Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerujaca maseczka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania

Cena już od 29,40 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie regenerująca maseczka Biovax opracowana została przez specjalistów w celu zagwarantowania Twoim słabym i skłonnym do wypadania włosom jak najlepszej kondycji. Maseczka Biovax dba nie tylko o zdrowie i kondycję włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo.

Dobra maska

Maski używałam kawał czasu temu kiedy miałam ciemne włosy i problem z wypadaniem . Uwielbiałam używać tą maskę . Włosy po niej były takie miękkie, sypkie i pełne blasku. Myślę że pomogła mi też w jakimś stopniu z wypadającymi włosami. Piszę w jakimś stopniu bo wtedy też zażywałam suplement. Cenowo jak najbardziej na tak , jeśli chodzi o wydajność też byłam zadowolona .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572701].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maska

Używam wiele produktów Biovax i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Tak również było z tą maską. Używałam jej głównie, jako produktu regenerującego, a nie wstrzymującego wypadanie i w takim celu sprawdziła się bardzo dobrze. Nawilżała włosy i je dociążała, ale bez efektu obciążenia, Włosy były po niej miękkie w dotyku i pięknie pachniały. Maseczka mi służyła i na pewno do niej wrócę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475186].usefull || 0 }}% pomocna.

Akcja regeneracja zakończona sukcesem!

Moje włosy od zawsze są słabe. Wydaje mi się, że to kwestia genów, jednak robię wszystko by wesprzeć je od wewnątrz jak i od zewnątrz. Zdecydowałam się na tę maskę z wielką nadzieją na poprawę. Używam już drugie opakowanie tego cuda i stwierdzam, że to mój Must Have włosowej pielęgnacji. Do tego używam co jakiś czas maski do blond włosów. Nie dość, że włosy odzyskały swój blask, którego tak mi brakuje, to wypadanie naprawdę zmalało. Kiedyś byłam w stanie znaleźć na szczotce caaaałąąą garść blondasków. Teraz są to minimalne/ tolerowane przeze mnie ilości. Jestem szczęśliwa, bo włosy odwdzięczają się i szybciej rosną. Podobają mi się też te plastikowe pudełeczka, w której te maski są! Super sprawa. Jakieś takie urocze są. Dziewczyny spróbujcie! Na pewno się nie zawiedziecie. Dla mnie 10/10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474511].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Fajna do skóry głowy

Uwielbiam niemal wszystkie maski Biovax, ta jest jedną z lepszych, jeśli chodzi o działanie na skórę głowy. Stosuję na całą długość i wmasowuję w skórę, trzymam kilkanaście minut lub dłużej - na krócej szkoda mi tej maski, bo nie zdąży zadziałać jak należy. Bardzo uspokaja podrażnienia, nawilża skórę głowy i wyraźnie zmniejsza wypadanie włosów. Nie przyspiesza przetłuszczania. Niestety ma ogromny minus - potrafi okropnie spuszyć włosy, nie polecam przy dużej wilgotności powietrza i jest trochę ryzykowna na wyjście z tego powodu, ale jako kuracja do skóry głowy jest fenomenalna. Sprawdzałam na sobie oraz na TŻ.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470987].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

Stosowałam w momencie, kiedy miałam spore problemy z wypadaniem włosów. Używałam wówczas całej kuracji przeciwko wypadania (szampon, odżywka, lotion) ale od czasu do czasu lubiłam zapodać sobie mocniejszą pielęgnację i wtedy sięgnęłam właśnie po maskę Biovax do włosów ze skłonnością do wypadania.
Maska dobrze się sprawuje pod kompresem, wtedy osiągamy najlepsze efekty.
Dobrze włosy odżywia i regeneruje, nie wzmaga wypadania ale ciężko pwoiedzieć czy je hamuje bo używałam wtedy pełnej kuracji,
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430761].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z moich ulubionych

Zacznę od minusów, bo jest ich niewiele: konsystencja oraz zapach. Jest to maska, więc powinnam się z tym liczyć, że będzie gęsta, natomiast rozprowadza się ciężko i jest mało wydajna przez to.
A teraz same pozytywy. Używam tej odżywki od kilku lat ( co jakiś czas wpadam na pomysł kupienia maski z innej firmy, ale żadna nie dorównuje tej). W zupełności nie obciąża włosów ( to jest jedyna maska, po użyciu której nie muszę myć skóry głowy szamponem). Włosy są idealnie wygładzone, świeże, nie elektryzują się, są lśniące ;')
Zdecydowanie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404786].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie

Maska sama w sobie jest genialna, wygląd włosów znacznie się poprawia, niestety włosy jak leciały tak lecą, no może tylko troszkę zahamowało wypadanie, mimo wszystko włosy, są pięknie wygładzone i lśnią.Maska bardzo ładnie pachnie, tylko, że u mnie bardzo szybko się zużywa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401921].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Moje odkrycie :) Bardzo ją lubię, właściwie już nie wyobrażam sobie moich włosów bez niej. Przyjemna konsystencja, łatwo się nakłada. Bardzo nawilża moje wykończone farbowaniem włosy. Tylko po niej mogę idealnie rozczesać moje loki. Zostawiam ją na włosach dość długo, dla lepszego wchłonięcia i odżywienia włosów. W sumie zabieram ją już na każdy wyjazd. Szampon może być hotelowy, ale maska tylko ta! ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386666].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjne

Używałam wiele rodzajów masek Biovaxa, ale postanowiłam wystawić recenzję tej, ponieważ właśnie od niej zaczynałam. Maska jest naprawdę świetna. Nie podrażnia skóry głowy, nawilża i regeneruje włosy. Jest dość gęsta przez co mało wydajna i niestety cena wysoka. Mimo wszystko naprawdę warta swojej ceny i polecam ją każdej dziewczynie, która zaczyna walkę o zdrowe włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367931].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Maseczka cudownie nawilża włosy, są po niej miękkie i błyszczące. Znacznie lepiej się rozczesują i układają. Podoba mi się opakowanie, dzięki któremu możemy wybrać cały produkt. Niestety, nie zauważyłam wpływu na zmniejszenie wypadania włosów. Ale jako maska nawilżająca sprawdza się doskonale. Ma lekką formułę, która nie obciąża włosów. Nie jest też szczególnie wydajna. Podoba mi się to, że do maseczki dołączony jest czepek. Na pewno zdecyduję się na kolejne opakowanie. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343806].usefull || 0 }}% pomocna.