Joanna, Professional, UV Filters, Protection Hair Shampoo (Szampon z filtrem UV do włosów farbowanych)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 l

Szampon do włosów farbowanych Joanna Professional zawiera filtr UV, który chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, dzięki czemu przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Doskonale myje włosy po koloryzacji, sprawia, że są gładsze i bardziej lśniące. Posiada owocowy zapach dojrzałej wiśni.

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor
zapachowa
w butelce, z pompką
Skóra głowy
normalna

Cudowny Zapach!

W tym produkcie to zapach jest jego największym plusem! Cudowna wiśnia aż znajomi często pytali co tak pięknie pachnie. Szampon bardzo poprawił kondycję moich włosów. Dobrze się pieni i wystarcza na bardzo długo. Dzięki pompce aplikacja jest dużo łatwiejsza.

Używam od kilku lat i dalej lubię

Na ten szampon trafiłam dzięki mojej siostrze. Kupowałyśmy go razem jeszcze za czasów liceum. Mimo iż przez tyle lat potrzeby włosów się zmieniły to szampon Joanny dalej się sprawdza. Co prawda nigdy nie farbowałam włosów, ale to nie przeszkodziło mi w wieloletnim używaniu tego produktu.

Cena jest bardzo niska w porównaniu do jakości i pojemności szamponu. Opłaca się kupić więcej i używać nawet jako produkt "rodzinny". Opakowanie jest bardzo wygodne w formie dużej butelki z pompką. Ewentualnie można kupić również w sporym "kanistrze" 5-litrowym, ale do raczej opcja dla wiernych fanów. Z dostępnością jest raczej słabo. Ten szampon dla mnie zawsze zamawiała siostra przez internet.

Ogólnie jestem posiadaczką włosów średnioporowatych - podatnych na przesuszenie, potrzebujących nawilżenia, ale o grubej strukturze, narażonych na czynniki zewnętrzne i całkiem dobrze układających się. U mnie szampon Joanny bardzo dobrze się sprawdza. Po umyciu włosy są mięciutkie, dobrze nawilżone i chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ponadto włosy dobrze się rozczesują i nie plączą. Szampon dobrze domywa włosy i pozostawia je pachnące wiśniami. Jedyny minus to słabe pienienie. Niestety trzeba trochę więcej nałożyć szamponu na włosy, aby produkt dobrze się spienił. Ponadto szampon bardzo dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów.

Podsumowując produkt przez lata sprawdza się u mnie bez zarzutów. Potwierdza to fakt, że cały czas do niego wracam. Chętnie kupię kolejne opakowania. Myślę, że warto spróbować, przynajmniej Ci co zastanawiają się nad zakupem.

Nic nie ma do zaoferowania prócz pięknego zapachu ;)

Bosko pachnie wiśniami. Właśnie tym zapachem przekonał mnie do zakupu.
Nie zauważyłam, żeby chronił kolor oraz utrzymywał go na dłużej niczym po wizycie u fryzjera. Kosmetyk średnio się pieni, więc musiałam go nakładać więcej aby mieć pewność, że dobrze domyłam włosy. Przez co pomimo dużej pojemności wylewam go więcej niż innego tego typu produktu. Podsumowując ta wersja nie ma nic specjalnego do zaoferowania prócz zapachu. Spróbuję na pewno jeszcze inne wersje tych litrowych szamponów. Cena to koło 12-15zł.

Pomyłka

Do zakupu zachęca między innymi zapach, cena i obietnice producenta.
Zapach jest cudowny i tylko tyle dobrego mogę powiedzieć.
Szampon bardzo obciążył moje włosy, codziennie musiałam je myć, nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji moich włosów, większego nawilżenia tym bardziej, a włosy jak ciężko się rozczesywały, tak już zostały. Jest to zwykły szampon, który tak naprawdę nic nie zrobił z moimi włosami, poza obciążeniem ich

Jeden z najlepszych

Ten szampon przykuł moją uwagę podczas ostatniej wizyty u fryzjera i od razu okazał się trafem w 10. Włosy się nie puszą, są miękkie, lśniące. Cena jest adekwatna do ilości produktu. Szampon dobrze się pieni, ma śliczny, wiśniowy zapach.

