True Illusion (podkład)

True Illusion (podkład)

Bardzo leciutki podkład. Nie robi smug, ładnie się stapia z buzią, nie jest kryjący. Nie jest też niestety zbyt trwały, ale ładnie wygładza koloryt buźki. Jak za tą cenę - jest w porządku. Dla mnie dobry na lato bo jest wyjątkowo lekki.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Octanoate, Propylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Octyl Methoxycinnamate, Talc, Nylon-12, Octyldodecyl Neopentanoate. PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Silica, Methyl Glucose Sesquistearate, Polysorbate 20, Stearic Acid, Steareth-21, Potassium Cetyl Phosphate, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Polyacrylamide, Xanthan Gum, C13-14 Isoparaffin, Parfum, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, [+/- CI 77492, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77498]

ulubiony

Uwielbiałam ten podkład. Jeden z pierwszych lepszych. taki delikatny, na skórze rozprowadzał się gładko a jednocześnie wcale nie był widoczny; to się nazywa "druga skóra". Trwały.
Mimo iż kosmetologia niby posunęła się do przodu, ale jak dotąd nie miałam drugiego tak dobrego podkładu.
minusem była tylko szklana buteleczka z której było ciężko wydostać resztki kosmetyku.

Używam tego produktu od: daaawno

miło wspominam

To był chyba mój pierwszy podkład i bardzo go lubiłam, w przeciwieństwie do moich kolejnych podkładów z tej półki cenowej.
Ładnie stapia się z cerą i wygląda bardzo naturalnie, nieźle kryje.
Ma też wady: słabo matuje, jest nietrwały, ma nieciekawy zapach.
Ogólnie jednak polecam, szczególnie dla młodych osób, dla mnie był to jedyny podkład maybelline, którego wogóle dało się używać.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

mój pierwszy podkład:)

Wspominam go z sentymentem:). Był moim pierwszym podkładem i zaczęłam z nim studia. Powiem tak: jest właśnie dobry dla początkujących i niezbyt dużo wymagających.
Plusy: idealny dla mnie najjaśniejszy kolor Ivory, lekka konsystencja, subtelny i bardzo naturalny wygląd cery, ładny zapach, wydajny, przystępna cena.
Minusy: słabe krycie zaczerwienień, brak matu, szybkie świecenie się strefy T, mała trwałość (po ok. 6 h konieczna poprawka lub makijaż od nowa).
Miałam kiedyś 3 opakowania, pół roku temu kupiłam kolejne tak dla odświeżenia wspomnienia, ale następnych nie będzie, bo są dużo lepsze podkłady też z tej samej półki. Niemniej można wypróbować w ramach eksperymentu, bywa dostępny jeszcze w małych drogeriach.

depilacja ciąża

Bardzo dobry :))

Jeden z moich pierwszych podkładów, teraz uzywam tylko lekkie podry brazujace :) Byłam z niego zadowolona, nawet bardzo zadowolona - przede wszystkim za ladny zapach i konsystencję, delikatną, ładne wtapianie się w skórę, brak krycia nawilzenie i nietworzenie efektu maski oraz odcień Ivory - doskonale pasujący do mojej skóry.

ilość zużytych opakowań: pare

i tak i nie

Skusiłam się, bo znalazłam najlepszy dla mnie odcień (Ivory). Przy pierwszym nałożeniu ma się wrażenie, ze cos jest z nim nie tak, bo pozostawia wizualne wrażenie jakby sie skora łuszczyla, ale potem trzeba sie nauczyć dobrze go rozetrzeć, czy też wetrzeć.Nie zamaskuje wszystkiego, ale z grubsza (i z daleka ;))efekt jest dobry.Nie spowodował ani nadmiernego wysuszenia, ani błyszczenia.Takie mam oto mieszane odczucia.

