Johnson's, pH 5.5, Mleczko do ciala

Johnson's, pH 5.5, Mleczko do ciala

Dodane przez Aleksandre. Jednym z moich ulubionych kosmetyków jest mleczko do ciała Johnson's pH 5.5. Skutecznie nawilża skóre, nadając jej miękkość, gładkość i zdrowy wygląd! Do tego nie jest wcale drogie.

Mam do niego sentyment...

To był chyba mój pierwszy balsam do ciała. W sumie go lubiłam, podobał mi się zapach i to, że nie był tłusty. Niestety był bardzo rzadki i lubił wylewać się wszędzie, tylko nie tam, gdzie potrzebowałam. Na szczęście nie było problemów z wchłanianiem.

Prawdę mówiąc troszkę się zdziwiłam, że go tu odnalazłam, nawet nie wiedziałam, że tak długo go produkowali...

ilość zużytych opakowań: kilka

zawiodłam się

spodziewałam się jakiś świetnych efektów, ale się rozczarowałam, zapach trochę nieciekawy, wodnista konsystencja, klei się, ciężko się wchłania, to nie to.

może być

Bardzo lekki, wodnisty (bleee...), o delikatnym zapachu.Nie podrażnia skóry, ale kiepsko się wchłania.Wydajny.

Botoksu zastosowania

kiepski

Kupując go kierowałam się znajomością świetnych kosmetyków dla dzieci. Ale to mleczko to totalny niewypał. Rzadki, wylewa się na dłoń, według mnie niewydajny (inne mam dłużej). Nie nawilża nic a nic, gładkości może troszkę daje. Zapach jest jedynym plusem tego kosmetyku, całkiem ok.

sredni

Jest bardzo wydajny .Używałam go dwa miesiące.Zapach przyjemny.Nie nawilża za mocno niestety .To wszystko co moge dobrego o nim powiedziec.Dostałam go w prezencie i używałam bez większego przekonania.Sama sobie na pewno go nie kupię.

oceniam średnio

Konsystencja da się znieść, jednak nawilżenia ani wygładzenia jakoś nie udało mi się dostąpić. J&J ma świetne kosmetyki dla dzieci, ten zaś balsam to drobny niewypał, niestety. Trzy gwiazdki głównie za hipoalergiczność i trochę z sympatii dla firmy.

to nie to

Przeciętniak. Wodnisty, a słabo się wchłania. Za to wydajny. Dobry dla alergików, jak cała seria bardzo delikatny.

Nie nawilża

Miałam takie jak na zdjęciu i miałam jeszcze wersję z miodem i mleczkiem owsianym czy jakimś innym rolniczym wymysłem. Gwiazdka za zapach, bardzo miły i dyskretny, ale mleczko nie nawilża skóry , mimo, że łatwo się rozsmarowuje, wchłania się średnio... Nie kupie więcej, bo po co?

Świetny.

Jeśli ktoś nie szuka całej długiej listy składników( witaminy, koenzymy, kwasy itd. itp.), a po prostu chce ukoić suchą skórę, gorąco polecam! Efekt napięcia i nawilżenia utrzymuje się CALY dzień, zapach też, dlatego pewnie nie każdemu będzie odpowiadać. Kusi też niska cena. I jest wydajny, naprawdę. Po wielu " szaleństwach" firmowych i cenowych, zawsze lubię do niego wrócić, bo jest super.

Oceniam na 2.00

Nie zbyt dobrze nawilża, nie podoba mi się zapach, średnio wydajny nie polecam.

Oceniam na 2.00

Poza zapachem nic go nie wyróżnia. Działa tak samo jak inne mleczka do ciała w podobnej cenie. Nie ma jakichś szczególnych własciwości regenerujących, ujędrniających czy odmładzających. Taki raczej przeciętny kosmetyk - nie szkodzi ale i nie pomaga.