AnnCo, Polerka do paznokci

AnnCo, Polerka do paznokci

Pojemność 1 szt

Polerka do płytki paznokcia umożliwiająca łatwe i samodzielne wyrównanie i wypolerowanie paznokci. System 3 kroków sprawia, że płytka paznokcia ma równą strukturę, jest supergładka i bardzo błyszcząca. Dodatkowo produkt zaopatrzony jest w pilnik.

pilniki

Jednorazowa

Jakość tego produktu jest adekwatna do jego ceny. Jest to produkt jednorazowy. Po pierwszym użyciu nie daje już oczekiwanego efektu. Błyskawicznie się ściera i psuje. Nie warto.

Taka jakość jaka cena

Moim zdaniem polerka jest dobra ale na krótko. W sumie czego możemy sie spodziewać po takiej cenie.... Chyba jednorazówki. No właśnie. Z każdym kolejnym użyciem już nie jest tak fajnie jak na początku.... Poprostu traci swoją moc. Ja daje 3 bo mi posłużyła przez prawie 2 miesiące.

Do trzech razy sztuka.

Polerka jest fajna póki jest nowa. Za pierwszym razem daje fajny efekt, zdrowych i błyszczących paznokci. Za drugim razem tez. Za trzecim jest już na tyle starta, że ciężko przy jej pomocy cokolwiek zrobić. Przy mocniejszym dociśnięciu- pęka.
Ma 4 stopnie gradacji, które niewiele się różnią pomiędzy sobą.
Ot, taki gadżet na kilka razy. Dla osób lubiących paznokcie sate.

Manicure - klasyczny

Używa produktu od: próbka

o nie !

Kupiłam na szybko w kiosku na dworcu pkp, krótko przed pociągem, bo pakując się zapomniałam swojego pilniczka, a w kiosku było tylko to... eeh. Dobrze, że w pociągu spędziłam 3h to ogarnęłam jakoś paznokcie, nie wyobrażam sobie używać tego w domu i tracić 1,5h na piłowanie i polerowanie. Po podróży od razu wyrzuciłam, bo... już się zużyła.
Jedyny + to opisane części, którą krok po kroku używać.

Przydatna

Nie przepadam za polerowniem paznokci, jednak czasem jak mnie najdzie to poleruję zawzięcie, dlatego też szukając polerki nie oczekiwałam dużej trwałości-przecież ja używam jej ze 2-3 razy w roku. Ja szukałam polerki, która bedzie wygodna i szybka w obsłudze. No i przy okazji dosyć tania;)
I tak oto trafiłam na polerkę AnnCo. Lubię akcesoria kosmetyczne tej firmy, więc pomyślałam, że to dobry wybór.

Tą polerkę bez problemu znajdziemy w każdej sieciowej drogerii albo supermarkecie. Jest tania, ja(o ile dobrze pamiętam) dałam za nią niecałe 4 zł.

Polerka ma dosyć wygodną formę-powierzchnie polerujące są opisane, którą należy użyć w której kolejności. Jednak napisy bardzo szybko mi się oderwały, więc najlepiej tą kolejność sobie zapamiętać:D Kanty na brzegach trochę mogą wkurzać podczas polerowania jednak da się do tego przyzwyczaić. Powierzchnie polerują bardzo dobrze, pozwalają uzyskać efekt gładkich i lśniących paznokci, radzą też sobie z resztkami narośniętych skórek po bokach płytki.

Pilnik zawarty w tym zestawie polerek jest dla mnie trochę za mocny, może szarpać brzeg płytki. Jednak świetnie sobie radzi z szybkim usuwaniem resztek narośniętych skórek(patrz punkt wyżej).

Wprawdzie polerka po 3 porządnych użyciach i kilku mniej dokładnych trochę gorzej sobie radzi ze swoją rolą, jednak nadal da się nią wypolerować paznokcie. Jednak za taką cenę nie oczekuję trwałości na lata.

