Time Reversing, Anti-Ageing Balm (Balsam do ust zapobiegający starzeniu się skóry)

Jedwabisty balsam pielęgnacyjny o szerokim zakresie działania. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane składniki, które zwiększają poziom nawilżenia, powiększają usta oraz redukują zmarszczki wokół ust, zapobiegając rozmazywaniu się pomadki. Wyciąg z zielonej herbaty, miłorzębu japońskiego oraz witamina E chronią skórę ust przed destrukcyjnym działaniem czynników środowiska. Wyciąg z lukrecji znakomicie koi spierzchnięte usta. Balsam ułatwia rozprowadzanie pomadki i przedłuża jej trwałość. Bezzapachowy. Stosować na usta oraz skórę wokół ust przed nałożeniem pomadki lub niezależnie.

nie wiem do czego

Wlasnie skonczylam opakowanie. Pierwsze i ostatnie. Kosmetyk nie robi nic. Do tego jest drogi. Stosowalam na usta i wokoł ust, ale prawie zadnego efektu.
Wchlania sie blyskawicznie i pozostawia wrazenie lekko spierzchnietych, sciagnietych ust. Musialam stosowac dodatkowo jakis balsam czy blyszczyk, ktory rzeczywiscie trzymal sie zdecydowanie dluzej niz normalnie. Aczkolwiek do pielegnacji zdecydowanie nie polecam. Nie nawilza, nie odzywia, nie powieksza ust. Jezeli ktos szuka bazy, to jak najbardziej, ale nic poza tym.

Używalam tego produktu przez 3,5mca

sama nie wiem

Sama nie wiem jak ocenić ten produkt...Szukałam czegoś, co odżywiłoby solidnie moje wybredne usta, pielęgnowało skuteczniej niż "wazelinowe" pomadki, które głównie natłuszczają, a gdy znikną usta wracają do punktu wyjścia. Więc porwałam sie na ten nietani balsam-mimo że jestem konsultantką, to i tak cena jak dla mnie trochę za wysoka. A efekty?
Balsam ma dziwną konsystencję, zaraz po nałożeniu wchłania się całkowicie i jeśli nie nałoże innej pomadki, to mam wrażenie suchych, ściągniętych ust. Do stosowania solo więc się raczej nie nadaje, poza tym rozjaśnia usta, bardzo nie lubię tego efektu:(.I tak po kilku pierwszych zastosowaniach byłam bardzo rozczarowana. Okazało sie jednak, że balsam ten przedłuża trwałość pomadek i błyszczyków. Tylko że ja nie szukałam bazy i utrwalacza, a pielęgnacji:(
Po niemal miesiącu stosowania chyba jednak widzę jakieś efekt-usta jakby gładsze, z mniejszą skłonnością do pierzchnięcia. Pomimo tego do zachwytu wiele mi brakuje i chyba nie będę go polecać...
3***, głownie za przedłużanie żywota pomadki i dużą wydajność. Ale 2,5 byłoby odpowiedniejsze...
A jednak edytuję i zabieram gwiazdkę. Powód: balsam nie uchronił przed wysuszeniem po kilkugodzinnym pobycie w klimatyzowanym pomieszczeniu, co gorsza usta przesuszyły sie do eapu ranek, z czym walczę od kilku dni. i zwykła pomadka bebe radzi sobie duzo lepiej. 2** tylko za właściwości bazy.

Używam tego produktu od:prawie miesiąc
Ilość zużytych opakowań:ciągle1

Bardzo dobry podkład

Kosmetyk firmy Oriflame kupuję sporadycznie ale Time Reversing Anti-ageing Lip Balsam zagościł na stałe w mojej kosmetyczce. Jako podkład pod pomadkę lub błyszczyk jest nieoceniony. Pomadka trzyma się "jak zaczarowana" a usta są gładsze i pełniejsze. Próbowałam wcześniej podobnego specyfiku od Ives Rochera i sądzę, że lepiej mi pasuje ten pierwszy
( również cenowo ). Jeśli chodzi o używanie tegoż balsamu tylko w celach pielęgnacyjnych, to rzeczywiście można się rozczarować.

Serum na zmarszczki

Raz go sobie użyłam u cioci i nie jestem zadowolona. Po pierwsze cholernie drogi. Trzeba go walić niewiadomo ile żeby cokolwiek nawilżyć usta, jest na nich troche drażniący i wywołuje pieczenie. Niepraktyczny, trzeba go rozsmarowywać palcem. A konsystencja przypomina niepowiem co...... ;)

Świetny

Kupiłam go w promocji za ok.30zł i jestem baaardzo zadowolona. Tuż po nałożeniu na usta odczuwa się lekkie mrowienie (przez pierwszych kilka dni) i to chyba znaczy, że działa ;). Pozostawia na ustach delikatny i co najważniejsze dość trwały film, usta są dobrze wypielęgnowane, nawilżone i jakby leciutko "napompowane", mniej pierzchną a popękane skórki wygładzają się i znikają. Balsam właściwie nie ma zapachu ani smaku co mi akurat odpowiada. Nadaje się pod błyszczyk czy pomadkę - fajnie przygotowując usta do ich nałożenia. Ujędrnienia nie zauważyłam, ale u mnie nie ma jeszcze co ujędrniać... No i jeszcze plus za wygodne opakowanie i całkiem niezłą wydajność. Według mnie świetny produkt i napewno kupię go nie raz. Polecam!!!!

cóż to jest?

Po opisie można spodziewać się naprawdę rewelacyjnego kosmetyku pielęgnacyjnego do ust. W praktyce jest to bardzo marny produkt.
Bardzo nie lubię spierzchniętych, suchych ust i miałam nadzieję, że stosując ten balsam pozbędę się tego problemu. Gdzież tam, balsam ma konsystencję wody, wchłania się natychmiast w usta i nie pozostawia zadnej powłoczki na nich. I.. to wszystko. Zadnego nawilżenia, ukojenia. Kilka minut po aplikacji mam ochote nałożyc porządną, natłuszczającą pomadkę bo usta strasznie się sciągają po tym balsamie..
W opisie w katalogu tejże firmy podane jest, że można go również stosować wokól ust aby poprawić jędrność skóry i wygładzić zmarszczki. Chyba nie muszę dodawać, że to puste obietnice (w ten sposób używałam go moja mama, żadnego efektu)

Rewelacyjny

Dotychczas za najlepszy kosmetyk tego rodzaju uważałam krem Lieraca z serii Coherence - niestety już wycofany. W ramach poszukiwań następcy zainteresowałam się tym kremikiem, bo skład ma obiecujący - i jestem zachwycona. Skutecznie i szybko likwiduje spierzchnięcie ust (z czym mam wieczny problem jeśli nie użyję pomadki), nawilża i wygładza usta nie pozostawiając żadnej warstwy. Efekt jest trwalszy niż w przypadku Lieraca - po 2-3 krotnym posmarowaniu do paru godzin (w moim przypadku to dużo). Świetny jako podkład pod szminkę. Bez smaku i zapachu. No i kosztuje mniej niż połowę tego co Lierac :)

ilość zużytych opakowań: 1