Biovax Quick Latte, Dwufazowa odżywka bez spłukiwania odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne

Dwufazowa odżywka Biovax LATTE pozwala osiągnąć natychmiastowy efekt zdrowych, nawilżonych i odżywionych włosów. Błyskawicznie przywraca im witalność i piękny połysk. Dzięki dwufazowej formule oraz specjalnie dobranym składnikom preparat działa jednocześnie na zewnętrzną warstwę włosów, jak i wnika głęboko odbudowując ich strukturę od wewnątrz. Dwufazowa formuła preparatu gwarantuje intensywne i skuteczne działanie, a jej wyjątkowo lekka konsystencja nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Odżywka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów bardzo osłabionych i zniszczonych.

Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.

Efekt: Mocne, zdrowe włosy, zadbane, nierozdwojone końcówki, intensywne nawilżenie i wygładzenie włosów, jedwabisty połysk.

I FAZA - REGENERUJĄCA
Oparta na PANTHENOLU (prowitamina B5)
Działa na wewnętrzną strukturę włosów, skutecznie je regenerując. Utrwala keratynę w łuskach włosów, dzięki czemu stają się one zdrowsze oraz pełne blasku. Wpływa łagodząco i odżywczo na skórę głowy, wzmacniając cebulki włosów, co zapewnia im właściwy wzrost.

II FAZA - ODBUDOWUJĄCA
Oparta na JEDWABIU I PROTEINACH MLECZNYCH
Intensywnie odbudowuje bardzo osłabione i zniszczone włosy działając na ich zewnętrzną warstwę. Reperuje i zamyka rozdwojone końcówki. Wygładza włosy i zapobiega ich elektryzowaniu. Nadaje im jedwabisty połysk i miękkość. Zatrzymuje wodę we włosach, chroniąc je przed wysuszeniem. Nie wymaga spłukiwania.

Nie zawiera substancji drażniących: parabenów. Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, glikolu propylenowego.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Polysorbate - 20, Cetrimonium Chloride, Methyl Propanediol, Cyclopentasiloxane (And) Dimethiconol, Glycerin, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methoxy Peg/Ppg - 7/3 Aminopropyl Dimethicone, Peg - 14 Dimethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Milk Protein (And) Lactose, Panthenol, Phenyl Trimethicone, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolinone (And) Methylisothaiazolinone, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, C.I. 60730

/bw/

Beznadzieja!

Do tej pory byłam bardzo zadowolona z kosmetyków biovaxu,nigdy mnie nie zawiodły.Postanowiłam spróbowac tej odzywki,skusiły mnie te proteiny mleczne.I to był błąd.Razem z moją mamą doszłyśmy do wniosku,że ta odżywka to pomyłka.Mama miała włosy przetłuszczone,a nie użyła wiele,a moje włosy były takie szorstkie i sztywne jakbym je wypsikała lakierem do włosów.Nie polecam nikomu!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853319].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Była moją pierwszą i ostatnią odżywką w sprayu. Nie mam przekonania do tego typu kosmetyków. Na moich włosach się nie sprawdziła.

+ opakowanie
+ zapach
+ łatwo było po niej rozczesać włosy

+/- działanie
- cena
- przetłuszczała włosy

Używałam jej po każdym myciu. Włosy ładnie się po niej rozczesywały, ślicznie pachniały i właściwie nic więcej pozytywnego. Stanu włosów nie poprawiła, stosowałam ją tylko na długość 2 razy psikając, ale mimo tego otrzymywałam przetłuszczone strąki.
Nie warta tej ceny tylko i wyłącznie dla lepszego rozczesania włosów.

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822397].usefull || 0 }}% pomocna.

taka sobie

Kupiłam razem z maską z tej samej serii na promocji w Superpharm. Wydaje mi się, że nie watro kupować ją poza promocją za taką cenę, ponieważ jest przeciętna.

Plusem jest to, że nie przeciążała moich włosów i w sumie lekko je nawilżała. Niestety nie radziła sobie do końca z puszeniem się włosów. Nie zauważyłam też aby włosy były po niej bardziej błyszczące. Nie wspomnę o końcówkach, bo żadnej poprawy nie zauważyłam.

Nad ponownym kupnem musiałabym się zastanowić, bo nie wiem czy warto inwestować w tą odżywkę...

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810532].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - geometryczny french

bubel

Jako ze nadeszło zimno i wszedzie gdzie jestem działa klima moje zazwyczaj zdrowe włosy weszły w etap \'\'chwilowej niedyspozycji\'\' i zaczeły sie przesuszac oraz rozdwjac sie na koncach.
Pomyslałam ze standardowa pielegnacja nie wystarczy i poszłam do apteki po capivit i miałam zamaira isc do rossmana po maske z Loreala z cementem ....Jednak stojac w kolejce wypatrzyłam promocje na produkty Biovax.
Co prawda uzywałąm juz szamponu wzmacniajacego ktory kupiłam wiosna kiedy włosy zaczeły mi wypadac i nie zrobił zupełnie nic i zastanawiała sie czy warto ryzykowac ale była promocja,pani w aptece zachwaliła...
Jestem troche zła na siebie,bo niby nie zpałaciłam duzo ale kupiłam cos co nie tyle nie robi nic co bardziej szkodzi!

