Lakier do włosów 'Superpołysk' (czerwony)

Lakier do włosów 'Superpołysk' (czerwony)

TAFT chroni włosy przy każdej pogodzie:

- przed wilgocią (dzięki specjalnej kombinacji aktywnych składników)

- przed wiatrem (dzięki substancjom utrwalającym)

- przed słońcem (dzięki filtrom UV)

Nowoczesne składniki sprawiają, że TAFT nie skleja i nie wysusza włosów, ale nadaje im puszystość i przydaje blasku. Świetnie nadaje się do utrwalania całej fryzury, jak również do modelowania poszczególnych partii włosów.

nabłyszczający supermocny (czerwony kolor opakowań) - to trwała fryzura z superpołyskiem

dobry

Kupiony przez przypadek, bo opakowanie jest łudząco podobne do 10-Carat Shine z tej samej linii Tafta, którego z półki zgarniam odruchem bezwarunkowym. :)
Nie zawiódł- dobrze trzyma w ryzach moje loki, nabłyszcza nieco mocniej niż wymieniony wyżej, aż szkoda, że nie produkują go w wersji 5/5. Czwórka bywa za słaba, szczególnie jeśli uczesanie ma wytrzymać cały długi, aktywny dzień i do tego wieje albo siąpi deszczyk. Ogólnie może być.

Używam tego produktu od: kiedyś przez około półtora miesiąca

nic specjalnego

Lakier okreslony jako ultrastrong czyli 4/5. Dość dobrze utrwala fryzurę na moich włosach.Moje włosy dość dobrze utrwalić,więc nie mam z tym problemu. Tworzy delikatny hełm na włosach. Określony jako shine.Jak dla mnie nie nadaje wybitnego efektu lśnienia.Formuła 10-karatowego brylantu jest mocno przesadzona. Jeżeli ktoś ma ładnie błyszczące włosy, zadbane to po zastosowaniu lakieru również takie będą.
24- godzinne utrwalenie też jest mocno przesadzone . Moim zdaniem trudno po zastosowaniu tego lakieru o utrwalenie do końca całonocnej imprezy.Nie wyszusza włosów ? Tu producent zdecydowanie przesadził.Produkt z alkoholem na drugim miejscu w składzie nie może nie mieć działania wysuszającego.Zawiera jeszcze perfum, wiec mieszanka wysuszająca gotowa.Ktoś kto nie analizuje składów myśli sobie,że jest to produkt nie wysuszający . Bzdura. Nie wiem tez jaki składnik zabezpiecza nasze włosy przed promieniowaniem UV w tym lakierze. Lakier jak lakier . Trudno go później domyć . Szamponem bez SLS jest to niemożliwe. Konieczne jest zastosowanie silniejszego szamponu z mocnym środkiem myjącym- SLS.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

jesli lakier to tylko CZERWONY TAFT :) szczególnie dla brunetek

Używam lakieru od czasu do czasu , absolutnie nie codziennie i po wielu próbach oraz testach na przestrzeni lat - uznaje , że to jeden z lepszych. Oczywiście nie testowałam wszystkich poniewaz gdybym musiała uzywac lakieru codziennie pewnie szukałabym tego idealnego , natomiast na moje potrzebby ten jest naprawdę idealny :)
Dobrze sie wyczesuje po czasie gdy jest juz niepotrzebny na włosach , wieczorem gdy nalezy włosy rozczesac.
Cenię go sobie tym bardziej, że mam czarne włosy a ten lakier do czarnych włosów jest wręcz stworzony, połysk jaki nadaje jednocześnie utrwalając fryzure jest nieopisany a najbardziej połysk widać właśnie na czarnych włosach. Stosuję do finezyjnych fryzur gdy najdzie mnie ochota lub chce wygladac elegancko w koku :)
Dobry za taka cene jest wart polecenia .

Używam tego produktu od: odwielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka na przestrzeni lat ,gdyż nie używam codziennie

depilacja zalety

Lubię jego efekt!

Pamiętam jak tego lakieru używała jeszcze moja mama. Podbierałam jej go na jakieś większe wyjścia, żeby utrwalić fryzurę. Kilka lat później przyzwczaiłam się do codziennego modelowania lub prostowania włosów, a uzyskany efekt trzeba jakoś utrwalić. Nie skleja, nadaje naturalny blask, ma poręczne opakowanie i nie tworzy znienawidzonego przeze mnie efektu kasku. Od lat niezawodny.
Wbrew wcześniejszym opiniom lakier jest dla mnie bardzo wydajny. Aczkolwiek moje włosy są lekko za ramiona. Stosuję go praktycznie codziennie.
Z pewnością spodoba się paniom, które szukają naturalnego efektu.

