BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

Minimalizuje widoczność porów.

Lekka, beztłuszczowa konsystencja idealnie współgra z problematyczną skórą, zapewniając komfort i matowy efekt. Kosmetyk świetny dla każdego typu karnacji.

Niestety przereklamowana

Jestem posiadaczką cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T. Nie mam wielkich problemów z rozszerzonymi porami, zmarszczek również zbyt wiele nie posiadam ( dwie mimiczne na czole, ale dość płytkie).

Baza nie miała zbyt trudnego podłoża, więc powinna rewelacyjnie działać, w dodatku kosztuje sporo pieniędzy, więc oczekiwałam efektu wow... Niestety....Baza daje uczucie wygładzenia pod palcami , ale poza tym nic.. Kiedy nałożę na bazę podkład, nie widzę efektu po stronie z bazą jak i po stronie bez bazy (testowałam go w ten sposób parę razy) dodatkowo mogę powiedzieć , że po stronie z bazą podkład słabiej się wtapia w skórę i szybciej się wyświeca. Moje dwie zmarszczki mimiczne na czole nie zostały wygładzone, a przecież to baza wypełniająca... Dodatkowo w żaden sposób nie przedłuża trwałości makijażu, zawiodłam się na tym produkcie.

Baza ma przepiękny zapach, eleganckie i poręczne opakowanie i jest dosyć wydajna, ale poza tym... nie dla mnie.

Ulubiona choć nie idealna

Bardzo lubię tą bazę i jak do tej pory sprawdziła się u mnie najlepiej ze wszystkich testowanych.
Baza wygładza cerę, zmniejsza widoczność porów, przedłuża trwałość makijażu.
Podkład trzyma się na niej świetnie, dobrze współpracuje z większością podkładów. Jedyne co mogę jej zarzucić to to, że z niektórymi podkładami/ pudrami nie tworzy idealnego "zespołu" - nie matowi skóry na długi czas.
Jednak wystarczy bibułka matująca i znów makijaż wygląda jak "nowy".
Dzięki tej bazie cieszyłam się nienagannym makijażem na wielu imprezach do rana.

Faktycznie wygładza

Wszystko gładziutkie i lepiej się trzyma. Chociaż również mam wrażenie, że nie z każdym kosmetykiem (zwłaszcza podkładem) zgra się w tym samym stopniu.
Mam cerę mieszaną i problem z powiększonymi porami, które są niestety widoczne. Dzięki tej bazie jestem w stanie uzyskać efekt gładkiej i nieskazitelnej cery.
Z drugiej strony jednak nie do końca podoba mi się to jak bardzo czuć jej 'silikonowość' na palcach i skórze przy aplikacji. Jednak da się przeżyć :) Dla optymalnych efektów, po wklepaniu bazy w cerę, trzeba dać jej kilka minut, a dopiero później nakładać podkład. Nie zawsze się o tym pamięta, albo jest czas, ale zauważyłam sporą różnicę w efekcie końcowym. Kilka razy w sytuacji natury bardziej kryzysowej, używałam jej tylko jako baza pod cienie do powiek i też dała radę.
Ale ostatecznie nie ma co się również oszukiwać, jeśli masz problem z rozszerzonymi porami, to ta baza zwyczajnie je zalepia. Trzeba się zebrać w sobie i np. po imprezie zainwestować trochę czasu, żeby się tego całkowicie pozbyć z twarzy, bo inaczej niestety istnieje ryzyko jej tymczasowego utracenia jako efekt uboczny bycia piękną przez jeden wieczór :D Dlatego też nie zdecydowałabym się na używanie tego produkty na co dzień.
Moim zdaniem umiarkowanie wydajna. Przy moim używaniu na wielkie wyjścia to nawet więcej niż potrzebowałam. Jednak cena sprawia, że nie jestem taka pewna, czy zdecyduję się na zakup ponownie. Raczej nie, a jeśli już, to raczej jakiejś miniaturowej wersji.

Bardzo fajna baza

Bardzo fajna baza, która sprawia, że cera jest znacznie bardziej wygładzona i dużo bardziej miękka. Stosuję ją samą lub mieszam np. z bazą z Douglas’a i wtedy efekt wygładzaniem jest dużo bardziej widoczny. Ogólnie polecam, bo u mnie całkiem fajnie się sprawdza, jednak są lepsze na rynku.

