Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów

Cena już od 18,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

nawilżające, wzmacniające

• Sodium Laureth Sulfate and Glycol Distearate,
  • Coco – Glucoside and Glyceryl Oleate,
  • Glycerin Polyquaternium-7,
  • Parfum,
  • Butylene Glycol and Aqua and PPG-26-Buteth-26-PEG-40 Hydrogenated castor Oil and Apigenin and Oleanolic Acid and Biotinyl Tripeptide-1,
  • Ginseng (Panax Ginseng)Extract,
  • Sodium Chloride

warty spróbowania

Nie jestem zadowolona z kondycji moich włosów. Trochę ze względów zdrowotnych, trochę przez długotrwałe stosowanie suszarki na przemian z prostownicą nie są idealne. Jednak ich stan to jedno, a ilość to drugie. Jesienią zaczęły mi wypadać masowo. Kiedy przeczesywałam włosy ręką ZAWSZE był pukiel. Już wcześniej tak się zdarzało. Tłumaczyłam to sobie przesileniem jesiennym, bądź wiosennym. Jednak tym razem trwało to zbyt długo. Pierwsze opakowanie szamponu razem z balsamem i ampułkami dostałam w prezencie.
Zapach szamponu jest przyjemny, lekko cytrusowy. Dość mocno się pieni. Jestem w trakcie drugiej butelki w przeciągu 4miesięcy. Zmianę zauważyłam już po miesiącu. Włosy przestały mi wypadać. Nie zostawiam ich wszędzie jak kot, co jest dla mnie wieeelkim plusem i zmianą :D tzw baby hair również się zaczęły pojawiać.

Szampon niestety nie jest wydajny. Odnoszę wrażenie, że po każdym umyciu w butelce jest go znaaacznie mniej. Cena dość przystępna, chociaż wydawanie 20zł na szampon delikatnie mnie boli :> Sporym minusem jest wysuszanie włosów, strasznie się elektryzują z czym wcześniej nie miałam takiego problemu.

Myślę, że mimo wszystko będę do niego wracać, ponieważ to jedyny szampon, który naprawdę zadziałał na niewypadanie moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187498].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej

Jeszcze nigdy nie miałam tak złego szamponu.

Absolutnie nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania, włosów wypada tyle samo, nowe nie rosną, szybciej też nie rosną. To by jeszcze nie było nic złego, najgorsze jest to, że on mi bardzo, ale to bardzo zaszkodził.

Zapach mnie akurat nie przeszkadza, ale od razu skojarzył mi się z płynem do mycia szyb, jeśli ktoś nie lubi mocno chemicznych woni, niech omija ten szampon szerokim łukiem. W ogóle, niech każdy omija:D

Pieni się akurat standardowo, nie jest może ultra wydajny, ale jak już się spieni, to myje dobrze, drugie mycie jest o wiele łatwiejsze. Podejrzewam, że świetnie oczyszcza, bo włosy są po nim jak siano, takie suche, że po prostu koleżanki w pracy się mnie pytały, co mi się we włosy stało, serio. Niestety, mam długie kręcone włosy i nie przeżyły one tej suchości. Tzn. nie wypadły, ale tak się kołtuniły, nie byłam w stanie ich rozczesać, jak starałam się te kołtuny jakoś palcami rozdzielić, pozbyłam się sporej ilości włosów. No nic, liczę, że odrosną:)

Myślałam, że przeżyję tę kurację i zaczną mi rosnąć baby hair, bo słyszałam od koleżanek, że po tej kuracji nowe włosy im zwyczajnie rosły. Mi nie, smuteczek. Nie będę używać go więcej, bo się boje o stan "starych" włosów, co mi z nowych, jak stare będą do obcięcia:D

Trzeba go trzymać 2-3 minuty, katorga.

Tak bardzo mnie swędziała głowa, że od drapania aż mi się zrobiły strupki.

Minusy:
-trzeba go trzymać 2-3 minuty na włosach, co znacznie wydłuża czas kąpieli,
-absolutnie nie robi włosom nic dobrego,
-za to robi im wiele złego: wysusza, plączą się, elektryzują, wyglądają jak siano i odżywka niczego nie zmienia,
-podrażnia skórę głowy, swędzi jak diabli i jest czerwona,
-mocno chemiczny zapach.

Cechy neutralne:
-opakowanie ok,
-pienienie nie najgorsze
-cena średnia,
-konsystencja taka żelowo-kremowa, trochę glut.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, oddałam koledze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136351].usefull || 0 }}% pomocna.

Podrażnia...

Kupiłam ten produkt w poszukiwaniu czegoś na moje osłabione częstym farbowaniem, wypadające garściami włosy. Jako jedyny naprawdę mi pomógł. Spełnił swoje zadanie. Włosy po dłuższym stosowaniu widocznie się wzmocniły. Przestały wypadać. Wyraźnie się zagęściły.
Stosowałam szampon z ampułkami tej samej firmy w czerwonej wersji. Jednak szampon sam w sobie jest wystarczający.
ALE...!
Podrażnia! I to bardzo!
Miałam po nim paskudne rany na głowie. Czerwone płaty, jak po poparzeniu wychodzące nawet na czoło.
W dodatku pojawił się łupież, który ciężko było wyleczyć.
Z początku ignorowałam skutki uboczne, bo wiedziałam, że działa, a potrzebowałam wzmocnić swoje włosy.
Podchodziłam do niego wiele razy, stosowałam zamiennie z innymi szamponami. Jednak ostatecznie stwierdziłam, że to nie ma sensu. Moje włosy nie są warte takiej katorgi dla skóry głowy.

