Bikini, Balsam po opalaniu

Bikini, Balsam po opalaniu

Nowoczesny preparat wzbogacony d-panthenolem, alantoiną i ekstraktem z aloesu o łagodząco-chłodzącym działaniu, daje poczucie komfortu i świeżości po każdej kąpieli słonecznej.
Zawarty w preparacie roślinny hialuronian i odżywcza witamina E, utrzymują skórę w doskonałej kondycji, intensywnie ją regenerują i zapewniają jej optymalne nawilżenie.

Najlepszy dla spalonych

Kupiła mi go mama jakieś 3 lata temu kiedy opaliłam sie...
nie właściwie spaliłam sie tak, aż mi skóra schodziła co gorsza tylko z twarzy!!!!
to było straszne , ale dzieki temu balsamowi po tygodniu wyglądałam jakbym miała nową skóre !!
świetnie opaloną, nawilżoną i miękką w dotyku ...
dotego taki efekt opalonej skóry trzymał sie jeszcze trzy miechy po spaleniu.. naprawde doskonały produkt, szkoda że go już nigdzie nie moge dostać:(

Używam tego produktu od:kiedyś

świetny

wspaniały balsam a do tego niedrogi. nawilża, koi a przede wszystkim sprawia ,że opalenizna szybciej ciemnieje, brązowieje.Poza tym po jego użyciu skóra następnym razem szybciej się opala... rewelacja.... warto go mieć.jedyny minus to zapach, może trochę denerwować.

Bardzo dobry

Uzywałam tego produktu w te wakacje i bylam bardzo zadowolona przedewszytkim z łatwego sposobu nakładania-mozna to zrobic bardzo szybko. Balsam jest równiez niezwykle wydajny, dobrze nawilża oraz uspokaja spalone słoncem miejsca.
Jedyna rzecz która mi wadzi jest zapach, moze sie on podobac albo nie