Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon Naturals, Macadamia & Aloe, Hair Fall Defence Shampoo (Szampon wzmacniający do każdego rodzaju włosów `Orzech makadamii i aloes`)

Wzmacniający szampon ze składnikami, które pomagają przeciwdziałać łamaniu się włosów podczas czesania i szczotkowania. Pomaga przywrócić witalność i nadaje im jedwabistą gładkość.

wzmacniające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Taki sobie.

Szampony Avonu nie należą do wybitnych. Seria Naturals i tak jest trochę lepsza niż Advance Techniques, ale bez rewelacji.
Zalety:
+ wygodne opakowanie
+ niska cena
+ gęsta konsystencja
+ przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się pieni
+ nie ma problemów z jego zmyciem
+ nie obciąża włosów
Wady:
- nie wzmacnia włosów (ocena na podstawie 2 zużytych opakowań)
- trudno rozczesać po nim włosy
- jest niewydajny.
Ogólnie: szampon poprawny, ale bez rewelacji. Nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287051].usefull || 0 }}% pomocna.

Wersja- Malina i Hibiskus

Szampony z Avonu nieraz kupuje na wypróbowanie , jeszcze nigdy żaden szampon nie był dobry żebym została z nim na dłużej :)
Ostatnio skusiłam się na wersje Malina i Hibiskus - do włosów farbowanych i podnoszących objętość :
- ładnie pachnie
- różowy kolor szamponu :P
- zwiększa objętość włosów
- co najważniejsze pierwszy szampon który nie przetłuszcza !
- wydajny

Zamówiłam już sobie aż 700 ml za 11,99 w kolejnym katalogu :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyty

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037776].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Nie zauważyłam jakiegoś wybitnego działania tego szamponu. Umiarkowanie dobrze się pieni, bardzo przyjemnie pachnie, tak intrygująco, ale na dłuższą metę jego stosowanie nie ma sensu, ja go już nie kupię. Absolutnie jedyne co robi to oczyszcza włosy i ich nie psuje, nie nawilża, nie regeneruje, nie nabłyszcza. Jest tani, ale mimo wszystko od szamponu oczekuję czegoś więcej. Dosyć niewydajny.

Plusy
- cena
- łatwość użycia
- ładny zapach
- odświeżający
- dobra konsystencja
- dobrze oczyszcza
- nie obciąża włosów
Minusy
- nie działa tak jak powinno
- włosy słabo się układają
- niewydajny
- nie nadaje blasku
- ciężko rozczesać włosy
- powoduje puszenie włosów

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037628].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Nie spełnił moich oczekiwań

plus:
-cena
-zapach
-wydajność

minusy:
-nie było żadnych efektów
- prztłuszał mi włosy
-szorstkie włosy
-nie podatne na układanie

podsumowując produkt firmy avon nie przypadł mi do gustu. Więcej bym go nie wybrała

Używam tego produktu od: miałam je kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871190].usefull || 0 }}% pomocna.

bez szału

Kupiłam bo cena i zapach

plusy;
- zapach
- cena
- odpowiada mi konsystencja

minusy :
- zostawia włosy szorstkie
- jak dla mnie zamiast myć oblepia ;/

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659894].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykły zwyklak^^

Kupiłam kiedyś owy szamponik zachęcona promocją.

Jednak okazał się zawyczajny, nie zauważyłam jakiegoś wzmocnienia włosów.
Zapach taki nawet ok. Wydajność również.

Szamponu już nie kupię bo nic nadzwyczajnego nie robi ;)

Używam tego produktu od: rok temu, około 2 miesiące użytku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[629257].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Ot najzwyklejszy szampon. Myje dobrze, ale poza tym nic nie robi. Jego plusem jest to, że się mocno pieni, więc jest dosyć wydajny. I zapach jest dość przyjemny. Nie sądzę bym go miała jeszcze kupić.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[589230].usefull || 0 }}% pomocna.

Szybko się o nim zapomina

Przeciętny, zwykły szampon. Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Po prostu spełnia swoje podstawowe zadanie - myje włosy. Ładnie pachnie, nieźle się pieni, dobrze spłukuje i to wszystko. Nie pielęgnuje włosów w sposób zauważalny i nie działa aż tak, żeby do niego wracać po raz drugi. Ot, po skończeniu wyrzuca się opakowanie i już się o nim nie pamięta.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[588071].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepski

Nie spodziewałam się jakichś cudów, ale oczekiwałam, że spełni choć podstawowe wymaganie - umyje dobrze włosy. Niestety, włosy są po nim ciężkie, jakby przetłuszczone. Szampon średnio się pieni i konieczne jest nałożenie odżywki, gdyż bez niej włosy strasznie mi się elektryzowały i były suche. Nie polecam. Jedynym plusem jest zapach.

Używam tego produktu od: opakowanie zużyte przez 2 miesiące z przerwami na inne szampony

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[566832].usefull || 0 }}% pomocna.

Przetłuszczacz

Szampon:

bardzo przetłuścił mi włosy
(umyłam je i musiałam się ratować drugim bez silokonów)

włosy są szorstkawe

nie wzmocnił ich

na plus:

dobra cena

ładny zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąc temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[540397].usefull || 0 }}% pomocna.