Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hydrance Optimale Legere [Light Hydrating Cream] (Krem nawilżający do skóry wrażliwej normalnej lub mieszanej)

Hydrance Optimale Legere krem o lekkiej konsystencji przywraca i utrzymuje nawilżenie górnych warstw naskórka skóry wrażliwej normalnej lub mieszanej, dzięki synergicznemu działaniu składników aktywnych: Lipo-mucine-like i Meiboserine-like. Hydrance Optimale Legere lekki krem pozostawia skórę elastyczną i matową. Zapewnia skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie oraz zapobiega utracie wody ze skóry.
Trwale nawilża*. Koi i łagodzi podrażnienia dzięki zawartości wody termalnej Avene z Uzdrowiska Dermatologicznego. Pochłania nadmiar sebum, matuje dzięki zawartości kapsułek wykazujących działanie sebo-regulujące.
* górne warstwy naskórka
Bez parabenów. Produkt hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników.

uniwersalne
Struktura
lekkie
nawilżające
w tubce
emulsja
<50ml

Najlepszy krem jaki stosowałam

Moja cera jest mieszana, wrażliwa i ze skłonnościami do rumienia się. Wszystkie stosowane do tej pory kremy albo nie nawilżały dostatecznie, albo powodowały, że podkład warzył się niemiłosiernie szybko.

Pół gwiazdki odejmuję za bardzo wysoką cenę, ale ja kupuję go w promocji i przez internet za ok 40zł.

Nawilża świetnie, szybko się wchłania, nie warzy się, podkład trzyma się świetnie, nie zapycha, nie podrażnia, cera jest rozjaśniona, jest dość wydajny (jedno opakowanie mam ok. 3 miesiące) - czego chcieć więcej?
Tylko niższej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120636].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię go, ale (ze wzgledu na cenę) nie na tyle, żeby kupować regularnie

Przy zakupie kremu z filtrem w prezencie otrzymałam 50ml wody termalnej i 15ml tego kremu. Bardzo się ucieszyłam z możliwości przetestowania tego kosmetyku.

Krem przyjemnie pachnie, zapach określiłabym jako świeżą bawełnę.
Kolor biały, a konsystencja rzeczywiście lekka.

Stosowałam go na dzień, pod makijaż, czasem solo. Krem dobrze rozprowadzał się na skórze. Wchłaniał się bez problemu, nie pozostawiając żadnej dziwnej powłoczki. Skóra była miękka, nawilżona, o zdrowym blasku (ale żadnego świecenia się).

Producent zapewnia o niekomedogenności kosmetyku. Myślę, że dopiero po zużyciu pełnowymiarowego opakowania mogłabym wyrazić rzetelną opinię w tym temacie. Jeśli nie złuszczam skóry przez dłuższy czas to zaskórniki pojawiają się u mnie samoistnie, ale nie zarejestrowałam specjalnego zwiększenia się ich ilości w ostatnim czasie.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego kremu oprócz ceny. Uważam, że nie jest tak spektakularny w działaniu, żeby płacić za niego 60-70zł za 40ml. Niemniej jednak, jeśli znowu dostanę go w prezencie do zakupów to z chęcią będę używać :).

Używam tego produktu od: maj 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 15ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009172].usefull || 0 }}% pomocna.

nie do końca wiem, o co chodzi

Krem jest biały o rzadkiej konsystencji. Zapach owiedziałabym &quot;kremowy&quot; :) Trzeba uważać, ponieważ z tubki łatwo wylać za dużo produktu. Krem rozsmarowuje się naprawdę dobrze- nie &quot;ślizga się&quot; po skórze (jak choćby lubiana przeze mnie Bioderma Hydratio Legere). Pomimo takiej konsystencji oraz braku dozownika produkt jest dość wydajny i starcza na ok. 2 miesiące.

Lubię czuć, że posmarowałam się kremem- skóra ma wyglądać na nawilżoną, lekko błyszczącą (broń boże tłustą!), miękką. Pierwze chwile z tym kremem bardzo pozytywne, ale po jakiś 2-3 minutach skóra wygląda, jakby nic się nie stało. W ogóle nie czułam, ze coś na nią wklepywałam... Stan wracał DOKŁADNIE do stanu sprzed aplikacji!

Krem sprawdził się jako dodatek do serum i na wielkie upały, kiedy chcemy czegoś ultra lekkiego. Nie sprawdził się natomiast jako kosmetyk samodzielny. Któregoś dnia miałam tak suchą skórę, że z braku innego kremu nawilżającego posmarowałam twarz balsamem do ciała, ponieważ nawet kilka warstw Avene nie usunęło uczucia ściągnięcia.

Na plus również to, że nie zapchał, nie sprawiał &quot;niespodzianek&quot; na twarzy. Nie powodował również świecenia strefy T (nie mam z tym problemów, ale czasem w ekstremalnych warunkach coś tam może się pojawić).

Krem kosztuje ok. 10 euro, więc ok; jakbym zapłaciła (przy polskich proporcjach cenowych) 50 czy 60 złotych byłabym zawiedziona.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 (nie wiem, czy kupię jeszcze)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922908].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki i tyle

Dostałam darmową próbkę (15 ml) do kremu z filtrem. Nie wiem, jak próbka ma się do pełnowymiarowych opakowań, ale zakładam, że jest to ten sam produkt. Mój niestety jest lichy. Przede wszystkim nawilża marnie. A plusy to takie, że nie podrażnia, nie zapycha, ładnie pachnie. Trochę licho jak na krem w takiej cenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919581].usefull || 0 }}% pomocna.
Serum na zmarszczki

nie najgorszy

+ konsystencja kremu - lekka
+ nie powoduje uczulenia
-/+ czasem pojawiały się po jego zastosowaniu wypryski (nie do końca jestem pewna czy to jego zasługa)
+ nawilżenie
- nie wiem jak innym, ale mi nie goi twarzy
- myślę, że lepiej by się nadawał do skóry normalnej, gdyż twarz po nim mocno mi się świeciła
Podsumowując: krem jak każdy inny, tyle że nie uczula.

