Irréelle Soleil (Puder brązujący prasowany)

Irréelle Soleil (Puder brązujący prasowany)

Prasowany puder, który wygląda jak gofr. Ma miękką konsystencję, zawiera perłowe drobinki odbijające światło i witaminę E. Puder rozświetla cerę i maskuje jej drobne niedoskonałości. Można stosować na cerę naturalną lub opaloną. Można też potraktować jako róż i ożywić tylko policzki. Opakowanie zawiera 15 g produktu, lusterko i duży pędzel. 3 odcienie.

Cena: 193 zł / 15 g

lepszy jest clinique

Mam kolor 22 sierra i jak do mojej karnacji typowo polskiej normalnej:)ni bladej ni opalonej..za ciemny..zbyt płaski,zbyt monotonny..nie jest zły,tego mu nie mozna zarzucic,ale..mnie on jednak-nie pasuje,wole jak cos sie dzieje dlatego stawiam na szachownicę clinique..pomieszanie trzech kolorow daje efekt glamour..a tu..chanel..perfekcja doskonałości..kobieta,ubana w sztywną garsonkę,idealny kok,żadnego kosmyka nie ma wypuszczonego:),okularky w tej czarnej oprawce...:):) Nie lubie garsonek,włosy mam czesto splatane wiatrem:):)

ideał!

Jedyny puder brązujący jeki miałam (i mam), poprostu nie szukam innego!
Piękny kolor bez pomarańczy(Sahara), nie robi smug, błyszczące drobinki bardo delikatne.
Dla mnie dużym plusem jest załączony pędzelek - nie ma problemu,żeby zabrać do pracy lub na wyjazd.
Jest baaaaardzo wydajny!
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:3 lat latem
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Idealny na lato.

Używam odcień Sierra. Dla mnie kolor bardzo oryginalny i ciężko mi znaleźć odcień podobny do niego.

+ bardzo wydajny
+ elegancki opakowanie
+ długo się utrzymuję
+ idealny odcień

- początkowo ciężko było nauczyć się malować pędzelkiem

Ogólnie mój KWC jeżeli chodzi o pudry brązujące.

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

Dobry wybór

Używam go do modelowania twarzy, czasem zamiast różu, jest idealny.
Lekko świetlisty, dobrze się rozprowadza, bardzo wydajny i wart swojej ceny.

Do opakowania dołączony jest praktyczny pędzelek.

Używam tego produktu od: 3 lata

Jeden z lepszych

Zacznę od faktu, iż z racji mojej małej pasji używałam już ponad 10 pudrów brązujących i nadal nie potrafię wybrać, który z nich najbardziej mi odpowiada... Wszystkie są cudowne :) Z firmy Chanel używałam nr 22 Sierra. Pomijając fakt, iż opakowanie było szykowne, posiadało duże lusterko i pędzel, choć tego używałam tylko w ostateczności , to puder był baaardzo wydajny i spełniał wszystkie swoje funkcje. Słonecznie rozświetlał twarz i inne partie ciała, nadawał kuszącego odcienia opalenizny i - jak dla mnie tworzył na twarzy coś w rodzaju ...hmmm pewnej otoczki, którą trudno jest określić:) Chanel :)To mówi samo a siebie:)Idealny do wykończenia makijażu, jak i na szybko gdy nie ma czasu na makijaż (wystarczy musnąć kilka razy pędzlem i użyć błyszczyka):)

Używam tego produktu od: już nie używam

super

Mam kolor 23 - sahara
Uzywany w zimie nadawal swiezy efekt skory musnietej sloncem. W lecie uzupelnia letni makijaz. Rozswietla w sposob subtelny. Drobinki nie sa tandetne. Skora nie blyszczy sie w miejscu gdzie jest puder, jak posmarowana tlustym kremem, ale jest ladnie wymodelowana i zozswietlona. Opakowanie - jak u Chanel - luksusowe, wygodne z duzym lustrem. Dolaczony pedzel tez niczego sobie, ale osobiscie wole duzy, miekki pedzel jak do pudru sypkiego - nadaje delikatniejszy efekt.
Bardzo wydajny. Makijaz robie codziennie - nie widac ubytku

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań:nie widac ubytku

Wspaniały

Mam kolorek 22 toundra, delikatny brązo-beżyk z kapką różu, który jednak nie robi "świnki". Jestem średnim bladziochem. Obawiałam się, że nie będę potrafiła nałożyć tego brązerka, bo miałam niemiłe doświadczenie z ziemią egipską. Przemiłe zaskoczenie, nie robi placków, równo się rozmiata, trzyma calusieńki dzień. Nie wiem jak mogłam bez niego żyć!!!

Używam tego produktu od:2-3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Super wydajna delikatnosc

Posiadam odcien Toundra - dla mnie odrobine zbyt pomaranczowy i za jasny (choc mam jasna cerę o raczej zimnym odcieniu), ale kupilam go w ciemno przez internet bez probowania odcieni w perfumerii.

Uzywam go w rozny sposob - raz delikatnie omiatam cala twarz dodajac jej blasku i zdrowego odcienia a gdy chce mocniej podkreslic kosci policzkowe - nakladam troche wiecej pudru wlasnie w te rejony. Wlasnie w tym Chanel jest swietny - twarz po jego uzyciu nie wyglada "plasko", jest pelna zycia.

Co bardzo przyjemne - slysze duzo komplementow w te dni kiedy do wykonczenia makijazu uzylam wlasnie tego pudru :)

Opakowanie jest bardzo duze - na pewno zdazy sie troche znudzic osobie ktora lubi coraz to nowe produkty. Jednak dodatkowo jest bardzo ladne i eleganckie w swej prostocie, a calosci dopelnia aksamitny pokrowiec ktory nie pozwoli porysowac sie pudeleczku.

