Colour by Oriflame, 2 in 1 Top Coat & Nail Hardener (Emalia podkładowo-utwardzająca typu 2 w 1) (stara wersja)

Wzmacnia i chroni paznokcie, a także zwiększa trwałość lakieru. Może być stosowana na czyste paznokcie lub jako dodatkowa warstwa ochronna na lakier do paznokci.

Na wysoki połysk :)

Mam jedno zastosowanie dla tego produktu - paznokcie u stóp. Pociągnięte tym lakierem wyglądają przecudnie i niesamowicie się błyszczą. Żaden lakier bezbarwny nie może się w tym połysku równać z lakierem Oriflame.
Niestety do paznkoci u rąk produkt jako nabłyszczacz solo się nie nadaje, w częstym kontakcie z wodą przy myciu dłoni bardzo szybko odskakuje i wygląda nieestetcznie. A szkoda bo paznokcie błyszczą po nim wyjątkowo.
Lakier szybko wysycha, łatwo się nim posługiwać. Jest to jedyny produkt Oriflame jakiego używam i to od lat. Niezbędny zwłaszcza wiosną i latem, kiedy odsłaniamy stopy w klapkach.
Na paznokciach u stóp trzyma się od pedicuru do pedicuru - czyli u mnie tydzień.

Polecam właśnie do paznokci u stóp - efekt wyjątkowo piękny.

2 w 1 OK!!!

Bardzo dobra emalia! Swietna jako baza, stosuję ją pod czerwone lakiery, przez to dobrze się potem zmywają i nie zostają brzydkie zabarwienia paznokci. Przedłuża żywotność lakierów (szczególnie dobra dla tych gorszych np. z serii Visions). Ma jeszcze jedną cudowną zaletę. Napewno każdej z nas zdarzyło się dotknąć powierzchnię świeżo pomalowanego paznokcia, gdy jeszcze nie wyschnął, wtedy emalia jest cudownym lekarstwem, dzięki temu że emalia jest przezroczysta, można naprawić usterkę na każdym kolorze lakieru :)

Używam tego kosmetyku - ilość zużytych opakowań: 2

dobry ale drogi

Sprawdza się. Dzięki niemu lakier utrzymał się u mnie ponad tydzień. Normalnie trzyma się ok. 3-4 dni. tak więc polecam. Szkoda tylko, że cena nie jest niższa.

Eris film 2

bardzo dobra

Bardzo dobry utwardzacz, długo utrzymuj sie na poznokciu ,zdecydowanie przedłuza trwałosc lakieru sprawił ze lakier utrzymał sie na moich paznokciach 4 dni a jak dla mnie to bardzo duzo bo kazdy lakier odpryskuje po 1 dniu:( Na pewno sie skusze na kolejną buteleczke gdy bedzie w promocji bo 22 zł to jednak za drogo