Używam tego produktu od: używałam 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918336].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry !

Prawie idealny krem do pielęgnacji skóry odwodnionej, przetłuszczającej się i skłonnej do wyprysków.

Plusy:

-leciutka konsystencja, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej powłoczki, mimo to nawilżenie utrzymuje się w skórze, dzięki temu również daje bardzo fajny efekt odświeżenia i czystości,

-nawilżanie na bardzo dobrym poziomie, tzn nie za lekkie i nie za mocne. Tak tak, to też ważne by preparat nie nawilżał zbyt mocno. Traktowanie skóry preparatami działającymi zbyt mocno lub nakładnie wielu warstw kosmetyków rozleniwia ją, prowadzi także do atypii komórek,

-brak substancji drażniących, przynajmniej z tego co widać w inci ,,bezpieczne&quot; konserwanty, w dzisiejszych czasach kiedy chemizacja środowiska postępuje w tak oszałamiającym tempie to dobry znak.

-sotsunek ceny do pojemności. Ja zakupiłem go za 54 zł, co przy pojemnosci 40 ml daje 1,35 zł/ 1 ml :) więc ujdzie

- absolutnie nie powodował u mnie niedoskonałosci, przeciwnie potwierdza sie to co obiecuje producent, ten krem oczyszcza twarz, leciutko oczywiscie :)

Minusy:

- wydajność, przez to że krem jest bardzo lekki, trzeba troszkę go użyc by pokryć całą twarz.

- mogłby być pozbawiony składnika parfum, bo po co ? Nawet z nim nie pachnie ładnie :)

Nie jest to mój ideał, może ze względu na brak antyoksydantów, jednal polecam go bardzo osobom które tak jak ja lubią nieskazitelną cerę, bo krem sam w sobie jakby oczyszcza twarz, nawet po umyciu buzi czymś w rodzaju mleczka czy kremu myjącego, po którym jest ona oblepiona tłustą powłączką, ten krem fajnie sobie radzi i daje uczucie świerzości.

Polecam !

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850552].usefull || 0 }}% pomocna.

Wreszcie idealny krem

Długo nie mogłam się zdecydować, czy zainwestować w ten krem. Ale bardzo cieszę się, że się skusiłam.
To jest idealny krem na dzień. Perfekcyjnie się rozprowadza nie klei się, szybko się wchłania i co najważniejsze nawilża skórę przez cały dzień. Do tego ładnie pachnie, jest bardzo wydajny i jest w poręcznej tubce. O taki krem zawsze mi chodziło!
I tak jak napisałam, używam go tylko na dzień, powieważ na noc mam inne już sprawdzone kremy do regeneracji;) Naprawdę godny polecenia !

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759315].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Mam skóre dosc sucha z pojawiającymi sie od czasu do czasu niedoskonałosciami.
Wyprobowałam wiele kremów i jezeli krem dobrze nawilzał to niestety strasznie zapychal, a co za tym szło - nowe niespodzianki na twarzy :/
Avene hydrance to jedyny krem do tej pory,który dosc dobrze nawilża, a jednoczesnie nie zapycha.
Świetnie nadaje się tez pod makijaż.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[717406].usefull || 0 }}% pomocna.

taki ło

Kupiłam go szukając lekkiego kremu pod podkład, jednak dobrze nawilżającego i nieuczulającego. Padło na Avene za poleceniem pani konsultantki w Superpharmie. Niestety nie pokochaliśmy się. Moim zdaniem to zwykły krem za nieproporcjonalnie dużą kasę. Ja kupiłam go w promocji za ok.60zł i przyznam, że ani trochę nie jest tego warty. Nawilża normalnie, nie świeci się (ale w końcu nie każdy krem się świeci), spełnia obietnice producenta, ale jest dla mnie zbyt przeciętny żebym wydała na niego kolejne 60zł. Dodatkowo tubka jest mniejsza od standardowego kremu (40ml) a zapach dziwnie słodki i sztuczny. Ani nie polecam ani nie odradzam. Przeciętniak.

Używam tego produktu od: luty 2012

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[639103].usefull || 0 }}% pomocna.

nie taki straszny jak go malują

Koniecznie szukałam czegoś do mojej odwodnionej i przesuszonej skóry. Trafiło na niego, a że do marki Avene i La Roche Posay mam wielki sentyment wiedziałam, że źle nie będzie

Plusy:
-nie podrażnia
-nie uczula
-nie zatyka porów
-nie powoduje wyskakiwania niespodzianek
-wydajny
-nawilża
-pielęgnuje przesuszoną i odwodnioną cerę
-szybko się wchłania
-łagodzi podrażnienia
-bez parabenów
-lekka, delikatna konsystencja

Minusy:
-cena
-jest delikatny i niestety jak dla mnie jednak za słabo nawilżał
-nie matowił na długo

Lubię kremy Avene i zawsze jestem z nich zadowolona. Z jednych bardziej z innych mnie. Ten krem jest idealny dla osób potrzebujących delikatnego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[638897].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Zalety:
- lekko nawilża,
- ładnie pachnie,
- nie zapycha.

Wady:
- mógłby lepiej nawilżać
- po całym dniu pory są nadmiernie rozszerzone.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[618811].usefull || 0 }}% pomocna.