Seboradin, Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

nawilżające, wzmacniające

• Sodium Laureth Sulfate and Glycol Distearate,
  • Coco – Glucoside and Glyceryl Oleate,
  • Glycerin Polyquaternium-7,
  • Parfum,
  • Butylene Glycol and Aqua and PPG-26-Buteth-26-PEG-40 Hydrogenated castor Oil and Apigenin and Oleanolic Acid and Biotinyl Tripeptide-1,
  • Ginseng (Panax Ginseng)Extract,
  • Sodium Chloride

W porządku!

Z wypadaniem włosów walczę już od jakiegoś czasu, w duzej mierze spowodowane jest to lekami, które przewlekle zażywam, ale faktem jest, że wypadanie znacznie mi się nasiliło i było dla mnie źródłem nieustających frustracji.

Kuracja Seboradin była jedną z wielu, które podjęłam w tym czasie. Balsam jest lekki, dobrze się nakłada i nie obciąża włosów. W jakiś tam sposób na pewno ochrania włosy i pomaga zahamować ich wypadanie. Zauważyłam mnie włosów na szczotce i w odpływie wanny.

Ogólnie w porządku, warto spróbować. I pamiętać, że oprócz samych kosmetyków dobrze by było pilnować również diety i ustalić dobrą suplementację, bo to robi największą robotę!

Działa!

To jedyny szampon który poradził sobie z wypadaniem moich włosów. Dzięki niemu wypada ich mniej. Dodatkowo włosy po tym szamponie zaczęły szybciej rosnąć, pewnie dlatego, że w składzie znajduję się witamina H która odpowiada za szybszy wzrost włosów. Szampon ma fajną konsystencję, dobrze się pieni. Kupiłam go w Rossmannie za 29,99zł. Cena mogłaby być trochę niższa. Mały minus za cenę :)

Ogranicza wypadanie wspólnie z odżywką

To moja druga kuracja Seboradinem (wcześniej stosowałam Niger) i jestem bardzo zadowolona. Minimalistyczne czytelne opakowania. Minus za aplikator-wciskacz niewygodny przy mokrych palcach. W przeciwieństwie do wersji Niger ten zapach jest bardzo przyjemny taki apteczno-ziołowy.

Szampon jest dosyć gęsty i troche go potrzeba aby pokryć długie włosy. Moje włosy sa zmęczone rozjaśnianiem i są przesuszone Wygodnie się rozprowadza dzięki kremowej konsystencji. Dobrze oczyszcza i wygodnie spłukuje. Pozostawia skórę głowy odżywioną i dotlenioną. Włosy nie są tępe ale też nie są gładkie. Wspólnie z balsamem ograniczają znacznie wypadanie!

Dobry

No niestety wypadanie włosów to u mnie problem. Dobra dieta to jedno, ale postanowiłam też wypróbować ten szampon. I pomógł. Faktycznie używałam ok 3 miesięcy, całą kurację Seboradin i włosy przestały wypadać, zaczęły też rosnąć nowe. Dla mnie jedyny minus to cena - zwłaszcza przy całej kuracji.Mimo to polecam.

Całkiem dobry

Produkt zakupiłam, ponieważ chciałam ograniczyć wypadaniem włosów, które na wiosnę tamtego roku były zmęczone po zimie - przesuszone suchym powietrzem, ogrzewanym pomieszczeniem itp itd. Potrzebowały odżywienia i chciałam żeby odżyły. Z reguły mam włosy długie i cienkie ze skłonnością do wypadania.

Produkt zakupiłam na allegro, razem z całą kuracją przeciw wypadaniu, która zawierała szampon, odżywkę oraz ampułki, dlatego jako tako o samym działaniu szamponu się nie wypowiem, ponieważ stosowałam wszystkie produkty na raz, więc nie wiem jak sam szampon by się zachowywał :)

Produkt zamknięty jest w poręcznej buteleczce z wygodnym dozownikiem, który ułatwia aplikację kosmetyku, nie musimy się martwić że nam się go za dużo wyleje. Widać ile produktu zużylismy z racji przezroczystego opakowania. Jedyny minus, gdy produkt się konczy, cięzko wydobyć go ze środka, trzeba by go postawić do góry nogami, co jest utrudnione. Ale nie opakowanie najwazniejsze tutaj tylko działanie.

Konsystencja produktu półprzezroczysta. Nie jest gęsta ani wodnista. Moim zdaniem dobrze się rozprowadza na włosach. Gdyby szampon ten był wodnisty, uciekałby nam przez palce.
Zapach szamponu raczej ziołowy, nie przeszkadzał mi, ale jest wyczuwalny w trakcie mycia głowy. Po umyciu głowy i wysuszeniu jeszcze przez chwilę jest wyczuwalny.

