Beauté Nature, Odświeżające chusteczki do demakijażu

Beauté Nature, Odświeżające chusteczki do demakijażu

Chusteczki do demakijażu twarzy i oczu. Zawierają wyciąg z malwy. Oczyszczają i odświeżają skórę. Mają za zadanie usuwać makijaż zarówno z twarzy, jak i z oczu.

Cena: 19,90 zł

dobrze

Delikatne, o ładnym zapachu, usuną bez problemu resztki makijażu. Gorzej z wodoodpornymi kosmetykami,trzeba się porządnie natrzeć, ale już ktoś o tym wcześniej napisał. Ogólnie bardzo fajna sprawa, szczególnie latem, taka ciekawa alternatywa i oszczędność miejsca w podróżnej torbie. Czterech gwiazdek nie dam, bo się tym produktem nie zachwyciłam, chociaż zły nie jest.

Używałam w zeszłym roku/ ilość zużytych opakowań: 1

Przyjemne

Ze wszystkich chusteczek jakich próbowałam te mi się podobały najbardziej. Do demakijażu oczu i tak stosuję płyny, natomiast te chusteczki są dobre do demakijażu reszty twarzy. Bardzo dobrze usuwają puder, kurz i pozostawiają buzię czyściutką. Nie pozostawiają tłustej warstwy, są bardzo odświeżające,

nie do wodoodpornego

Nie sa zle. faktycznie mocno odswiezaja skore. Nie sa ciezkie. bardziej przypominaja odswiezajacy tonik :-) Szkoda tylko ze raczej nadaja sie do delikatnego makijazu. A juz o zmyciu wodoodpornego tuszu mozna zapomniec, no chya ze sie zuzyje po opakowania. Sa wiec przemile w zastosowaniu, ale za slabe.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

ok

Mają u mnie plusa, ponieważ w przeciwieństwei do niektórych innych chusteczek nie pozostawiają tłustego filmu na buzi i są delikatne, nie podrażniają oczu.Przyjemnie pachną, dobrze czyszczą twarz.