Express Nail Care

Express Nail Care

Jest to odżywka SOS REPAIR do paznokci kruchych i łamliwych. Opakowanie zawiera 12 ml preparatu, jego kolor jest delikatnie zielonkawy. Według napisu na opakowaniu należy stosować przez 2-3 tygodnie co 3 dni. Jeśli chodzi o moją własną ocenę, to jest ona bardzo niska. Preparat nie dość że nie pomaga, to zostawia dziwne "pajączki" na paznokciach. Długo wysycha, leje się i klei przez co ciężko go rozprowadzić. Jak za taką cenę ZDECYDOWANIE nie polecam, można kupić coś o wiele tańszego i skuteczniejszego. Obecnie lakier stoi u mnie bezużytecznie w półce, zużyłam chyba 1/6 opakowania i nie mam zamiaru więcej kupować tego preparatu.

Cena: około 30 zł / 12 ml

Nie taka zła

|Fakt ma wygórowaną cenę ale jakoś tam działa...
Plusy
+szybko schnie
+pędzelek pozwala łatwo i precyzyjnie nałożyć odzywkę
+kolor właściwie neutralny
+bardzo wydajna!
+trochę odżywia
+opakowanie ładne
+pędzelek bardzo pomocny

Minusy
-wysoka cena
-mogła by lepiej odżywiać

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1/2

okropna

Coś potwornego! Nie pomaga, a wprost przeciwnie. Odpryskuje tak szybko, że paznokcie trzeba codziennie katować zmywaczem. Jedyne, co jest fajne w tym produkcie, to opakowanie. Seledynowy kolor sugeruje, że mamy do czynienia z czymś "zdrowym" :). Cena - jak na tą jakość - skandaliczna. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, ostatnie!

Slaba odzywka

Mialam wersje do rozdwajajacych sie paznokci, taka pastelowo-zielonkawa. Kolor nie prezentowal sie zbyt ladnie na paznokciach, wygladalo to troche jak u anemiczki. W dodatku odzywka nie trzymala sie paznokcia, bardzo szybko odpryskiwala lub wrecz schodzila clymi platami. Nie zauwazylam tez duzej roznicy w stanie paznokci kiedy jej uzywalam. Nie polecam.

Używam tego produktu od:juz nie uzywam, kiedys uzywalam przez pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Manicure - geometryczny french

Odżywka?Żart!

Zużyłam jedno opakowanie tego specyfiku.Na więcej się nie zdecyduję,bo to nie ejst odżywka tylko paskudny klej!Miałam wrażenie,że wcale nie ozywiało moich paznokci.Miałam zieloną do rozdajających paznokci.Poprawy nei zauważyłam.W połowie opakowania preparat zaszechł w buteleczce!Nie polecam!

taki sobie :))

Stał u mnie na półeczce i czekal aż go wkoncu wyrzucę hehhe i sie doczekal; bardziej lakier bezbarwny niz odrzywka :P nie pomogl moim pazurkom anitroche Lakier ma leistą konsystencję i starcza na bardzo długo...Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

po prostu bubel

Kompletnie nie pomaga,a paznokcie nią pomalowane wyglądają mało zachęcająco.Po tej niby odżywce na paznokciach pozostają "włosy".Mowa oczywiście o SOS Repair.Odpryskuje bardzo szybko.

Jedna gwiazdka

Nie! I już...Bubel jakich mało. Stoi u mnie na półeczce i czeka aż go wyrzucę; pospólstwo jedne...Odłazi płatami z paznokci i ściera się. Lakier ma leistą konsystencję i starcza na długo...Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

Oooo......nie!!!

MIałam tę do kruchych i łamliwych, tę do rozdwajajacych się i tę wygładzajacą-kupiłam kiedyś w szale zakupów, przekonana, że będą równie dobre, jak lakiery tej firmy. Oj, jakże ciężko się zawiodłam.Nie dają kompletnie nic :( i jeszcze zastosowane pod lakier powodują jego szybkie ścieranie lub wręcz odłażenie płatami...wrrr...przestrzegam!!!Ilość zużytych opakowań: żadne nieskończone :(