Pedzelek spelnia swoja funkcje - zwlaszcza jesli chodzi o modelowanie twarzy. Nie jest ani za twardy ani za miękki.

Polecam.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

dobry

Puder ten właśnie mi sie skończył - po 2 latach użytkowania.
Byłam z niego zadowolona aczkolwiek nie wiem czy kupie ponownie - chce spróbować innych.

Ładne i poręczne opakowanie z dużym lusterkiem i fajnym pędzelkiem którym łatwo jest sie pomalować.
Efekt bardzo naturalny - trzeba sie bardzo postarać by zrobił nam jakieś plamy na twarzy.
Intensywność można samemu stopniować - zależy to od ilości nałożonego kosmetyku - jeśli zrobimy to delikatnie efekt jest subtelny.

Cena idzie w parze z jakością więc warto go wypróbować.

Używam tego produktu od: 2 lata

doskonały

Jeden z najlepszych pudrów brązujących.
Odkąd odkryłam, że są niezastąpione w uzyskaniu zdrowego kolorytu twarzy, stosowałam kolejno:
- ziemię egipską,
- terracotę Guerlain (dla blondynek),
- Chanel (sierra nr 22).

Nr 1 - nadal Terracota (wersja letnia dla blondynek), trudno dostępna, zazwyczaj schodzi na pniu.
Nr 2 - Chanel.

Raz mocno zawiodłam się na marce Chanel, a to głównie za sprawą podkładu double perfection w tubce, który tworzył na mojej twarzy tak niemiłosierną maskę, że w ogóle nie wiem, kto go wymyślił. Powinni to natychmiast wycofać ze sprzedaży, bo wstyd.
I z tego też względu miałam wątpliwości co do brązera, ale ponieważ terracota była niedostępna, wyboru wielkiego nie było. Owszem - Dior, ale miałam wcześniej, rewelacji nie zauważyłam, więc byłam chętna na nowości.

Do rzeczy:
- główną zaletą pudru jest dobra kolorystyka, nr 23 wydawał mi się idealny, ale nie było, 22 też dobry,
- trzyma się na twarzy absolutnie cały dzień, schodzi mi tylko z czoła (mam skórę mieszaną, strefa T i grzywkę),
- wystarczy niewiele na pędzlu dla doskonałego efektu.
- do zakupu przekonała mnie makijażystka Chanel, która na dodatek podpowiedziała bardzo fajną sztuczkę, jak otrzymać na twarzy brzoskwinkę :-)

A mianowicie, dla wykończenia, nałożyć Irreelle Blush nr 24 Pink Cloud (wiosenna kolekcja 2007). Słuchajcie - cudo! Absolutna brzoskwinka!

Ten Blush wygląda coprawda baaardzo niepozornie, jeżeli stosować go samodzielnie, ale w/w duet działa cuda. Na bezcłówce kupiłam go za 139 zeta, w perfumeriach - coś ok. 160 zł. Minusem dużym blushu jest tylko to, że niestety od codziennego stosowania przez hm.. prawie rok jest wielka dziura w pudełeczku.
Ale w brązerze nie ma - starczy chyba łącznie na 2 lata,
a stosuję non - stop.

Ogólnie - bardzo polecam, chociaż jak przyjdzie wiosna przerzucam się na Terracotę ;-)
edit: na Terracotę się jednak nie przerzucam, bo kupiłam nowy odcień nr 21 toundra, który jest nieco jaśniejszy, o zabarwieniu nieco wpadającym w róż, także brązer i róż w jednym. 21 jest fajny, ale jednak 22 - fajniejszy. Ogólnie brązer mi wystarczył na 2 lata i to jest super, jest świetnej jakości.

Używam tego produktu od: niespełna roku

Bardzo dobry,polecam

Wiatm.Kupilam ten puder po przeczytaniu recenzji wizazystek.Nie zawiodlam sie.mam najciemniejszy odcien bo uzywam go czesciej jako rozu na policzki niz na cala twarz.Teraz napewno zaczne gdyz zbliza sie zima.Podklad ma bardzo ladny odcien-super brązik.ladnie sie mieni.JEST NIESAMOWICIE WYDAJNY!!!!!uzywam go non stop, czesto na imprezach pozyczam kolezankom a on jest praktycznie delikatnie naruszony.(nawet "gofry" sie nie zdarly) a uzywam go od ponad pol roku. nie mam pojecia kiedy sie skonczy, mam nadzieje ze przed upywem waznosci hih:) Generalnie jest ok i moge go szczerze polecic.Daje 4 gwazdki za puder(bo moze ktos jeszcze wysmysli cos cudowniejszego) i 1 za super eleganckie i ekskluzywne opakowanie.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

rewelacja

Jest to zdecydowanie najładniejszy odcień pudru brązującego jaki miałam do tej pory. Śliczny brąz, a nie jak w przypadku innych- cegła bądź marchewka. Puder rewelacyjnie sie rozprowadza za pomocą dużego pędzla, na prawdę ciężko zrobić nim plamy na buzi, gdyż ma jedwabistą ultra lekką konsystencję. No i jeszcze jedna rzecz, która mnie urzekła- rewelacyjnie wygładza buźkę. Cera jest aksamitnie gładka, nie widać porów, po prostu taka jaką mają modelki na wybiegu :)))
Dodam ze uzywam nr 22 sierra
Używam tego produktu od: kilku dni