Plusy:
*wzmacnia włosy,
*włosy przestają wypadać,
*przyspiesza porost włosów,
*wydajny,

Minusy:
* bardzo mocno podrażnia,
* powoduje silny łupież,
* bez odżywki ani rusz.
* zapach (chemiczny),
* kiepsko się pieni,
* cena.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1135426].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Na pewno do niego nie wrócę...

Wszystkie produkty Seboradin zazwyczaj omijalam szerokim łukiem,nie wiem,po prostu do mnie nie przemawiały i nie kusiło mnie,by cokolwiek zakupić. Ale dostałam pod choinkę zestaw Seboradin (szampon,balsam i ampułki),wiec stwierdziłam,że nie ma co żałować-mozna sprobowac. Dzis jestem niecały miesiac po "kuracji" i cieszę się,że to juz koniec,nawet przerwałam wczesniej. Nie żałowałam resztki szamponu,wyrzuciłam go do kosza,mimo ze starczyłoby mi go jeszcze na co najmniej 2 mycia,ale...nie chciałam.

MINUSY:
-zapach : okropny,nie do wytrzymania, duszący i niestety utrzymuje sie długo na włosach...brrr! Przypomina mi spryskiwacz do szyb,ostry i drażniący. Po pierwszych kilku myciach bolała mnie głowa od niego...
-podrażnił skore głowy : po kilku myciach zaczelam sie porządnie drapać,skora głowy do dzisiaj piecze i zaczynam ją sobie dopiero leczyć delikatnymi szamponami
-włosy były szorstkie: musiałam zawsze użyć po nim nawilżająca odżywkę
-nie zadziałał na wzrost wlosow : urosły mi tyle samo,co i bez szamponu,czyli 1.5 cm

PLUSY:
+wysyp baby hair : to akurat na plus,choc oczekiwałam głownie przyrostu wlosow na długość

Używam tego produktu od: Miesiac
Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101146].usefull || 0 }}% pomocna.

pomaga

Do tego szamponu wracam co jakiś czas. Nie pomaga może natychmiast, ale przy regularnym używaniu widać efekty. Teraz mogę spokojnie stosować inne szampony, a ilość włosów zostających na szczotce czy w garści w czasie mycia nie przyprawia mnie o ciarki ;). Szampon ma fajny zapach. Opakowanie małe i zgrabne, łatwo upakować nawet w nie za dużej kosmetyczce. Opakowanie wygodne w użyciu. Dobrze myje, średnio się pieni, ale to akurat mi nie przeszkadza. Włosy po nim są miękkie, nie przetłuszczają się za szybko.
Jak na tak małe opakowanie cena mogłaby być niższa, ale i tak do niego wracam polując na promocje.
Jadnak największą wadą kosmetyku jest to że włosy bardzo się po nim plączą i kołtunią. Muszę używać bardzo dużo maski by doprowadzić włosy do stanu rozczesywalności.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099431].usefull || 0 }}% pomocna.

Super na wpadajace wlosy

Po szampon siegnelam po rzuceniu srodkow antykoncepcyjnych, gdy wlosy zaczely mi wypadac garsciami. Uzywalam razem z ampulkami Niger. Ten duet uratowal moje wlosy! Po dwoch miesiacach wlosow wypadalo juz o wiele mniej. Czasem uzywam go zapobiegawczo. Wlosy nie przetluszczaja sie po nim. Zapach okey.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089716].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie hit!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum zdecydowałam się zakupić szampon Seboradin i jestem zachwycona! Włosy są mocniejsze, lśniące, a co więcej wreszcie przestały masowo wypadać!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1080691].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój wybawca!

Cieszę się, że w koncu sie na niego zdecydowałam! Poprawił moją kondycję włosów o 150 % :) Przestały wypadać, są miękkie w dotyku i tak szybko się nie przetłuszczają. Ponadto widzę, że rosną nowe małe włoski, co mnie bardzo cieszy. Będę go używać dalej skoro po takim czasie są już takie efekty :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051416].usefull || 0 }}% pomocna.

kochany...

Kupiłam go w aptece zachęcona tym "szybszym wzrostem włosów "i nie zawiodłam się. Wraz ze szczotką tange-tezzer po 4 miesiącach .... WOW. Poza tym włosy nie przetłuszczają się jak dawniej (myłam co 2 dni teraz co 4-5 dni :) ). Włoski ładnie się błyszczą są gęste i miękkie w dotyku... . Szampon jest wprost idealny... szkoda tylko, że zapach nie utrzymuje się na włosach a tak to mój ideał ;)*** .

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037249].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze oczyszcza skórę głowy i nie wysusza włosów.

Plusy:
- włosy są mocniejsze, gęstsze i pięknie się błyszczą
- po regularnym stosowaniu szamponu wypada o wiele mniej włosów
- skóra głowy jest dobrze oczyszczona i odżywiona
- szampon ma bardzo przyjemny zapach
- szampon nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza jej
(w moim przypadku zmniejszył przetłuszaczanie się włosów, dzięki temu włosy mogłam myć co 2-3 dni)
- szampon jest bardzo wydajny, buteleczka 200ml starcza spokojnie na 2 miesiące
- szampon jest łatwo dostępny
- bardzo dobra cena, która waha się od 20 do max. 26zł

Minusy:
- brak

Ilość zużytych opakowań: Kto by to zliczył... ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028712].usefull || 0 }}% pomocna.