KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Oriflame Colour, Cuticle Remover Gel (Żel do usuwania skórek)

1,5 na 54 opinie

red-witch
    3 marca 2007 o 11:41
    1 / 5
    Bubel
    Niepotrzebny kosmetyk, patyczek giętki więc skórek się nim nie cofnie, płyn prawie jak woda, do tego w ogóle nie zauważyłam zmiękczenia skórek - nie polecam! Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: polowa opakowania

satine
    14 lutego 2005 o 21:58
    2 / 5
    Badziew....
    Kupiłam go w promocji (!) za 13 zlotych a i tak twierdze, ze jest zbyt drogi!!! Minimalnie zmiękcza skórki i jest bardzo lejący. Patyczek jest bardzo giętki i wogóle nie da się go używać bo by sie oprostu połamał i nie miałabym czym wybierać żelu z buteleczki :) Nadaje się raczej do delikatnych skórek bo prawie nic nie robi poza minimalnym zmiękczeniem... Nie polecam!!!

aanuszka
    21 czerwca 2004 o 13:05
    2 / 5
    niee
    Zgadzam się z poprzedniczką. Preparat jakością nie dorównuje swojej cenie. Jest zbyt lejący się - trudno wydybyć go z opakowania. Patyczek nie pomaga ani trochw w odsuwaniu skórek. Jest nieporęczny i bezużyteczny. Sam preparat powiedzmy sobie w minimalny sposób rozmiękcza skórki, trzeba też uważać aby nie trzymac go zbyt długo, bo zasycha. Daję 2* ponieważ jakaś tam - MINIMALNA - pomc z jego strony jest. Generalnie nie polecam

MagJa
    12 września 2003 o 11:49
    1 / 5
    do niczego
    Zawsze użwałam żelu do zmiękczania skórek z Vipery, ale postanowiłam spróbowac czegoś innego, no i się przejechałam. Zamiast żelu mamy wodę w buteleczce z patyczkiem, który jest na tyle elastyczny, że aż bezużyteczny. Preparat ani nie pomaga usuwać skórek ani ich nie zmiękcza ani nie nawilża ani nic. I jeszcze do tego jest drogi Ilość zużytych opakowań: pierwsze wylądowało w koszu