Oriflame, Colour by Oriflame, Ink Liner (Tusz do kresek) (stara wersja)

Oriflame, Colour by Oriflame, Ink Liner (Tusz do kresek) (stara wersja)

Dzięki specjalnemu aplikatorowi umożliwia bardzo precyzyjne podkreślenie kształtu oka. Oprócz czarnego dostępne sezonowe kolekcje kolorystyczne.aqua (water), silica, acrylates/octylacrylamide copolymer, triethanolamine, propylene glycol, vp/eicosene copolymer, stearic acid, sorbitan sesquioleate, cera alba (beeswax), carnauba (copernicia cerifera carnauba wax), panthenol, imidazolidinyl urea, magnesium aluminium silicate, ozokerite, glyceryl stearate, isopropylparaben, xanthan gum, phenyl trimethicone, oleyl alcohol, butylparaben, isobutylparaben, pvp, edta, bisabolol, hydrogenated polyisobutene, simethicone, palmitic acid, methylparaben, propylparaben, ,(+/- ci 77019, ci 77891, ci 77491, ci 77861, ci 42090, ci 75470 , ci 19140, ci 77510) may contain: mica, titanium dioxide, iron oxide, tin oxide, blue 1 lake, carmine, yellow 5 lake, ferric ferrocyanide

Fajny

Plusy:
+ wygodny aplikator,
+ trwały,
+ nie rozmazuje się,

Minusy:
- zbyt luźna konsystencja.

Dzięki poręcznemu aplikatorowi można było łatwo nauczyć się rysować ładne kreski.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Mój pierwszy...

Eyeliner, którym doskonaliłam technikę rysowania kresek, choć z jego pomocą było to dziecinnie proste. Tusz miał dość gęstą konsystencję, idealnie nabierał się na aplikator w postaci końcówki flamastra. Ów aplikator był dość twardy, aczkolwiek pozwalał na szybkie i sprawne opanowanie techniki rysowania. Czerń narysowanej kreski była intensywna, również po wyschnięciu. Na bazie utrzymywała się do momentu wieczornego demakijażu.

Używam tego produktu od: około roku

Zdecydowanie KWC

Na początku używała tylko moja mama,bo ja bylam zbyt mloda i zawsze jak tylko mama widziała go w katalogu to zamawiała.
Jako ciekawska nastolatka chcialam sprawdzić czy naprawdę jest tak rewelacyjny;)i tak sie okazało.
Super sie nim rysuje oczka;)co wiecej kreska długo utrzymuje sie na oku,cały dzień co jest rzadko spotykane.;)
Szkoda,ze czasem porducenci rezygnuja z super produktów i tworzą beznadziejne....
Niedawno był w katalogu to zakupiłyśmy z mama zapas,wiec teraz trochę mamy...
Jeśli bedzie w katalogu kiedyś to gorąco polecam

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Rewelacyjny!

Jesli o mnie chodzi to rewelacyjny. Szkoda, ze oriflame zastąpiło go zdecydowanie gorszą wersją :(. Sztywny "rysik", cieniutko zakończony pozwalał na precyzyjne narysowanie kresek!

Używam tego produktu od:3 m-ce

Świetny :)

Mam ten liner już długo i nadal nie widać końca,jest więc strasznie wydajny :) Jak dla mnie jest świetny-intensywnie czarny,dosyć długo się trzyma (choć po kilku godzinach lekko się odbija na łuku brwiowym),bardzo wygodny w użyciu :D Nie miałam za dużej wprawy w rysowaniu kreski (teraz już mam) i zawsze nieźle to wyglądało.Teraz to już wogóle super :D Tylko nabiera się za dużo tuszu,więc ocieram go z nadmiaru i rysuje kreseczki :) Jest boooskiii :D

Używam tego produktu od:długo

średniak

zacznę może od tego, że to mój pierwszy liner,
na początku miałam kłopoty z rysowaniem prostek kreski, ale już się nauczyłam, teraz uważam, że mogę ten liner zarówno pochwalić jaki skrytykować
plusy:
-ładny głęboki czarny kolor
-bardzo fajny aplikator, można narysować bardzo cieniusieńą kreseczkę ale również przy odpowiednim ustawieniu można zrobić grubą krechę

minusy:
-nie utrzymuje się długo na moich powiekach ale to pewnie dlatego, że moja skóra się bardzo tłuści i nawet osypywanie powiek pudrem nie pomaga, więc nawet liner sie nie oprze i spływa
-chyba juiż gona amen wycofali z oferty, zastapił go nowy, teraz będę jego probować

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

dla wprawnych

był to mój pierwszy tusz do kresek i z początku miałam z nim ogromne problemy. ale sądzę, że początkująca osoba z każdym tuszem miałaby problemy. jest on bardzo trwały, długo się utrzymuje. ja wybrałam kolorek popielaty, bo czarny tusz wygląda jak dla mnie zdecydowanie nienaturalnie, a ten jest ok. problemem jest nabranie na pędzelek odpowiedniej ilości tuszu, aby starczyło na całą powiekę, ale nie za dużo, bo się robi "plama" w miejscu startu;) ja mam jeszcze problemy z malowaniem górnej powieki, bo zawsze rzęsy mi wychodzą bardziej pomalowane niż powieka... ale nie używam go za często, więc nie mam jeszcze wprawy i zdecydowanie wolę kredki:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

teatralny efekt

To byl moj pierwszy tego rodzaju kosmetyk i ponownie sie juz nie skusze. Wole zwykle kredki do powiek.
Efekt jest bardzo nienaturalny, sztuczny. Kreska wychodzi mocna i w dodatku ciezko jest ja narysowac tak, zeby wyszla prosta.
Po jakims czasie zaprzestalam prob i podarowalam go siostrze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczete

sama nie wiem

Nie jest zły. Wychodzą nim ładne kreski, łatwo się nnim malować i ogólnie raczej jest doby. Tyle,że na ogół kreska "odbija" mi się około załamania powieki i to już nieestetycznie wygląda.

Używam tego produktu od:...

Fajne... do tatuaży :)

W zwiazku z tym, ze nie pasuja mi kreski linerem na powiekach uzywam ich do tatuazy latem :) I to jest strzal w 10!!! Tatuaz jest trwaly, wyrazny, nie sciiera sie w ciagu dnia :D A wyglada fenomenalnie :) Polecam wizazanki :P

Bardzo dobry

Tak jak ktoś wcześniej napisał jest to kosmetyk którym trzeba umieć sie posługiwać i mieć wprawe inaczej faktycznie efekt jest nieciekawy.To jest jeden z lepszych eyelinerów jakie miałam.Świetna konsystencja,cały dzień trzyma się na swoim miejscu a jednocześnie łatwo zmywa zwkłym mleczkiem albo wodą.W dodatku pędzelek jest też super, najlepszy z jakim się spotkałam, nie za miękki i nie za twardy.Był tak dobry że zostawiłam sam pędzelek i używam z innymi eyelinerami.Polecam

Nienaturalny

To mój pierwszy eyeliner, byc moze nawet ostatni bo jego efekty rozczarowały mnie na tyle, by narazie nawet nie myśleć o malowaniu się takim cudeńkiem. Pozostanę jednak przy kredce. Nigdy nie wyszłabym na ulicę wymalowana tym kosmetykiem, wydaje mi się, że wygląda bardzo nienaturalnie, śmiesznie wręcz a do tego trudno wogóle narysować nim prostą i ciągłą, nieprzerwalną kreskę.