Seboradin, Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

nawilżające, wzmacniające

• Sodium Laureth Sulfate and Glycol Distearate,
  • Coco – Glucoside and Glyceryl Oleate,
  • Glycerin Polyquaternium-7,
  • Parfum,
  • Butylene Glycol and Aqua and PPG-26-Buteth-26-PEG-40 Hydrogenated castor Oil and Apigenin and Oleanolic Acid and Biotinyl Tripeptide-1,
  • Ginseng (Panax Ginseng)Extract,
  • Sodium Chloride

wlosy przestaja wypadac , zaczynaja rosnac nowe bardzo dobze jest zastosowac cala kuracje,przyjemny zapach

Uzywalam w komplecie z balsamem oraz ampułkami z tej samej serii.
Zaczelam lysiec po traumie śmierci bliskiej osoby.
Balam się ze moje wlosy już nigdy nie zaczna odrastać a jednak.
Bardzo polecam cala serie.
Ja przetestowałam rozne firmy i ta jakościowo wypada najlepiej.
Wlosy przestaly stopniowo wypadac bo nie oczekujmy codow w kilka dni to się nie stanie ale stopniowo przestają wypadac i po kilku miesiącach zaczynają odrastać nowe baby hair.

Dobry

Zacznę od moich włosów: krótkie, łatwo je obciążyć, cienkie.

Nie mam problemów z wypadaniem włosów, ale chciałam je wzmocnić podczas zapuszczania.

Opakowanie: butelka jest z dośc twardego plastiku, ale nie ma problemów z wydobyciem produktu do końca

Zapach: miły dla nosa, delikatny, czuć trawę cytrynową

Działanie: Na początku bałam się, że szampon może obciążyć moje włosy i zwiększyć przetłuszczanie. Nie używam żadnych silikonowych szamponów i unikam tych perłowych. Po szamponie włosy są dociążone i gładkie, ale nie mam przyklapniętych włosów do samej skóry. Włosy są mocniejsze, po paru miesiącach nieobcinania włosów nie dzieje się nic z końcówkami, ładnie się błyszczą.

Działa

Ten szampon jest skuteczny i robi dokładnie to co obiecuje producent. Jeżeli ktoś ma problem z wypadającymi włosami to warto kupić i używać regularnie.

Remington

Dla mnie najlepszy

Od lat walczę z wypadniem włosów, zdążyłam już wypróbować wiele szamponów i do tego szamponu zawsze wracam. Generalnie wydaje mi się, że żaden szampon nie zahamuje całkowicie wypadania włosów, ale ten jak dla mnie działa najlepiej i przede wszystkim moje włosy po nim są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku, łatwo się rozczesują i przy myciu super się pieni, ma fajną konsystencję.

Bardzo przyjemny

Cudo
Plusy: piękny zapach(dość specyficzny ale ja mogłabym wachać i wąchać ), dobrze się pieni, fajna konsystencja, faktycznie odżywia włosy (mniej wypadają), włosy po nim nie przetłuszczają się tak szybko (wystarczy myć co 3 dzień i jest ok), po nim moje włosy są przyjemne w dotyku, mięciutkie, sypkie, błyszczące, z jednej strony lekko dociązone końcówki a z drugiej strony podniesione u nasady - pierwszy szampon który tak działa świetnie. Dla moich włosów delikatnych, cienkich suchych jest najlepszy .

Dla mnie dużym minusem jest cena (ok 20zł) , i wydajność (mi starcza na ok miesiąc czasu) .

super

Co zimę mam ten problem, że zaczynają mi bardzo wypadać włosy. Od kilku lat stosuję wtedy ten szampon, zwykle z jakimiś odżywkami i suplementami i nigdy nie zawodzi. Dodatkowo rosną po nim baby hair.

Działa!

Ja stosowałam pełną kurację seboradin, i teraz dwa razy w tygodniu używam balsamu i włosy przestały wypadać, wzmocniły się i po dłuższym korzystaniu nawet ich trochę przybyło. Kwestia długiego stosowania, preparat jak najbardziej skuteczny i wydajny (mam długie włosy a jakoś sobie radzę :D).

nie jestem przekonana

Nie zahamował całkowicie wypadania włosów ale podczas stosowania rzeczywiście włosy mniej wypadały. Niestety po skończeniu opakowania wszystko wróciło do stanu poprzedniego.. Może gdyby wypróbować całą serię przyniosłoby to efekty na dłużej?
No i niestety cena za tą pojemność jest dość wysoka

Polecam :)

Borykam się z wypadaniem włosów już od dłuższego czasu. Więc wracam do tego produktu co jakiś czas. W najgorszych chwilach sięgałam w desperacji po naprawdę drogie produkty, które zamiast pomóc jeszcze bardziej podrażniały moją skórę głowy. Szampon Seboradin złagodził wszelkie podrażnienia i już zauważyłam poprawę w mniejszej ilości wypadających włosów.
Produkt warty polecenia . Nie spotkałam dotychczas lepszego szamponu przeciw wypadaniu włosów.