Używam tego produktu od: z przerwami od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno kilka

Dobry lakier!

Kupuję ten lakier od lat, czasami sięgam po coś nowego ale zawsze wracam do czerwonego Tafta! Lakier dobrze, mocno utrwala fryzurę, nie sklejając włosów. Nabłyszcza włosy ale nie jest to jakiś efekt widoczny z kilometra :P
Generalnie cenie go za jakość! za około 10 zł mamy przyzwoity kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: dużo! myśle że około 10

dobry

Mój pierwszy lakier. Jakoś wcześniej nie miałam zapotrzebowania, ale z lekką pomocą tego wychodzą fajne fale, więc moja przygoda z lakierami na pewno się nie zakończy.

+ tani
+ łatwo się wyczesuje z włosów
+ nie skleja
+ dobrze utrwala
+ zapach nie jest intensywny

- tylko tego \\\\\\\'superpołysku\\\\\\\' jakoś nie zauważyłam.

Miałam wrażenie, że szybko się skończył. Za szybko. 5* nie będzie, bo póki co, nie mam porównania z innymi lakierami. I do tego pewnie nie wrócę, bo i po co, jak jest w czym wybierać.

razem na zawsze <3

Przetestowałam już wiele różnych lakierów do włosów, a od Tafta się zaczęło (używałam go jeszcze w gimnazjum). Miałam Joannę, Wellę, Elnett i jakąś taniochę z Rossmanna...każdy miał swoje plusy i minusy. Natomiast wczoraj (po lakierze Wella) zakupiłam znowu niebieski Taft i mogę stwierdzić że to jest mistrz w układaniu włosów. Moja fryzurka nigdy nie była lepiej ułożona niż teraz. I tak sobie pomyślałam, że gdy przez te ostatnie miesiące narzekałam na moje brzydkie włosy, to winą ich brzydactwa był lakier!
Taft - numer 1. Forever! :))
+ cena
+ zapach
+ wydajny
+ trwały
+ łatwo się rozczesuje
+ brak misusów

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Super!

Uwielbiam lakiery Taft - cena jest przystępna a efekt naprawdę profesjonalny. Z reguły kupowałam zielony Taft (dodający objętości), ale skusiłam się na ten bo koleżanka go zachwalała.

Jest naprawdę super do fryzur z prostych włosów! Fryzura pozostaje odporna na wilgoć, jest porządnie utrwalona, włosy nie skręcają się, wyglądają naturalnie - nie ma efektu sklejonych pasm. Lakier też faktycznie nabłyszcza - ale widać to dopiero w sztucznym świetle. Nabłyszczenie jest ładne, włosy nie wyglądają na tłuste, ale niestety mój blond trochę pod tym lakierem żółknie.

Na plus ponadto jak zwykle wydajność, cena i dostępność. Zapach kojarzy mi się z Niveą aczkolwiek nie jest dla mnie drażniący.

Niemniej jestem z niego mocno zadowolona. Pewnie jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

bardzo dobry

Mam długie, ciężkie włosy. Potrzebuję mocnego lakieru aby cokolwiek było widać, że robię z włosami :) Naturalnie się kręcą i zawsze są w lekkim nieładzie, mało kosmetyków znajdzie swoje zastosowanie w takiej czuprynie. A ten lakier doskonale się dla mnie nadaje. Moich włosów nie skleja, lekko je nabłyszcza a utrwalanie ma naprawdę silne.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 20-30 (?)

Przeciętny

Kiedyś miałam, ale niczym nie zaskoczył. Przeciętnie utrwalał, nie sklejał, zapach był do zniesienia. Porównywalny poziom z pozostałymi Taftami (tylko granatowy się wyróżnia na plus:)).
Używam tego produktu od: kiedyś

Może być

W przeciwieństwie do tragicznej pianki z tej samej serii, ten lakier nie wypada najgorzej. Mam włosy cienkie i zależy mi, aby lakier ich nie obciążał. I ten ich nie obciąża. Skleja włosy, ale ja używam lakieru głównie na grzywkę i bardzo mi to nie przeszkadza. Nie nadaje się do zwiększania objętości włosów.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Ja lubię

Mam włosy poddatne na układanie, więc fakt, nie muszę używać super mocnych specyfików ;P
Lakier dobrze utrwala fryzurę, przy średniej ilości raczej nie skleja i nie obciąża. Daje się wyczesać, nie niszczy włosów. Do codziennego użytku ok. Zapach znośny. Cena przystępna. Połysk... no troszkę, jakby się dobrze przyjrzeć. Wydajny.Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa