Oriflame, Optimals Time Relax, Day Cream SPF 8 (Krem na dzień)

Oriflame, Optimals Time Relax, Day Cream SPF 8 (Krem na dzień)

Krem na dzień Optimals Time Relax likwiduje pierwsze zmarszczki, sprawia, że skóra jest bardziej gładka, zrelaksowana, wygląda znacznie młodziej. Działa skutecznie dzięki kompleksowi Bio Smooth, ekstraktowi z czereśni i filtrom SPF 8.

Zapach :D

W posiadanie specyfiku weszłam drogą przypadkową i sama jestem zaskoczona że go używam, bo mam już swoje ulubione kremy. Chyba pierwszy raz w życiu używam kremu głównie ze względu na zapach - jest prześliczny <zakochana> Krem bardzo dobrze się wchłania, więc suma summarum jest komfortowy w użyciu. Funkcję relaksacyjną spełnia :D

Time relax? Hmm. Nie szkodzi na pewno. Nie mam po nim zmarszczek, ale że generalnie mam zadbaną cerę i używam serum, olejków etc. to trudno mi orzec czy to jego akurat załuga.

Ilość zużytych opakowań: 1 - kończę i chyba kupię drugie :D

sredni

Jestem konsultantka oriflame, wiec kremy i inne kosmetyki mam w &quot;zasiegu reki&quot; Niestety ten krem mnie nie zachwycil, kompletnie nic nie robi z moja cera, mam z tej serii na noc i tez nic... jestem po 30 moja cera zaczyna sie starzec czyli krem powinien ja wygladzic itp, niestety widze ze proces starzenia sie nadal postepuje .

plus: ladnie pachnie, nie podraznia

minus: nie dziala

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Na pewno nie wygładza.

Krem przyjemnie pachnie szybciutko się wchłania. Łagodzi podrażnienia. Dostałam go od przyjaciółki na urodziny i właśnie kończę opakowanie ale wygładzenia nie zauważyłam. Nie warzy się. Jednak uważam, że nie jest wart swojej ceny taniej można dostać coś o takim samym działaniu.

Moje nowe odkrycie :)

Długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie po tym jak wycofali te, których używałam, krem ma bardzo gęstą konsystencję ale to mi nie przeszkadza bo lubie treściwe kremy, ładny, delikatny, niedrażniący zapach, bardzo szyko się wchłania, dobrze nawilża a jednoczesnie matowi skóre na jakiś czas, nie podrażnia skóry a wręcz zaczerwnienia nikną, jeśli chodzi o zmarszczki to za wcześniej by to oceniać ale faktycznie skóra jest delikatnie wygładzona, wygląda na zdrową i wypoczętą, cena trochę wysoka na szczęście często są promocje :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

całkiem dobry

Największym plusem kremu jest jego zapach: cudny i delikatny.
Krem ma dość bogatą konsystencję, jednak nie zapycha. Bardzo dobrze nawilża.
Nie zauważyłam żeby likwidował zmarszczki, jednak skóra po nim wygląda całkiem dobrze.
Obecność filtrów jest dużym plusem.
Eleganckie, wygodne opakowanie (choć trochę trudno wygrzebać pod koniec kosmetyk z zagięć szklanego słoiczka).
Dość wydajny.

podobnie jak brat wieczorny:)

podobnie jak jego wersja na wieczór, bardzo dobrze nawilża i odżywia, wygładza drobne zmarszczki, pięknie pachnie, nadaje się pod makijaż ( ale tylko cieniutka warstwa bo może się rolować), wydajny:)

nie radzi sobie ze zmarszczkami wokół ust, oczywiście takimi drobnymi, od uśmiechu:) czyli założenia producenta nie do końca....

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego słoiczka

Zdecydowanie mój najlepszy.

Ten krem jest super. Jest lekki i ma przyjemny zapach. Skóra po nim nie świeci się.Szybko się wchłania i doskonale nawilża. Nadaje się pod makijaż.Dla mojej cery(a mam cerę mieszaną, więc trudno mi jest dobrać odpowiedni krem)jest świetny, nie zapycha ani nie wałkuje się podczas aplikacji.Z pewnością będzie to jeden z moich ulubionych kremów.