Miłe zaskoczenie :)

Kupiłam w zasadzie przypadkiem, bo ostatnio do podkładów miałam pecha. Kolorek mam jasniutki, idealny dla mojej cery. Podkład nie jest zbyt kryjący ale mnie to nie przeszkadza, zależy mi na ujednoliceniu kolorku bez efektu maski. Podkład dla cer mieszanych super, dla suchych na pewni niezbyt odpowiedni bowiew eksponuje przesuszone partie twarzy. Swietnie sie rozprowadza i wygładza optycznie twarz. Trzyma sie dobrze przez cały dzień a jesli wymaga leciutkich poprawek to idealnie komponuje sie z pudrem. Dostałby 5* (bo i pojemnośc ekstra 34ml !) ale ten słoiczek jest koszmarnie niewygodny, podkład nie chce z niego wypływać, mimo iz zbyt gesty nie jest, i muszę wyciagac go szpatułką. :D

Piękny zapach

Miałam kilka próbek z gazet i pierwsze co mnie w nim ujęło to jego zapach, wg bardzo ładny, oraz konsystencja, bardzo łatwo się rozprowadza i ma świetne kolory. Jednak dla mojej mieszanej cery nie był zbyt dobry, bo jest trwałość wołała o pomste do nieba

jak cudne są wspomnienia!

Jeden z moich pierwszych podkładów, gdy w ogóle eksperymentowałam z takimi substancjami i początkowo nakładałam je także na szyję i dekolt, bo doświadczenia w tej materii nie miałam żadnego. :)Byłam z niego zadowolona, nawet bardzo zadowolona - przede wszystkim za konsystencję, delikatną, ładne wtapianie się w skórę, brak krycia i nietworzenie efektu maski oraz odcień Ivory - doskonale pasujący do mojej skóry. Używałam głównie latem :) w czasie romansu z szalonym motocyklistą, z którym jeździłam na zielonym Kwawasaki 220km/h. Później porzuciłam motocyklistę na rzecz żeglarza i podkładu Great Wear :)Jedyny minusik - nieporęczna butelka, brak aplikatora, co powodowało, że czasem zdarzało mi się po podróży prać kosmetyczkę.Używałam tego produktu w latach 1995-1996/ Ilość zużytych opakowań: dwie sztuki

porządny.

Miałam okazję kilkakrotnego testowania tego podkładu w czasach kiedy rozglądałam się za specjałami tego typu, od święta raczej niźli co dzień. Jako jeden z nielicznych został w pamięci z przyjaznego przedziału cenowego. Polecam młodym dziewczętom, a także tym całkiem dorosłym, które nie mają jeszcze czego tuszować, maskować i lekki efekt kryjący je zadowala. Mnie bardzo zadowolił swego czasu, bowiem delikatnie ujednolicił cerę i mimo, iż nie stapiał się idealnie ze skórą nie było go widać, ani też nie tworzył maski. Nie maskował rozszerzonych porów, co w przypadku mojej mieszanej skóry wydaje się dość istotnym czynnikiem klasyfikującym podkłady(ale tę cechę odkryłam znacznie później:) Generalnie oceniam na cztery gwiazdki, niewątpliwie wyróżnia się spośród tłumu.Ogromną zaletą jest cudna, bardzo naturalna kolorystyka!Ilość zużytych opakowań: sporadycznie, ale przez dość długi okres czasu podbierałam Psiapsiółce- jak Ona to wytrzymywała pozostanie Jej słodką tajemnicą:)

NAJLEPSZY!!!!!!!!

To najlepszy podkład jakiego kiedykolwiek używałam. Lekki, delikatny, świetnie się rozprowadza, nawilża, pięknie rozświetla buzie. Bardzo odpowiadają mi w nim kolory, doskonale pasują do mojej lekko złotej cery. Polecam go wszystkim o suchej cerze, naprawdę warto.

nie warto

Wcale mi ten podkład nie odpowiada. Kiedyś byłam fanką podkładu Great Wear z tej firmy, ale niestety nie można go już zdobyć na Polskim rynku. Myślałam że True Illusion również będzie dobry ale okazało się co innego - wcale nie matuje, twarz się po nim strasznie błyszczy, właściwości kryjących brak i szybko spływa z twarzy. Nie polecam, a już napewno nie osobom o mieszanej i tłustej cerze.Ilość zużytych opakowań: 1

Beznadziejny

Przeznaczony jedynie dla osób o doskonałej cerze.Nie kryje,brzydko się błyszczy,a po chwili "zbiera" się w porach, co daje okropny efekt.Miałam go na twarzy jakieś 30 minut,po czym musiałam go zmyć.Nie kupię go więcej.Ilość zużytych opakowań: ...