BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

Minimalizuje widoczność porów.

Lekka, beztłuszczowa konsystencja idealnie współgra z problematyczną skórą, zapewniając komfort i matowy efekt. Kosmetyk świetny dla każdego typu karnacji.

Średniawka

Wygrałam tę bazę razem z dwoma innymi produktami z tej serii. I dobrze, bo byłabym bardzo zla gdybym wydała na to swoje własne pieniądze. Niestety mega mnie ta baza zawiodła. Próbowałam z różnymi kremami pod spodem, na niektórych lepiej, na niektórych w ogóle się ważyła. Sprawdzałam ją też z różnymi podkładami, niestety magia bardzo krótko trwała. Na początku niby ładnie wygładza cerę, później szybko się ściera i w ogóle nie matowi.

Nie robi absolutnie nic

Na początek kupiłam sobie miniaturkę. Dawałam jej kilka szans, ale teraz jestem już pewna, że nie robi absolutnie nic - ani nie zmniejsza widoczności porów ani nie przedłuża trwałość makijażu. Co śmieszne, mojej mamie (która ma większy problem z widocznością porów niż ja) przypadła do gustu.

dobra tylko w doborowym towarzystwie... albo sama :)

Baza pokazuje swoje najlepsze zalety tylko w towarzystwie naprawdę dobrych podkładów, których efektywność poprawia. Ja używam do niej klasycznego Estee Laudera i pory znikają, skóra jest gładka, aż chce się ją non-stop głaskać ;)
Natomiast z podkładami gorszej jakości efekt znika po jakimś czasie.
A najlepiej to nałożyć tylko tę bazę i żadnego podkładu gdy chcemy wyglądać naturelle a nie chcemy się świecić.

Przereklamowana

Kupiłam tę bazę w pojemności 22 ml w Sephorze za ok. 170 zł i bardzo się cieszę, że nie kupiłam wiekszej. Baza waży mi podkład na nosie i po godzinie lub dwóch w ogóle go w tym miejscu nie mam. Nie przedłuża trwałości makijażu i nie zakrywa porów lepiej niż np. baza z Catrice. Cena w stosunku do jakości to jakiś żart, ale ze względu na to, że tyle za nią zapłaciłam jeszcze z nią powalczę.

Bez szału

Zacznę od tego, że baza jest bardzo wydajna. Wystarczy dosłownie niewielka ilość by pokryć nią całą twarz. Niestety zmniejsza ona widoczność porów, ale tylko na chwilę a do tego większość podkładów po prostu z niej spływa. Próbowałam z wieloma podkładami i ciągle było to samo..

Nie spełnia obietnic producenta

Balsam zmniejszający widoczność porów oraz drobnych zmarszczek.
Posiada nietłustą formułę.
Można go stosować zarówno pod, jak i na makijaż.

Jest to typowa silikonowa baza,która pozostawia skórę wygładzoną i gładką w dotyku...
Natomiast ja nie zauważyłam zmniejszenia widoczności porów i trochę mam wrażenie, że ta baza działa jak Placebo...czyli widzimy to co chcemy zobaczyć.
Nie można odmówić tego, że produkt jest przyjemny w użyciu -ma fajną lekką konsystencję, przyjemnie pachnie- ale jego głównym zadaniem ma być zmniejszenie widoczności porów, a tego (w moim przypadku) nie robił.
Dlatego ja nie wrócę do tego produktu, bo nie zauważam działania na którym najbardziej mi zależało.

Zmniejsza widoczność porów, ale na krótki czas

Jak w tytule, baza zmniejsza widoczność porów, ale po około 4 godzinach ten efekt już nie jest widoczny. Kolor produktu- lekki beż, wtapiający się w kolor cery.

Baza jest bardzo droga, nawet na promocji. Moim zdaniem jest niewarta swojej ceny, ze względu na krótkotrwałe działanie.

Opakowanie 7.5 ml przy codziennym stosowaniu starczy może na dwa tygodnie (nie używam jej codziennie).

okropna baza

Absolutnie przereklamowana baza, nie daje żadnego dobrego efektu, uważam, że tylko zmarnowałam na nią pieniądze. Podkład schodzi po paru godzinach, pory są wciąż widoczne-po prostu tragedia.

Super baza!

Nie mam wielkiego doswiadczenia jesli chodzi o bazy pod makijaz, ale z tego produktu jestem zadowolona. Dobrze wygladza moja skore i zmniejsza pory. Taki efekt uzyskalam metoda prob i bledow. Skora musi byc dobrze przygotowana do makijazu, jakiegokolwiek reszta. Zaden kosmetyk nie zdziala cudow bez dobrej pielegnacji. Maseczki, peeling gruboziarnisty, dobre nawilzanie, to jest dobra baza pod makijaz. Baza ktora kupujemy jest tylko dopelnieniem, taka kropka nad i. Zreszta, co do kondycji mojej skory, przestalam sie oszukiwac i zanadto przejmowac:) przyjelam do wiadomosci ( po latach kompleksow), ze nie ma cudownego kosmetyku czy makijazu, ktory do konca zatuszuje blizny po tradziku czy zaskorniki. W koncu pogodzilam sie z tym w wieku 30 lat:D

Przyjemniaczek dla cery z mocno widocznymi porami

Słyszałam wiele dobrego o tym produkcie, ale mam wrażenie, że jest to coś, co albo się kocha albo nienawidzi. Być może jestem jedyną osobą, która nie należy do żadnej z tych grup, ale mimo wszystko już nie wyobrażam sobie mojego makijażu codziennego bez tej bazy. Używam jej tak naprawdę tylko na nos i jego najbliższe okolice, bo właśnie tu mam problem z bardzo rozszerzonymi porami, w które potrafią włazić podkłady i korektory w bardzo nieestetyczny sposób.

Cudo!

Jest to jedna z najlepszych baz pod makijaż jakie kiedykolwiek miałam w rękach! Produkt ten cudownie wygładza pory i "pozbywa się" wszelakich nierówności cery przed nałożeniem podkładu, jednocześnie przedłużając jego trwałość i sprawiając, że przez wiele godzin nie rusza się z miejsca nawet w najbardziej problematycznych okolicach twarzy. Baza ma delikatny, beżowy kolor, a jej konsystencja jest bardzo przyjemna oraz wygodna w rozprowadzaniu- sama w sobie jest również niezwykle wydajna i nawet niewielka jej ilość wystarcza ze spokojem na spore partie twarzy. Na pewno jest to kosmetyk z którym się nie rozstanę i chętnie będę próbować kolejne jego wersje- jak np. niedawno wprowadzony Benefit Pearl Primer.

Fajna, ale nie za takie pieniądze

Co jakiś czas zdarza się dzień, że moje pory są bardziej widoczne niż zwykle, a cera płata figle. Wtedy starałam się ukryć niedoskonałości podkładem, ale z pomocą przyszła ta baza. Pięknie pachnie, jest delikatna i lekka, faktycznie wygładza pory, ale nie zapycha cery. Nakładam ją głównie na nos i fragment czoła. U mnie dodatkowo przedłuża makijaż. Bardzo ją lubię, współgra z podkladami. Jednak uważam, że jest trochę za droga, bo na rynku jest tyle baz, że coś równie dobrego za dużo niższą cenę da się znaleźć.