Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Cena już od 9,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bogata emulsja typu woda w oleju o wysokiej skuteczności regeneracji naskórka i długotrwałym działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej. Przeznaczona do cery bardzo suchej, suchej i odwodnionej. Uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry. Intensywnie regeneruje i odżywia. Wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Zapobiega przesuszaniu skóry. Redukuje szorstkość naskórka. Poprawia jędrność i gładkość naskórka. Reguluje natłuszczenie skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Produkt hypoalergiczny. Dostępny tylko w aptekach.
Składniki aktywne:
- alantoina
- kwas hialuronowy
- lanolina
- olej bawełniany
- olej makadamia
- skwalan

Super

Bardzo fajny, wydajny krem zarówno pod makijaż jak i na noc. Same plusy:

+Nawilża
+ nie zostawia tłustej warstwy
+nie zapycha
+nie uczula
+brak zapachu
+super opakowanie
+cena
Minusem jest jedynie dostępność, ponieważ widziałam go tylko w sklepie firmowym ziaji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551536].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał.

Najbardziej treściwy krem nawilżający jaki do tej pory miałam.
Plusy;
-odżywczy i nawilzający,
-tani,
-szeroko dostepny,
-bezzapachowy,
-nie uczula,
-nie zapycha,
-nie porażnia.
Minusy:
-wydajność (jednak za taką cenę można mu to wybaczyć).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514046].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywny produkt.

Krem ma dosc rzadka konsystencje. Podoba mi sie bardzo opakowanie, dzięki któremu nie trzeba grzebać w środku i wprowadzać niepotrzebnie drobnoustrojów. Na dzien nie zastosowałabym go. Nie odważyłam sie. Za bardzo sie świeciłam. Na noc jak najbardziej. Mozna położyć gruba warstwę, sprawdzi sie jako maseczka całonocna. Nie zapycha a ma cała noc na wchłonięcie sie i nawilzenie dogłębne twarzy. Polecam każdemu, komu nie przeszkadza świecąca sie twarz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498791].usefull || 0 }}% pomocna.

azjatycka pielęgnacja

Mój must have

Własnie kończę 2 tubkę i mam zamiar kupić kolejną.
Mój totalny must have. Zawsze miałam suche skórki/plamki na twarzy - zaden krem nie dawał rady na dłuzszą metę. Jedynie maść z wit.A , ale to jest dla mnie za tłuste jak na stosowanie dzienne. Ten krem jest świetny,
-nawilza
-szybko się wchłania
- nie wysypuje mnie po nim
- cena
- dostępność
- fajne,lekkie opakowanie - można przeciąć na koniec i wydobyć resztki kremu
- świetny pod makijaż
- dobry na dzien i na noc

mam jedynie wrazenie,ze jest trochę mało wydajny.

Ale ogólnie polecam!! Hicior ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314446].usefull || 0 }}% pomocna.

hit

super krem uwielbiam go
+ wchłania sie całkowicie
+ idealny na dzień i na noc
+ nie robi krzywdy (nie zapycha itp)
+ nawilża, odświeża, uelastycznia
+ bardzo dobry pod makijaż
+ super cena i dostępność
+ higieniczna tubka

Generalnie jest świetny, długo szukałam kremu na noc noo i mam już się z nim nie rozstanę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254276].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY NAWILŻACZ, PASKUDNY ZAPYCHACZ

Przez wiele lat myślałam, że powinnam używać kremów matujących, które tylko przesuszyły mi skórę i niczego pozytywnego z nią nie zrobiły. Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że moja skóra potrzebuje nawilżenia. Ten krem spisał się, jeśli chodzi o nawilżenie, niestety paskudnie zapchał moje pory i spowodował wysyp grud, trądziku i zaskórników!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244036].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Krem zakupiłam jako dodatek do balsamu z tej samej serii.
Mam cerę mieszaną miejscami często przesuszoną i używam na codzień kremów nawilżających ale niestety ten nie jest dla mnie.
Jest bezzapachowy, nie podrażnia skóry ale niestety może zapychać . Jest dość tłusty i właściwie bardziej niż nawilża to natłuszcza cerę. Dla mnie niestety za ciężki, świetnie się jednak sprawdził na suche partie ciała , smarowałam nim też nogi po goleniu bo działa łagodząco.
Nie jest przeznaczony docelowo do mojej cery ale myślę że dziewczyny mające suchą skórę powinny być z niego zadowolone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199023].usefull || 0 }}% pomocna.

Lano-tak!

Produkt sprawował się na mojej buzi bardzo dobrze. Zarówno stosowany na noc jak i wklepywany na dzień jako baza pod makijaż. Potrzebuję kremów silnie nawilżających, a jednocześnie lekkich i nie zapychających. Niewykluczone, że wrócę do niego za jakiś czas... Póki co testuję inne wynalazki w nadziei na odnalezienie cenniejszej perełki. Oczywiście wszystkie kremy, które polecam jako posiadaczka skóry suchej, nie znajdą uznania u stojących po drugiej strony barykady ;) Bałabym się sięgnąć po ten produkt, gdyby moja cera była tłusta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185978].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie jest to

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się skóry, przesuszonej przez klimatyzację.

Plusy:
* cena
* kremik jest tłusty,ale nie miałam problemu z jego wchłanianiem się

Neutralne:
* treściwa konsystencja
* brak zapachu

Minusy:
* słabo nawilża, stąd tylko trzy gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067561].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem bardzo tłusty

Tak jak w tytule - konsystencja była tłusta i tępa, krem ciężko nakładać na twarz i nie wolno go nałożyć na dużo, bo będzie nieprzyjemnie.
Co do nawilżenia - miałam trochę inne oczekiwania... na dłużą metę nie czułam poprawy ani wybitnego nawilżenia. Używałam go głownie na noc, gdzie moja skóra po umyciu krzyczy "pić!", a on... no cóż... natłuszczał... myślę że równie dobrze mogłabym się po prostu wysmarować wazeliną, też bym czuła się tak "ciężko". Są lepsze kremy.
Na plus - nic nie podrażnił ani nie zapchał.
Zużyłam całą tubkę, ale w z wielkim bólem i nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024937].usefull || 0 }}% pomocna.