-nie odzywia
-nie wygladza
-placze włosy
-koncowki sie chyba bardziej rozdwajaja,włosy sa sianowate
-o jakiejkolwiek regeneracji nie ma mowy....
Nie wiem co jest z tymi Biovaxami,moze ja mam za grube włosy i na mnie nie działa zupełnie pogarszajac stan włosow ale uzyłam kilka razyi oddałam siostrze,ona uzywała tylko od połowy włosow i procz tego ze miała odczucia podobne do moich to jeszcze włosy zaczeły jej sie przetłuszczac,były oklapniete.
Cena jak za taka jakosc i pojemnosc zdecydowanie za wysoka ,nawet w promocji

Gwiazdka za piekny zapach i za wydajnosc.
Produktom Biovax mowie nie

Używam tego produktu od: uzywałam kilka tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: kilka razy z pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[712745].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowuje jak na biovax

Zawsze zachwycałam się produktami biovax, tym bardziej że maski i inne kosmetyki np olejek na końcówki włosów mają wyśmienitej jakości. Ta odżywka to niestety niedoczekanie.

+ coś tam działa na włosy ale efekt nie jest zauważalny gołym okiem
+ o dziwo ma naprawdę dobry skład ( bez zbędnej chemii)
+ pięknie pachnie
+wydajna mam włosy do pasa i po miesięcznym stosowaniu raz a nawet 2 razy dziennie mam jeszcze gdzieś 1/8 butelki
+ cena

- skleja i plącze włosy
- włosy po nim szybciej się przetłuszczają mimo że spryskuję nim włosy od linii żuchwy w dół
- nie dostrzegłam efektów obiecanych przez producenta: włosy nie zastały się mocne, końcówki nie przestały się rozdwajać, połysku i nawilżenia też nie dostrzegłam tylko wygładzenie które i tak niewiele daje skoro włączy plączą się jak opętane

Osobiście nie polecam, lepiej zainwestować w maskę z biovaxa przynajmniej będą jakieś efekty

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 150 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[671905].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza dobra dla mnie odżywka bez spłukiwania

+ sprawia, że włosy są: nawilżone, odżywione, elastyczne, zdrowe, z połyskiem, pełne objętości, po prostu odżywają na nowo
+ nie przetłuszcza, nie przeciąża włosów
+ nie sprawia, że włosy są nadto napuszone
+ pięknie pachnie
+ mega wydajna, wygodne i poręczne opakowanie
+ bez parabenów i sls-ów
+ polski produkt, bardzo korzystna cena

Ilość zużytych opakowań: ledwo widoczny ubytek z pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[661227].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie.

Niestety zawiodłam się na tej odżywce. Zapach jest koszmarny. Kompletnie nie rozumiem zachwytów Wizażanek nad tą wonią lakieru do paznokci! :| Nie uratował jej nawet olejek eteryczny - nadal moje włosy \'pachniały\' chemikaliami.
Odżywka jest bardzo mało wydajna. Starczyła mi na około 2 tygodnie, przy codziennym spryskiwaniu włosów rano. Fakt, że jednorazowo \'wypsikiwałam\' sporą ilość produktu, ponieważ moje włosy są bardzo długie.
Ciężko jest mi ocenić właściwości odżywcze. Wyczuwalne było nawilżenie włosów, ale niestety odżywka powoduje bardzo mocne sklejanie się włosów. Ciężko jest potem rozczesać powstałe dzięki niej kołtuny. :/
Opakowanie bez zarzutu, bardzo dobry spryskiwacz.
Podsumowując, więcej jej nie kupię, głównie ze względu na obrzydliwy i męczący zapach (gusta, jak widać, są bardzo różne ;)) oraz sklejanie włosów.

Używam tego produktu od: 14 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655305].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropna!

Coś strasznego. Wyrzuciłam ją całą. Na moich włosach, które nie są wcale mocno zniszczone dawała efekt \'\'tarcia\'\' tzn. po spryskaniu wilgotnych lub mokrych włosów nie dość że nie ułatwiała rozczesywania to jeszcze je utrudniała, a grzebień o szerokich zębach jaki stosuję do rozczesywania "przeskakiwał" po moich włosach.

Zapach fatalny - mdlący.

Pierwszy raz spotkałam AŻ tak nieskuteczną odżywkę. Nie widzę w niej żadnego plusa!!

Nigdy więcej:/

Używam tego produktu od: używałam 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[587100].usefull || 0 }}% pomocna.

taka sobie...

Nie zauważyłam żeby odżywka regenerowała czy odbudowywała włosy... Kupiłam ją w zasadzie po to, żebym mogła rozczesać włosy po umyciu bo mam z tym problem odkąd pamiętam, nawet jak używam odżywek ze spłukiwaniem i muszę powiedzieć, że potrzeba sporej ilości, by te włosy dały się rozczesać :/ a to już je trochę obciąża. Stosuje ją jednak na same końcówki, by się za bardzo nie wysuszyły. Produkt średnio zadowalający... Odżywka ma przyjemny zapach. Minusem jest to, że ciężko jest równomiernie ją zaaplikować na włosy, a podczas wstrząsania, by zmieszać 2 fazy, produkt wylewa się przez atomizer. Warto jednak zainwestować w coś lepszego, a niekoniecznie droższego :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[583935].usefull || 0 }}% pomocna.

o nie..

To chyba najgorsza odżywka bez spłukiwania, jaką w ogóle miałam. Nie dość, że okropnie śmierdzi, w dodatku spryskiwacz koszmarny, więc czasem prysnę sobie na twarz.. Nie widzę tutaj żadnych plusów! A, sorry, przy sporej dawce kosmetyk pomaga w rozczesaniu włosów. Ale czy o to chodziło? Gdzie jest tutaj regeneracja wspomniana przez producenta? Spryskanie suchych już włosów przypomina zwyczajne potraktowanie ich zwykłą wodą, bowiem odżywka nie osiada nawet na włosach, nie nawilża ich. Efekt identyczny do sprykania ich wodą.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[579637].usefull || 0 }}% pomocna.