Beznadzieja!

Oj Strasznie nie przypasował mi ten szampon . Efekt ? tragedia . Włosy szorstkie , matowe. Nie ma żadnego blasku ani delikatności . Bardzo ciężki dla włosów , pozostawia efekt obciążonych , można powiedzieć prawie tłustych włosów u nasady . Opakowanie duże jak na taką cene i dołączony dozownik co jest chyba jedynym plusem tego produktu , ewentualnie jeszcze może troszeczkę zapach , bo pachnie nie najgorzej . Nie polecam !

wiśniowa moc

Profesjonalny szampon dzięki któremu włosy farbowane regenerują się, Pięknie pachnie, ma dobrą konsystencję i delikatnie się pieni. Jest bardzo wydajny, a opakowanie wygodne w użyciu. Po kilku użyciach włosy stają się mocniejsze, lśniące i zyskują zdrowy wygląd.

Hit

Mam blond zniszczony farbowaniem. Po tym szamponie włosy wyglądają i układają sie jak po wizycie u fryzjera. Nie spodziewałam sie takiego efektu biorąc pod uwage stosunek ceny do jakości. Pięknie pachnie, opakowanie jest mega wygodne. Świetnie oczyszcza włosy.

Bez przekonania

Szampon niestety średnio się pieni dlatego trzeba nakładać go więcej na włosy. Zapach bardzo ładny i przyjemny. Włosy niestety się po nim plączą i są sztywne w dotyku. Dodatkowo zauważyłam, że po użyciu szamponu pojawił się u mnie łupież.
Butla duża i na plus jest pompka, która ułatwia aplikację. Cena niska, ale więcej go nie kupie.

Wisienka na torcie?

Co przede wszystkim zachęca do używania szamponu, to jego zapach. Jest nie do podrobienia - wiśniowy, słodki, ale nie mdły - i sprawia, że do szamponu chce się wracać, a żaden inny, pod względem przyjemnych wrażeń zapachowych, nie może się z nim równać.

Niestety pod innymi względami szampon zawodzi:
1. Obciąża włosy - w przypadku moich niskoporowatych, prostych włosów skraca czas pomiędzy myciami o jeden dzień
2. Brak deklarowanej przez producenta protekcji UV. Chociaż tutaj nie oczekuję cudów, takich jak zapobieżenie latem rozjaśnienia się włosów o ton poddanych promieniowaniu słonecznemu, tak protekcja UV mogłaby przynajmniej sprowadzać się do ochrony przed przesuszeniem włosów po ekspozycji słonecznej. W tej kwestii szampon nic nie robi, prędzej uwierzyłabym, że szampony, które mają w składzie oleje, mogłyby na tym polu więcej zdziałać.

Konsystencja perłowa, półklarowna, dość wysoka wydajność ze względu na silne pienienie. Wygodne opakowanie z pompką. Tyle z neutralnych faktów. Ot, zwykły szampon, obciążający włosy, ale za to nieziemsko pachnący. Dla niewymagającej osoby, której dociążenie włosów niestraszne, a która szuka bardzo atrakcyjnego cenowo szamponu - nada się, a dodatkowo w tej niewygórowanej cenie zapewnione zostały doznania zapachowe.

Świetny szampon, ale słabe odżywki z serii

Bardzo przyjemna aplikacja, słodki, owocowy zapach. Szampon dobrze nawilża włosy, po umyciu są gładkie w dotyku. Duże opakowanie jest bardzo wydajne. Szkoda tylko, że odżywki z tej serii są naprawdę kiepskie, stąd też raczej nie zdecyduję się na ponowny zakup.

Kupiony w: U konsultantki

Świetny

Super szampon do włosów farbowanych, pięknie pachnie,włosy dobrze oczyszczone.

Plusy
+zapach
+pojemność
+wydajność
+świetnie oczyszcza włosy
+włosy gładkie, sypkie
+cena
+dostępność
+kosmetyk fryzjerski/profesjonalny

Minusy
-brak