Pure Gloss, Przeciwłupieżowy szampon nadający blask

Pure Gloss, Przeciwłupieżowy szampon nadający blask

Aktywne składniki zawarte w formule NIVEA Liquid Clear System rozpuszczają się podczas mycia aby jeszcze skuteczniej docierać do miejsc powstawania łupieżu i go eliminować. Usuwa do 100% widocznych oznak łupieżu* zapobiegając jego ponownemu pojawianiu się (przy regularnym stosowaniu). Działa od pierwszego mycia. Przywraca skórze naturalną równowagę. Nie pozostawia żadnego osadu na włosach
Formuła z proteinami pereł pozostawia na włosach zauważalny, olśniewający blask. Sprawia, że włosy stają się niewiarygodnie miękkie i gładkie.
Dzięki formule z neutralnym pH szampon można stosować codziennie. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
*Przy regularnym stosowaniu usuwa nawet 100% widocznych oznak łupieżu i zapewnia włosom 100% pielęgnacji

Kochasz swoje włosy? Uciekaj przed Pure Glossem!

Ten szampon był katalizatorem wszystkich moich późniejszych problemów z włosami.

PLUSY
+ włosy faktycznie błyszczą i robią się miękkie, aczkolwiek jest to efekt krótkotrwały,
+ NA POCZĄTKU dobrze się cię wyleczy z łupieżu, żeby potem zalała cię pierzyna białych kropek, z którą nic nie zrobisz.

MINUSY
- przetłuszcza włosy,
- sprzyja WYPADANIU włosów GARŚIAMI - zupełnie jakby zabijał je w cebulkach,
- jest mało wydajny,
- pieni się bez rewelacji,
- POTWORNY NAWRÓT ŁUPIEŻU po dłuższym stosowaniu.

Kiedy Nizoral przestał działać na moje włosy, postanowiłam kupić dla siebie przeciwłupieżowy szampon na stałe, a nie okazjonalne używanie. Skusiło mnie ładne opakowanie i to, że Pure Gloss akurat był w promocji.
TO BYŁA NAJGORSZA DECYZJA W MOIM ŻYCIU.
Pamiętam, że przez pierwszy miesiąc używania, byłam dumna ze swojej decyzji i wręcz rozpływałam się nad tym szamponem. Dopiero potem spostrzegłam, że włosy wypadają mi bardziej niż zwykle, ale zwaliłam to na porę roku, na jakieś braki w diecie. Kiedy problem zaczynał robić się przerażający, a moje włosy BYŁY WSZĘDZIE, postanowiłam kupić jakąś wcierkę wzmacniającą, łykać Revalid i kwas foliowy oraz robić płukanki z piwa i cytryny. To nagłe zainteresowanie się moimi włosami lekko osłabiło problem, ale jednak wypadały one dalej.
Zdałam sobie sprawę, że to może być sprawka mojego nowego szamponu, kiedy pewnego dnia obudziłam się po myciu głowy, a na poduszce i we włosach roiło się od białych kropek - i nie przesadzam wcale, mówiąc, że miałam BIAŁĄ GŁOWĘ.
Umyłam włosy jeszcze raz i choć "wymyłam" łupież, to następnego dnia pojawił się on ponownie.
Po odstawieniu szamponu nawrót łupieżu był jeszcze gorszy - nie pomagał Nizoral, domowe metody ani nawet specjalna receptura z apteki. Uratował mnie dopiero Bioxsine, który też zadał kres wypadaniu włosów.
Podsumowując: jeśli chcecie dobrze dla siebie i dla swoich włosów, to trzymajcie się z daleka od tego szamponu.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075796].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

Miałam niewielki łupież spowodowany chyba używaniem złego szamponu.

Plusy:
- wydajny,
- ładny zapach,
- nie plącze włosów.

