Terra Bella (Puder brązujący prasowany)

Terra Bella (Puder brązujący prasowany)

Puder nie tylko brązuje, ale i rozświetla dzięki złotym drobinkom. W jego składzie można znaleźć też witaminę E. Jest lekko perfumowany. Puder nie osypuje się i od razu idealnie stapia ze skórą. Daje naturalny efekt opalenizny. Puderniczka z lusterkiem. Duża zaleta to 6 odcieni.

Cena: 143 zł / 10 g

Rewelacyjny!

Świetny! najwyższa klasa produktu, to nie ulega wątpliwości. bardzo drogi produkt, ale wart swojej ceny. Jest maksymalnie wydajny, ja mam go już bardzo długo, a prawie nie widać na nim oznak użytkowania, używam go jako bronzera, tylko na policzki, najlepiej prezentuje się wieczorem - wtedy złote drobinki błyszczą i wygląda się nieziemsko. Piękne opakowanie, poręczne i estetyczne. Mocno polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie (przeterminowało się, więc wyrzuciłam z bólem)

Cudo:)

Nie wyobrażam sobie zycia bez wykończenia makijażu pudrem brązującym. Tego uzywam od lat i jestem mu wierna. Mój odcień to 744 light tan- dający naturalny odcień lekkiej opalenizny. Oczywiście nie kładę go na całą twarz- tylko zaznaczam nim kosci policzkowe, okolice skroni i nasadę czoła. Idealnie wtapia się w skórę, delikatnie rozświetla ( ale bez efektu świątecznej bombki) i nadaje twarzy wypoczęty świeży wygląd. Niezwykle wydajny- mnie jedno opakowanie starcza na kilka lat ( naprawdę), gorąco polecam:)

Używam tego produktu od: Od 2000 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka 3-4

stara miłość...

Drobinek nie ma;) Tzn. są, ale jakieś mikroskopijne i mało ich jest:) dlatego na początku myślałam, że jest matowy.

Owalny kształt pozwala zużycie pudru jakoś równo, wiadomo, że pędzlem wykonujemy okrągłe ruchy i tu puder ze swoim kształtem to strzał w dziesiątkę:)

Trudno mówić mi o nim w czasie przeszłym, ale Dior produkuje co sezon nową wersję tego pudru, ale pod inną nazwą i z większą ilością drobinek, mój już dawno się skończył i szkoda, że już nie ma go w perfumeriach, bo naprawdę był świetny, bardzo naturalny i dawał piękny efekt.

Mój odcień Terra Bella to 001, jasny i dopasowujący się do mojego kolorytu skóry.

Używam tego produktu od: dawnego czasu

Manicure - klasyczny

efekt murzyna;)

Idealny na lato;)używam go tylko w tym okresie poniewaz jest bardzo ciemny i łatwo mozna przecholowac(z tąd ten efekt murzyna;) drobinki ładnie rozświetlaja buźkę;)używałam go całe lato a prawie nic nie ubyło dalej widze napis dior w słoneczku;)bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 3 miesiące(tylko lato)

najlepszy

Pierwszym pudrem brązującym jaki poznałam sto lat temu był produkt Diora (po chwili była ziemia egipska). Wówczas robiono jeszcze śliczne paseczkowe niebiesko - granatowe puderniczki (najpierw sześciokąty, a potem okrągłe). Od tamtej pory testuję różne pudry, ale nic nie równa się Terra Bella (no może w pewnym momencie był świetny puder Orlane). Świetne naturalne kolory w dużej palecie, doskonała jakość pudru, co widać w trakcie aplikacji - pędzel zawsze zbiera odpowiednią ilość kosmetyku, na buzi nie tworzą się żadne smugi czy placki, nawet przy chaotycznym i niestarannym rozprowadzeniu. Żadnych też placków nie widać na zdjęciach (zdarza się to dość często w przypadku innych brązerów, aparat dużo zdradza;)) Pokrywa buzię naprawdę cieniutką pyłkową warstwą, która ma jeszcze jedną zaletę - ślicznie wygładza i eliminuje optycznie nierówności. Świetny kosmetyk wart inwestycji;)

Używam tego produktu od: wielu lat

Uwielbiony!!!

Mój najukochańszy, jedyny i cudowny!! Mam kolorek 002 (light tan), Bardzo wydajny i milutki w stosowaniu.Idealnie pokrywa skórę, nie ma zacieków, smug itp. Trwałośc też rewelacyjna, w ciągu lato zastępuje mi podkalady a zimą stosuje oszczędniej na kości policzkowe. Opakowanie wygodne, trwałe i typowo Diorowskie z lusterkiem. Wart swojej ceny w 100%. POLECAM....

Używam tego produktu od:2lat

Dobry i już

Cóz aktualnie jestem zakochana w Sunset Celebration Guerlaina, ale jeszcze rok temu to Terra Bella był moją miłością więc jestem mu winna recenzję:)
Jest bardzo wydajny, wystarczy dosłownie muśnięcie żeby rozświetlić buzię. Posiada mikrodrobinki złota, oczywiście dają bardzo subtelny i delikatny efekt, nic w stylu potłuczone świecidełko choinkowe.Sprawdza sie też jako róż
(wielofunkcyjny:). Łatwo się go nakłada, nawet niewprawną ręką.Jednym słowem bardzo dobry puder brązujący.A cztery gwiazdki ? Pięć dostał Guerlain:)

bardzo dobry

mam tu problem ponieważ własnie przed oczętami mam puder - TERRA BELLA odcień 554 soleil blond /blond sun - i on nie jest okrągły tylko taki sześcian hm . Kupiony w Polsce 2 lata temu i do tej pory w perfumeriach sprzedają sześcian a nie okrągły i to chyba pomyłka :) hm . No cóż ocenię TERRA BELLA jaki kupiłam :- delikatne złote drobinki pieknie rozświetlają- bardzo wydajny - mam go drugie lato sic! i nie wiem co zrobić bo chyba tak długo on być stosowany nie może :(- ale on nie chce się skonczyć :)- daje efekt ładnej opalenizny - delikatnie muśniętej słońcem- idealny na lato