Polerka jest całkiem przydatna i wygodna, dobrze poleruje paznokcie, jednak może on rozczarować osoby, które oczekują od tego akcesorium długiej trwałości.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsza polerka wciąż w akcji

gorzej niz srednio:(

Kiepsko poleruje :( szybko sie zużyła brak słów :( 3 gwiazdki za wygląd bo tu mi się spodobał :) Ogólnie to była jeszcze polerka podobnie ale ta spisala sie I-de-al-nie nie tylko się złamała :/

Używam tego produktu od:2 miesięcy

dobra

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat tego produktu. W porównaniu z polerkami innych firm Annco wypada bardzo dobrze. Polerka jest trwalsza i wystarcza na więcej niż jedno użycie, świetnie radzi sobie z wyrównaniem bruzdek na paznokciach.
Próbowałam podobnych produktów innych firm, ale na ich tle Annco wypada zdecydowanie najlepiej.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

nienajlepsza

Miałam ich parę na przestrzeni kilku lat.
Nie poleruję paznokci regularnie, od czasu do czasu mi się zdarza, więc na początku uważałam tą polerkę za całkiem dobrą. Z czasem poznałam inne produkty i z czystym sumieniem tą polerkę mogę odradzić.
Forma pilniczka wydawała mi się wygodna-ale już wiem że bloczek jest dla mnie lepszy.
Powierzchnie ścierne jak dla mnie za ostre na początku ale szybko się zużywają. Po kilku razach jest już nie do użytku. W niektórych sztukach papier odłaził od gąbki już po pierwszym użyciu.
Podsumowując-nienajlepszy wybór.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, aktualnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka

pomyłka

Polerka właściwie nie poleruje płytki paznokcia, tylko pilnik coś tam robi, ale też niezbyt dobrze. Paznokcie są jakieś niedokładnie wyrównane, nie można im precyzyjnie nadać kształtu, bo pilnik jest za duży, więc ciężko nim operować. Wszystkie części zużywają się praktycznie od razu i odklejają od plastiku.:/ Co do tego, o czym pisała o000agus, to nie powinno się polerować wierzchniej warstwy płytki paznokciowej częściej, niż raz w miesiącu, żeby uniknąć uszkodzeń paznokci.;) No ale oczywiście trzeba też mieć odpowiednią polerkę do tego.:P Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc jakieś 3 m-ce temu (polerki były do niczego po pierwszym uzyciu, a aż miesiąc używałam tylko pilnika, który z trudem dał radę w miarę wytrzymać kilka użyć :P )

jednorazówka

Bardzo nieudany produkt.Nie dość,że te powierzchnie niezbyt dobrze polerują,to po 1 tylko użyciu polerka nie nadaje sie już do powtórnego zastosowania.Omijam szerokim łukiem ;-)

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu

bubel

Bubel, są lepsze za te same pieniądze, polerka już po pierwszym użyciu nadaje się prawie do wyrzucenia, ostatni krok w polerce całkiem nie nadaje się do użytku, jest kiepskiej jakości. Ciężko nią dokładnie wypolerować paznokcie.
Nie polecam

Używam tego produktu od:2 razy

zachwycenie szybko minelo

zaraz po kupieniu bylam tak zadowolona efektem ze nie obchodzilo mnie ze wypolerowanie zajelo mi chyba z 20 minut. przy kazdym nastepnym uzyciu byla coraz bardziej zuzyta a po 5 czy 6 razie zupenie przestalam widziec efekt. pomijajac juz to ze paznokcie zaczely mi sie koszmatnie lamac - po starciu ich wierzchniej warstwy - polecam tylko na wieksze wyjscie jesli wam zalezy na pieknych paznokciach za wszelka cene - jesli nie - nie niszczcie sobie pazurkow... acha - uzywalo sie niewygodnie, palce bolaly, zuzyla sie blyskawicznie pomijajac juz to ze poodlepialo sie wszystko od gabeczki. ciezko tym dotrzec do zakamarkow na paznokciu