Przyjemnie wygładza

Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat zmniejszenia widoczności porów bo nie są one u mnie i tak widoczne. Lubię za to tą bazę za takie total wygładzenie. Moja skóra jest taka mega miękka i gładziutka po nim. Nie zauważyłam też jakiegoś mega przedłużenia trwałości mojego makijażu. Ale to wygładzenie było uzależniające i wykorzystałam 2 opakowania, mimo że nie byłam co do niego przekonana w 100 %

Średniawka

Wygrałam tę bazę razem z dwoma innymi produktami z tej serii. I dobrze, bo byłabym bardzo zla gdybym wydała na to swoje własne pieniądze. Niestety mega mnie ta baza zawiodła. Próbowałam z różnymi kremami pod spodem, na niektórych lepiej, na niektórych w ogóle się ważyła. Sprawdzałam ją też z różnymi podkładami, niestety magia bardzo krótko trwała. Na początku niby ładnie wygładza cerę, później szybko się ściera i w ogóle nie matowi.

Nie robi absolutnie nic

Na początek kupiłam sobie miniaturkę. Dawałam jej kilka szans, ale teraz jestem już pewna, że nie robi absolutnie nic - ani nie zmniejsza widoczności porów ani nie przedłuża trwałość makijażu. Co śmieszne, mojej mamie (która ma większy problem z widocznością porów niż ja) przypadła do gustu.

dobra tylko w doborowym towarzystwie... albo sama :)

Baza pokazuje swoje najlepsze zalety tylko w towarzystwie naprawdę dobrych podkładów, których efektywność poprawia. Ja używam do niej klasycznego Estee Laudera i pory znikają, skóra jest gładka, aż chce się ją non-stop głaskać ;)
Natomiast z podkładami gorszej jakości efekt znika po jakimś czasie.
A najlepiej to nałożyć tylko tę bazę i żadnego podkładu gdy chcemy wyglądać naturelle a nie chcemy się świecić.

Przereklamowana

Kupiłam tę bazę w pojemności 22 ml w Sephorze za ok. 170 zł i bardzo się cieszę, że nie kupiłam wiekszej. Baza waży mi podkład na nosie i po godzinie lub dwóch w ogóle go w tym miejscu nie mam. Nie przedłuża trwałości makijażu i nie zakrywa porów lepiej niż np. baza z Catrice. Cena w stosunku do jakości to jakiś żart, ale ze względu na to, że tyle za nią zapłaciłam jeszcze z nią powalczę.

Bez szału

Zacznę od tego, że baza jest bardzo wydajna. Wystarczy dosłownie niewielka ilość by pokryć nią całą twarz. Niestety zmniejsza ona widoczność porów, ale tylko na chwilę a do tego większość podkładów po prostu z niej spływa. Próbowałam z wieloma podkładami i ciągle było to samo..

Nie spełnia obietnic producenta

Balsam zmniejszający widoczność porów oraz drobnych zmarszczek.
Posiada nietłustą formułę.
Można go stosować zarówno pod, jak i na makijaż.

Jest to typowa silikonowa baza,która pozostawia skórę wygładzoną i gładką w dotyku...
Natomiast ja nie zauważyłam zmniejszenia widoczności porów i trochę mam wrażenie, że ta baza działa jak Placebo...czyli widzimy to co chcemy zobaczyć.
Nie można odmówić tego, że produkt jest przyjemny w użyciu -ma fajną lekką konsystencję, przyjemnie pachnie- ale jego głównym zadaniem ma być zmniejszenie widoczności porów, a tego (w moim przypadku) nie robił.
Dlatego ja nie wrócę do tego produktu, bo nie zauważam działania na którym najbardziej mi zależało.

Zmniejsza widoczność porów, ale na krótki czas

Jak w tytule, baza zmniejsza widoczność porów, ale po około 4 godzinach ten efekt już nie jest widoczny. Kolor produktu- lekki beż, wtapiający się w kolor cery.

Baza jest bardzo droga, nawet na promocji. Moim zdaniem jest niewarta swojej ceny, ze względu na krótkotrwałe działanie.

Opakowanie 7.5 ml przy codziennym stosowaniu starczy może na dwa tygodnie (nie używam jej codziennie).