Co do działania:
szamponu używałam codziennie rano (sporadycznie zamiennie inny szampon), ponieważ mam zwyczaj mycia głowy rano. Średnio się pieni, nie trzeba go dużo wylewac aby pokryć nim długie włosy.Jednak uważałabym tu na konsystencję, zeby się nie dostał do oka, poniewaz mógłby szczypac. Produkt nie plącze jakoś bardzo włosów i dobrze oczyszcza.
W duecie z balsamem Po umyciu głowy nie miałam problemu z rozczesaniem włosów. Odniosłam wrażenie że szampon przedłuza świezosc włosów. Zwykle na następny dzien mialam juz bardziej przetłuszczone, tutaj tego nie zauwazylam.
Produktu uzywałam przez prawie 1,5 miesiąca, więc wydajność dobra w porównaniu do ceny, chociaż na moje oko mogłaby być niższa.
Na pewno ograniczył wypadanie włosów i nawet zauważyłam pojawienie się baby hair. Może nie było ich jakoś bardzo dużo, ale szampon zdziałał. Nie wysuszył też mojej skóry głowy, ponieważ stosowałam odżywki w sprayu jednoczesnie z szamponem, więc moze i to mialo wplyw na brak wysuszania skóry głowy. Włosy po tym kosmetyku stały się odżywione i ładniejsze.

wlosy przestaja wypadac , zaczynaja rosnac nowe bardzo dobze jest zastosowac cala kuracje,przyjemny zapach

Uzywalam w komplecie z balsamem oraz ampułkami z tej samej serii.
Zaczelam lysiec po traumie śmierci bliskiej osoby.
Balam się ze moje wlosy już nigdy nie zaczna odrastać a jednak.
Bardzo polecam cala serie.
Ja przetestowałam rozne firmy i ta jakościowo wypada najlepiej.
Wlosy przestaly stopniowo wypadac bo nie oczekujmy codow w kilka dni to się nie stanie ale stopniowo przestają wypadac i po kilku miesiącach zaczynają odrastać nowe baby hair.

Dobry

Zacznę od moich włosów: krótkie, łatwo je obciążyć, cienkie.

Nie mam problemów z wypadaniem włosów, ale chciałam je wzmocnić podczas zapuszczania.

Opakowanie: butelka jest z dośc twardego plastiku, ale nie ma problemów z wydobyciem produktu do końca

Zapach: miły dla nosa, delikatny, czuć trawę cytrynową

Działanie: Na początku bałam się, że szampon może obciążyć moje włosy i zwiększyć przetłuszczanie. Nie używam żadnych silikonowych szamponów i unikam tych perłowych. Po szamponie włosy są dociążone i gładkie, ale nie mam przyklapniętych włosów do samej skóry. Włosy są mocniejsze, po paru miesiącach nieobcinania włosów nie dzieje się nic z końcówkami, ładnie się błyszczą.

Działa

Ten szampon jest skuteczny i robi dokładnie to co obiecuje producent. Jeżeli ktoś ma problem z wypadającymi włosami to warto kupić i używać regularnie.

Dla mnie najlepszy

Od lat walczę z wypadniem włosów, zdążyłam już wypróbować wiele szamponów i do tego szamponu zawsze wracam. Generalnie wydaje mi się, że żaden szampon nie zahamuje całkowicie wypadania włosów, ale ten jak dla mnie działa najlepiej i przede wszystkim moje włosy po nim są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku, łatwo się rozczesują i przy myciu super się pieni, ma fajną konsystencję.

Bardzo przyjemny

Cudo
Plusy: piękny zapach(dość specyficzny ale ja mogłabym wachać i wąchać ), dobrze się pieni, fajna konsystencja, faktycznie odżywia włosy (mniej wypadają), włosy po nim nie przetłuszczają się tak szybko (wystarczy myć co 3 dzień i jest ok), po nim moje włosy są przyjemne w dotyku, mięciutkie, sypkie, błyszczące, z jednej strony lekko dociązone końcówki a z drugiej strony podniesione u nasady - pierwszy szampon który tak działa świetnie. Dla moich włosów delikatnych, cienkich suchych jest najlepszy .

Dla mnie dużym minusem jest cena (ok 20zł) , i wydajność (mi starcza na ok miesiąc czasu) .

super

Co zimę mam ten problem, że zaczynają mi bardzo wypadać włosy. Od kilku lat stosuję wtedy ten szampon, zwykle z jakimiś odżywkami i suplementami i nigdy nie zawodzi. Dodatkowo rosną po nim baby hair.

Działa!

Ja stosowałam pełną kurację seboradin, i teraz dwa razy w tygodniu używam balsamu i włosy przestały wypadać, wzmocniły się i po dłuższym korzystaniu nawet ich trochę przybyło. Kwestia długiego stosowania, preparat jak najbardziej skuteczny i wydajny (mam długie włosy a jakoś sobie radzę :D).