warty spróbowania

Nie jestem zadowolona z kondycji moich włosów. Trochę ze względów zdrowotnych, trochę przez długotrwałe stosowanie suszarki na przemian z prostownicą nie są idealne. Jednak ich stan to jedno, a ilość to drugie. Jesienią zaczęły mi wypadać masowo. Kiedy przeczesywałam włosy ręką ZAWSZE był pukiel. Już wcześniej tak się zdarzało. Tłumaczyłam to sobie przesileniem jesiennym, bądź wiosennym. Jednak tym razem trwało to zbyt długo. Pierwsze opakowanie szamponu razem z balsamem i ampułkami dostałam w prezencie.
Zapach szamponu jest przyjemny, lekko cytrusowy. Dość mocno się pieni. Jestem w trakcie drugiej butelki w przeciągu 4miesięcy. Zmianę zauważyłam już po miesiącu. Włosy przestały mi wypadać. Nie zostawiam ich wszędzie jak kot, co jest dla mnie wieeelkim plusem i zmianą :D tzw baby hair również się zaczęły pojawiać.

Szampon niestety nie jest wydajny. Odnoszę wrażenie, że po każdym umyciu w butelce jest go znaaacznie mniej. Cena dość przystępna, chociaż wydawanie 20zł na szampon delikatnie mnie boli :> Sporym minusem jest wysuszanie włosów, strasznie się elektryzują z czym wcześniej nie miałam takiego problemu.

Myślę, że mimo wszystko będę do niego wracać, ponieważ to jedyny szampon, który naprawdę zadziałał na niewypadanie moich włosów.

Nigdy więcej

Jeszcze nigdy nie miałam tak złego szamponu.

Absolutnie nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania, włosów wypada tyle samo, nowe nie rosną, szybciej też nie rosną. To by jeszcze nie było nic złego, najgorsze jest to, że on mi bardzo, ale to bardzo zaszkodził.

Zapach mnie akurat nie przeszkadza, ale od razu skojarzył mi się z płynem do mycia szyb, jeśli ktoś nie lubi mocno chemicznych woni, niech omija ten szampon szerokim łukiem. W ogóle, niech każdy omija:D

Pieni się akurat standardowo, nie jest może ultra wydajny, ale jak już się spieni, to myje dobrze, drugie mycie jest o wiele łatwiejsze. Podejrzewam, że świetnie oczyszcza, bo włosy są po nim jak siano, takie suche, że po prostu koleżanki w pracy się mnie pytały, co mi się we włosy stało, serio. Niestety, mam długie kręcone włosy i nie przeżyły one tej suchości. Tzn. nie wypadły, ale tak się kołtuniły, nie byłam w stanie ich rozczesać, jak starałam się te kołtuny jakoś palcami rozdzielić, pozbyłam się sporej ilości włosów. No nic, liczę, że odrosną:)

Myślałam, że przeżyję tę kurację i zaczną mi rosnąć baby hair, bo słyszałam od koleżanek, że po tej kuracji nowe włosy im zwyczajnie rosły. Mi nie, smuteczek. Nie będę używać go więcej, bo się boje o stan "starych" włosów, co mi z nowych, jak stare będą do obcięcia:D

Trzeba go trzymać 2-3 minuty, katorga.

Tak bardzo mnie swędziała głowa, że od drapania aż mi się zrobiły strupki.

Minusy:
-trzeba go trzymać 2-3 minuty na włosach, co znacznie wydłuża czas kąpieli,
-absolutnie nie robi włosom nic dobrego,
-za to robi im wiele złego: wysusza, plączą się, elektryzują, wyglądają jak siano i odżywka niczego nie zmienia,
-podrażnia skórę głowy, swędzi jak diabli i jest czerwona,
-mocno chemiczny zapach.

Cechy neutralne:
-opakowanie ok,
-pienienie nie najgorsze
-cena średnia,
-konsystencja taka żelowo-kremowa, trochę glut.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, oddałam koledze

Podrażnia...

Kupiłam ten produkt w poszukiwaniu czegoś na moje osłabione częstym farbowaniem, wypadające garściami włosy. Jako jedyny naprawdę mi pomógł. Spełnił swoje zadanie. Włosy po dłuższym stosowaniu widocznie się wzmocniły. Przestały wypadać. Wyraźnie się zagęściły.
Stosowałam szampon z ampułkami tej samej firmy w czerwonej wersji. Jednak szampon sam w sobie jest wystarczający.
ALE...!
Podrażnia! I to bardzo!
Miałam po nim paskudne rany na głowie. Czerwone płaty, jak po poparzeniu wychodzące nawet na czoło.
W dodatku pojawił się łupież, który ciężko było wyleczyć.
Z początku ignorowałam skutki uboczne, bo wiedziałam, że działa, a potrzebowałam wzmocnić swoje włosy.
Podchodziłam do niego wiele razy, stosowałam zamiennie z innymi szamponami. Jednak ostatecznie stwierdziłam, że to nie ma sensu. Moje włosy nie są warte takiej katorgi dla skóry głowy.

Plusy:
*wzmacnia włosy,
*włosy przestają wypadać,
*przyspiesza porost włosów,
*wydajny,

Minusy:
* bardzo mocno podrażnia,
* powoduje silny łupież,
* bez odżywki ani rusz.
* zapach (chemiczny),
* kiepsko się pieni,
* cena.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2014