Minusy:
- średnio radzi sobie z łupieżem,
- obciąża włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe (250 ml)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864206].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

- usuwa niewielki łupież
- wydajny
- przyjemnie pachnie
- włosy są po nim lśniące i miękkie
- praktyczna butelka

Często można kupić duże opakowanie w cenie promocyjej około 10 złotych.

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[669791].usefull || 0 }}% pomocna.
Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

dobry

Miałam niewielkie problemy z łupieżem po zimie i w sumie ten szampon kupiłam przez przypadek, miał dobrą cenę, ok 7 złotych.
Okazał się bardzo dobry.
+ usunął łupież
+włosy były miękkie i dobrze się układały
+fajna konsystencja
+ładny zapach
+przystępna cena

Dostałby 5 gwiazdek a nawet KWC, gdyby nie to, że od kilku myć zauważyłam jego dziwne działanie. Właściwie to strasznie przetłuszcza mi włosy, co mi się tak średnio podoba.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[653923].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak

To co obiecuje nam producent:
1. Usuwa łupież - prawda, chociaż wszystko zależy od stopnia w jakim zmagamy się z łupieżem. Mój problem polegał na tym, że pojawił się u mnie łupież, ponieważ zaczęłam stosować nieodpowiedni szampon. Kupiłam ten z myślą, że mi pomoże i udało się!

2. Dodaje blasku - blasku nie zauważyłam, ale na pewno sprawia, że włosy stają się miękkie, miłe w dotyku i lekkie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[645942].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Bez żadnych rewelacji. Nie dodał włosom blasku ani nie sprawił że były bardziej miękkie (tak jak obiecywali producenci) ale przynajmniej zmniejszył łupież. Plusem może też być dosyć niska cena.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[601549].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest zły

Dałabym temu produktowi wyższą ocenę, ale nie spełnia podstawowej obietnicy producenta - nie zwalcza łupieżu! I nie mówię tu o jakiś poważnym problemie (na taki to lepiej jakiś nizoral itp.), ale o takim okazjonalnym łupieżu. Poza tą wadą szampon jest całkiem fajny- ma miły zapach, konsystencja gęsta i kremowa, dobrze się pieni, nie podrażnia, nie uczula. Pozostawia włosy mięciutkie i puszyste.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: ok 4 buteleczek 250 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570335].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Zdecydowanie jeden z najlepszych szamponów jakie używałam.
Skutecznie pomógł mi się pozbyć łupieżu, chociaż nie w 100%. Jednak jest już on o wiele mniej uciążliwy i praktycznie niewidoczny.
Bardzo wydajny o przyjemnym zapachu. Włosy są puszyste i miękkie.

Używam tego produktu od: pięć-sześć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 dużych (400ml)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[554152].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Kupiłam ten szampon zimą, kiedy miałam problem z łupieżem (mam łupież nawracający, często pod wpływem nadmiernego stresu). Była to wtedy nowość, miałam ochotę go wypróbować. Używałam wtedy może z 2 tygodnie, ale nie pomógł mi w ogóle. Bardzo słabo się pieni, muszę bardzo dużo lać, żeby uzyskać jakąkolwiek pianę. Pachnie przyjemnie, ale szału też nie ma. Używam go obecnie, żeby zużyć, nie pomaga, ale też za bardzo nie szkodzi. Na minus na pewno jest to, że sprawia, że włosy są przyklapnięte, jakby tłuste. Teraz mam niewielki łupież, ale z nim sobie też nie radzi. Nie kupię ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[524898].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko niby fajnie, ale...

Szampon mi się spodobał, włosy są miękkie, Nivea ma też to do siebie, że ma świetne zapachy. Wszystko cudownie, ale jedynym minusem jest, że nie zauważyłam, żeby usunął łupież. Może przy dłuuuższym stosowaniu. Kupiłabym jeszcze raz, ale po prostu jako szampon z ładnym zapachem.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: może ze 2

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[522699].usefull || 0 }}% pomocna.