Czysta Cera, Tonik o wzmocnionym działaniu

Czysta Cera, Tonik o wzmocnionym działaniu

Tonik do przemywania twarzy tłustej, trądzikowej, o wzmocnionym działaniu. Zawiera alkohol, kompleks cynkowy, wyciąg z wierzby, irgasan. Nawilża, oczyszcza, odświeża, ma działnie antybakteryjne.

Cena: 8 zł

Super

Najlepszy tonik jaki miałam. Jest delikatny, mimo że zawiera alkohol. Szybko pomógł Dzięki niemu miałam gładką twarz. Szkoda że go wycofali, bo jego zastępca jest beznadziejny.

Używam tego kosmetyku: używałam go kila miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 3

bardzo dobry

fajny tonik ,dobrze oczyszcza i pozostawia skórę miła w dotyku ,nie wysusza,regularne urzywanie sprawiło ,że mam ładna ,oczyszczona cerę ,rzadko pojawiaja mi się niespodzianki.Bardzo bobry tonikmój faworyt,szkoda ,że go wycofują:(((

cudeńko))))

rzadko kiedy wpadam w zachwyt, ale ten tonik to ucieleśnienie marzeń))) nie mam aż tak bardzo trądzikowej cery, po prostu się paskudnie świeci i mnóstwo drobnych nierówności na niej jest:>:> ale jak to cudo używałam, to cera miała cudowny kolorek, rany prawie żadnych wyprysków! chyba że pod lupą szukać))) haha naprawdę zachwycać się można było że hej, a ulepszona wersja? jeju na 5 punktów dałabym -5 ((( gdzie ja znajdę ten tonik..? może nie wszędzie został wycofany...? o zgoroz bo moja twarz znowu się świeci...:>:>

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Bardzo dobry!!!

Bardzo, ale to bardzo dobry tonik :), powiedziałabym, że dużo lepszy niż jego zwykła wersja. Nie wysuszał, nie podrażniał, fajnie oczyszczał i co najważniejsze- miałam po nim mniej pryszczatą gębę :) Niestety, już go nie ma a szkoda bo kupowałabym go bez przerwy. Średnio wydajny, ale to dlatego, że używalam go kilka razy w ciągu dnia.
!No pięknie :( chciałam zrobić zapas i kupiłam przeterminowany w Drogerii Natura-zgroza!-po nałożeniu na wacik i przecieraniu buzi pienił się jak resztki mydła :(!

Świetny!

Najlepszy jakiego używałam. Same superlatywy! Świetnie odświeżał, odblokowywał pory, "zabezpieczał" przed przykrymi niespodziankami. Do tego cenę miał śmiesznie niską. Tylko nie wiem co się ostatnio stało, ale NIGDZIE go nie ma. Mam nadzieję, że nie wycofują serii. Na rynku nie ma drugiego takiego IDEAŁA.

bardzo skuteczny

Kupiłam go dzięki rekomendacji Smoczycy.Wcześniej używałam wersji zielonej, którą baaardzo lubię,a tego trochę się bałam ze względu na zawartość alkoholu(cerę mam naczynkową).A tu miła niespodzianka! Bać się nie było czego, bo jest naprawdę delikatny.Ani nie podrażnia, ani nie wysusza.Bardzo dobrze odświeża, wyrównuje cerę, wygładza, zwęża pory, drobne niedoskonałości znikają, znikaja, znikają...Jest naprawdę skuteczny!

lubię go

Świetnie oczyszcza i odświeża skórę, zapobiega powstawaniu krostek. Byłam zaskoczona tym, że pomimo tego,
iż zawiera alkohol, nie wysusza, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia napięcia skóry. Jest średnio wydajny - starcza na około miesiąc. Nawet zaczął podobać mi się jego zapach :)
Godny polecenia!

ilość zużytych opakowań: 3

Godny polecenia

Zakupiłam kiedyś ten tonik, zachęcona niską ceną oraz świetnymi opiniami, a także tym, iż w młodości zużywałam potworną ilość żeli punktowych właśnie tej firmy (pamiętam je jeszcze jak miały nieco inny wygląd :) ). No i nie żałuję tego zakupu - bardzo dobry tonik, ze wszech miar godny polecenia. Świetnie oczyszcza, lekko łagodzi podrażnienia, dezynfekuje skórę, ściąga pory. Zastanawiający jest fakt, iż mimo zawartości alkoholu, jest to bardzo delikatny preparat, nie zauważyłam żadnego przesuszenia skóry (co zauważyłam np po nowym toniku Normaderm...). Używam go w momencie, gdy mam jakieś pogorszenie skóry, lub zapobiegawczo raz dziennie. Zapach na początku mnie drażnił, kojarzył mi się trochę z płynem do mycia naczyń :) ale teraz się do niego przyzwyczaiłam. Polecam szczerze, nie tylko nastolatkom ale osobom w różnym wieku borykającym się z różnymi problemami z cerą, zwłaszcza iż cena śmiesznie wręcz niska.

cackoo

Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy jak cudowny może być tonik, miałam zarówno jego jak i słabszy odpowiednik, oba są świetne, jednak ten odpowiada mi bardziej.Pachnie świetnie, kosztuje mało. Działa ekspresowo, zapowiada powstawaniu wyprysków i zalecza już te istniejące. Używam od dwóch tygodni rano i wieczorem, już po tygodniu zauważyłam poprawę, teraz jest jeszcze lepiej :)) Nie oczekuję nic więcej, mam tylko nadzieję że ten stan się utrzyma. Jedyne co mogę mu zarzucić - niewydajność. Ale I TAK WARTO.

Straszny dla syfków ;)

Bardzo dobry produkt dla tłustej i trądzikowej cery. Stosuję go w sytuacji kryzysowej ( duza ilość syfków) -codziennie wieczorem, lub gdy sytuację mozna opanowac ekspresowo- dwa, trzy razy w tygodniu. Działa szybko, skutecznie i bezpiecznie. Tępi syfki, oczyszcza i domyka pory, odświeza buzię- wręcz ją dezynfekuje, ale nie jest to niemiłe uczucie :) leciutko mrowi przy stosowaniu, chłodzi i delikatnie napina buzię. NAPRAWDĘ radzi sobie z trudnymi przypadkami :) Polecam :)PS>co prawda mi bardziej przypadła do gsutu wersja niebieska CC, ale moze dlatego, ze pachnie mniej intensywnie i działa odrobinkę łagodniej :) ale jak mówię, sam tonik jest bardzo w porządku :)

Świetny produkt

Tonik bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Nie wysusza i jest idealny do tłustej cery. Ze wzgledu na wzmocnione działanie stosuję go raz na dobę (wieczorem, bo rano używam toniku z tej samej serii, ale bez dodatku alkoholu) po umyciu twarzy żelem Garniera 'Czysta skóra'. Oba te kosmetyki stanowią świetny duet. Moja cera wyraźnie się poprawia i mam już mniej "przykrych niespodzianek" na twarzy.

bardzo fajny

Bardzo fajny tonik do cery tłustej i trądzikowej. Antybekteryjny z dodatkiem alkoholu. Dobrze odświeża i oczyszcza pory nie wysuszając tym samym cery. Żałuję, że zdradziłam go na garnier czysta skóra :( bo jest kropny. Używam od półtorej roku z przerwami, na inne toniki i zawsze wracam do niego. Zużyłam około 3 butelki.