Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (Ołówek do brwi) (stara wersja)

Colour by Oriflame, Precision Brow Definer (Ołówek do brwi) (stara wersja)

Naturalnie podkreśla brwi. Bardzo delikatny, kremowo-pudrowy. Nie wymaga temperowania. Dostępny w dwóch odcieniach brązu.

Cena: 16zł

suuper

Nie wiem czy dobrze trafiłam bo nie znam się na Oriflame...Moich brwi wogóle nie widać(serio)więc kupiłam sobie taką kredkę o odcieniu jasnego brązu ale ona ma szczoteczkę na końcówce.Właśnie za nią stawiam tej kredce KWC.Poza tym że kredka już sama ma własciwości "szczotkujące", jasny brąz bardzo mi pasuje.Nie rzuca się, nie jest nachalny ale bardzo delikatny.Trudno też przesadzić z użyciem bo kolor rozprowadza się mięciutko.Nie ma wad dla mnie.Miałam kiedyś kredkę avonu ale tamta nawet do stóp nie dorasta mimo iż kosztuje tyle samo.Może sam kosmetyk jest malutki ale wydajność...świetna.

zmieniłam zdanie, gdy się połamał

"Bardzo dobry odcień (ten jaśniejszy); mimo, że jest ciepły, nie sprawia, że brwi są rude. Fajnie się rozprowadza, jest przyjemny w użyciu. Jest wystarczająco twały by się nie mazać, a jednocześnie na tyle delikatny, że mozna go nieco rozetrzeć dla ładnego rysunku brwi."- oto moja początkowa recenzja. Ale muszę ją zmienić. Chociaż właściwości się nie zmieniły, to opakowanie szybko poszło w drobny mak. Każda część sobie, grafit wypada, po prostu tragedia. Nie da się już tego czegoś używać, chyba że chwycimy za goły grafit! Zauważyłam też, że kredka jest b.mało wydajna, więc przy rozpatrywaniu ceny weźcie to pod uwagę. Ogólnie jednak bubelek i nie polecam

nie polecam

Mialam ołówek Medium/Dark. Kolor był nawet ok ale cała reszta do niczego. Zaskoczeniem było to, że skończył sie po miesiacu, był nietrwały, "znikał" z brwi po kilku godzinach. Miał tłustawą konsystencję, zdecydowanie za miękki.Nie kupię juz go więcej. Nie polecam.

Manicure - geometryczny french

Darujcie sobie...

Olowek do brwi nie jest kosmetykiem, ktorego uzywa sie duzo, wiec moje zaskoczenie, gdy skonczyl mi sie po niecalych dwoch miesiacach uzywania, bylo ogromne. Teraz mam od dwoch miesiecy olowek Sephory i dopiero dwa razy go temperowalam - pewnie wystarczy na rok lub wiecej :) Ale w Oriflame to chyba tradycja - gramatury ich kosmetykow sa malutkie, zatem ceny relatywnie wysokie.Uzywalam jasniejszego, pasowal mi ten kolorek, ale nielatwo przy jego uzyciu o precyzje.Generalnie nie polecam.

hmm..

- Jest miękka,- gdy się ma za jasny kolor to kredka zużyje się bardzo szybko,- nie rozmazuje się,- łatwo się zmywa

za tłusty

Zdecydowanie za miękki, za tłusty.Ciężko operować nim w taki sposób, by uzyskać spiczaste zakończenie ułatwiające makijaż brwi.Sam w sobie jest ze bruby i mało precyzyjny.Po kilku godzinach zaczyna się rozmazywać.