata, partner a także nastoletni syn czują się w nim równie rewelacyjnie.
Idealnie pasuje zarówno jako dodatek do eleganckiego garnituru jak i sportowej odzieży. I pomimo tej uniwersalności nie jest pospolity ani banalny.
Owszem, jest popularnym zapachem i często podrabianym - ale dzieje się tak z każdym klasykiem i na pewno nie jest to argument, który może przemawiać przeciwko temu zapachowi.
Polecam dla czarujących przystojniaków!
Używam tego produktu od: gdybym była mężczyzną....używałabym ;)
Ilość zużytych opakowań: kilka.

:-)

mi sie podoba ten zapach,kupilam go dla mojego chlopaka na gwiazdke, buletka dosc prosta,zwykla ale zapach fajny :) taki meski,rozpoznaje go na innych, duzo podrobek jest tego zapachu, dla mnie boss kojarzy sie tylko z tym zapachem

Używam tego produktu od:paru mies

nie powala na kolana

mój chłopak bardzo lubi ten zapach, więc kupiłam mu perfumy w prezencie pod choinkę. butelka załamka, strasznie brzydka i prosta. zapach wydaje mi się nie trwały i dość ciężki. raczej dla dojrzałego mężczyzny a nie dla młodego, aktywnie żyjącego chłopaka. nie przeszkadza mi ten zapach, ale spodziewałam się czegoś lepszego za tą cenę

Używam tego produktu od:7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

okropny

To bardzo subiektywna ocena. Wszędzie czuję te perfumy, a najśmieszniejsze jest to, że pachną zupełnie jak krem Soraya, jakiś niebieski, liftingujący, pamiętam bo kiedyś pachniała nim moja matka, wiercąca w nosie nuta prania połączonego z goździkiem, plastikiem i kartonem. Aseksualne, męczące, smutne, posmutniające perfumy. Dokładnie, szare.

Używam tego produktu od:kolega
Ilość zużytych opakowań: