Colour by Oriflame, Matt Neutrals Single Eye Shadows

Colour by Oriflame, Matt Neutrals Single Eye Shadows

Cienie z miękkim, matowym wykończeniem. Dodatek jedwabiu sprawia, że łatwo i gładko się rozprowadzają. Nie osypują się ani nie tworzą fałdek na powiekach. Zawierają ochronną witaminę E, olejek z ogórecznika i substancje nawilżające.

Cena: 20 zł / 2g

Ukochane!

Mam kolor szary z maleńkimi drobinkami (niestety napisy się zatarły więc nie wiem jaki to numer).

Posiadam je od bardzo, bardzo dawna. Były to moje pierwsze cienie z wyższej półki i wydałam wtedy na nie zawrotną cenę 19,90 jednak było warto.
Cienie długo się trzymają (na bazie nie do zdarcia), mają mocną pigmentację i nie podrażniają. Uwielbiam je ale już się kończą i nie wiem gdzie znajdę godnego następcę:(

Zaznaczyłam, że nie kupię więcej bo już ich nie produkują. A szkoda:(

Używam tego produktu od: Bardzo bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze;(

Kiepski

To jeden z gorszych cieni jakie miałam.
Opakowanie jest jak dla mnie troche nieporęczne-tak jak i aplikator.
Sam cień jest jakiś dziwny.Trudno go nabrać na aplikator czy palec.Przy nakładaniu się osypuje a w końcu na powiekach daje kolor minimalny, prawie niewidoczny(a miałam kolor ciemno szary więc jakiś efekt powinien być).Myśle, że będzie dobry dla początkujących bo z tym cieniem nie sposób przesadzić.
W dodatku szybko blaknie i znika z powiek.
Za tą cene-moge miec lepsze cienie.
Nie polecamUżywam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

znika

Mam kolor Coral :D takie pomieszanie różowego, czerwonego i złota. Bardzo fajnie wygląda na powiece. Nakłada się bez problemu, ale ja nie używam aplikatora dołączonego do cienia, dla mnie jest nie wygodny. Nie osypuje się, nie wałkuje-ja nakładam go na bazę pod cienie Lumene.
Mam jedno ale-mianowicie z czasem blaknie i pod koniec dnia praktycznie go nie widać! :( Poważna wada.Używam tego produktu od: długo

WŁOSY lokówka objętość

hmmm...

Mam mieszane uczucia co do tego cienia.
Posiadam kolor zgniłozielony (napisy się starły), bardzo ładny, matowy. Cień nakłada się łatwo i przyjemnie, nie osypuje się. Aplikator jest rewelacyjny. Czego jednak o samym kosmetyku powiedzieć nie mogę... Cienie nie trzymają się długo na powiece, kolor szybko blaknie i wygląda jakoś tak sino...
Ogólnie - nic specjalnego.

i tak i nie

Miałam odcień misty(taki niebieskawy) i za nim się pozbyłam(gdy stwierdziłam ,że kolor mi nie pasuje)zauważyłam ,że bardzo dobrze się rozprowadza,ładnie matuje(chociaż osobiście wolę perłowe cienie) i długo trzyma na powiece,a to oczywiście na plus.Poza tym podoba mi się opakowanie i aplikator.Nie będę odejmowała * za gamę kolorystyczną ,ale kolory(poza jednym najjaśniejszym)dla mnie fatalne.

NAJLEPSZY

Uzywam odcienia Chardonnay ( jasny kolor nie biały ale taki szlachetny ecru) , i jestem zachwycona jakością tego kosmetyku, używałam bardzo długo Bourjois, ale ten jest dużo lepszy
bardzo ładnie stapia się z powieką, nie gromadzi się w zagięciach, małe poręczne i ładne opakowanie
Bardzo dobra jakość za przystępną cenę ,
Pragnę dodać ,że ten odcień nie jest tak idealnie matowy , ma bardzo suptelne małe drobinki, które w świetle bardzo łanie i dyskretnie połyskuja
Bardzo ważne jest dla mnie również to, że kosmetyki Oriflame nie są testowane na zwierzętach:)

Swego czasu kupiłam odcień oliwkowy - pojawił się, z tego co pamiętam, tylko 'na chwilę' i stwierdziłam, że wypróbuję.
Jednakże cień zawiódł mnie na całej linii - tępo się rozprowadza, odcień produktu po nałożeniu blaknie, staje się nieciekawy i... denny. Obsypują się przy aplikacji, a także później podczas 'noszenia'. Są raczej nietrwałe - bez bazy wytrzymują najdalej 3h. W upały spływają już po 1h. Zbierają się w załamaniach powiek. Aczkolwiek są bardzo wydajne.

porządny

W końcu kosmetyk, który wytrzymuje dość długo na moich "przetłuszczających" sie powiekach.
Ładne kolory, a co najważniejsze trzymają się.

Blaknie!

Kupiłam zachęcona pięknym, soczystym fioletowo bordowym kolorem. Niestety już przy nakładaniu się zawiodłam. W trakcie aplikowania cieni, strasznie się osypują na twarz, trzeba nałożyć cień kilkakrotnie by uzyskać porządany efekt. Cienie nie zbierają się w załamaniach, ale po kilku godznach niesamowicie blakną i zamiast soczystego fioletowo bordowego koloru miałam buraczany róż! :(

zależy od koloru

Jeżeli chodzi o jasne kolory z tej kolekcji,to rzeczywiście udały się firmie,nie wiem co się dzieje z tymi ciemniejszymi ,mam kolory smoke i sage- na powiece są dużo jaśniejsze niż w opakowaniu,trzeba nałożyć dwie,trzy warstwy,żeby był efekt,poza tym, słabo się trzymają .Ale na codzień mogą być.

naprawdę ok

Mam jaśniutki beżyk. Pięknie rozświetla oko, można go używać jako cień bazowy, ładnie na nim wyglądają kreski. Mimo że jest matowy to jednak ma drobinki miki, ale bardzo dyskretne. Trzyma się bez zarzutu ( ale używam bazę Art Deco), dobrze rozprowadza, nie osypuje się, ma dobry aplikator. W promocji jak najbardziej polecam.

Normalny

Zamówiłam sobie 2 kolory: mocha oraz sage. Kolory są dosyć fajne. Aby cień był widoczny to trzeba nałożyć na aplikator troszkę więcej niż normalnie cienia. Trzyma się ok. 5 godzin. Schodzi stopniowo, chociaż pozostaje na oku cień cienia. Nie pozostaje w zakamarkach oka. Opłaci się kupić w promocji.