Ziaja, Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Ziaja, Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Cena już od 9,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Bogata emulsja typu woda w oleju o wysokiej skuteczności regeneracji naskórka i długotrwałym działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej. Uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry. Intensywnie regeneruje i odżywia. Wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Zapobiega przesuszaniu skóry. Redukuje szorstkość naskórka. Poprawia jędrność i gładkość naskórka. Reguluje natłuszczenie skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia.

Mój must have

Własnie kończę 2 tubkę i mam zamiar kupić kolejną.
Mój totalny must have. Zawsze miałam suche skórki/plamki na twarzy - zaden krem nie dawał rady na dłuzszą metę. Jedynie maść z wit.A , ale to jest dla mnie za tłuste jak na stosowanie dzienne. Ten krem jest świetny,
-nawilza
-szybko się wchłania
- nie wysypuje mnie po nim
- cena
- dostępność
- fajne,lekkie opakowanie - można przeciąć na koniec i wydobyć resztki kremu
- świetny pod makijaż
- dobry na dzien i na noc

mam jedynie wrazenie,ze jest trochę mało wydajny.

Ale ogólnie polecam!! Hicior ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314446].usefull || 0 }}% pomocna.

hit

super krem uwielbiam go
+ wchłania sie całkowicie
+ idealny na dzień i na noc
+ nie robi krzywdy (nie zapycha itp)
+ nawilża, odświeża, uelastycznia
+ bardzo dobry pod makijaż
+ super cena i dostępność
+ higieniczna tubka

Generalnie jest świetny, długo szukałam kremu na noc noo i mam już się z nim nie rozstanę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254276].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY NAWILŻACZ, PASKUDNY ZAPYCHACZ

Przez wiele lat myślałam, że powinnam używać kremów matujących, które tylko przesuszyły mi skórę i niczego pozytywnego z nią nie zrobiły. Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że moja skóra potrzebuje nawilżenia. Ten krem spisał się, jeśli chodzi o nawilżenie, niestety paskudnie zapchał moje pory i spowodował wysyp grud, trądziku i zaskórników!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244036].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

nie dla mnie

Krem zakupiłam jako dodatek do balsamu z tej samej serii.
Mam cerę mieszaną miejscami często przesuszoną i używam na codzień kremów nawilżających ale niestety ten nie jest dla mnie.
Jest bezzapachowy, nie podrażnia skóry ale niestety może zapychać . Jest dość tłusty i właściwie bardziej niż nawilża to natłuszcza cerę. Dla mnie niestety za ciężki, świetnie się jednak sprawdził na suche partie ciała , smarowałam nim też nogi po goleniu bo działa łagodząco.
Nie jest przeznaczony docelowo do mojej cery ale myślę że dziewczyny mające suchą skórę powinny być z niego zadowolone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199023].usefull || 0 }}% pomocna.

Lano-tak!

Produkt sprawował się na mojej buzi bardzo dobrze. Zarówno stosowany na noc jak i wklepywany na dzień jako baza pod makijaż. Potrzebuję kremów silnie nawilżających, a jednocześnie lekkich i nie zapychających. Niewykluczone, że wrócę do niego za jakiś czas... Póki co testuję inne wynalazki w nadziei na odnalezienie cenniejszej perełki. Oczywiście wszystkie kremy, które polecam jako posiadaczka skóry suchej, nie znajdą uznania u stojących po drugiej strony barykady ;) Bałabym się sięgnąć po ten produkt, gdyby moja cera była tłusta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185978].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie jest to

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się skóry, przesuszonej przez klimatyzację.

Plusy:
* cena
* kremik jest tłusty,ale nie miałam problemu z jego wchłanianiem się

Neutralne:
* treściwa konsystencja
* brak zapachu

Minusy:
* słabo nawilża, stąd tylko trzy gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067561].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem bardzo tłusty

Tak jak w tytule - konsystencja była tłusta i tępa, krem ciężko nakładać na twarz i nie wolno go nałożyć na dużo, bo będzie nieprzyjemnie.
Co do nawilżenia - miałam trochę inne oczekiwania... na dłużą metę nie czułam poprawy ani wybitnego nawilżenia. Używałam go głownie na noc, gdzie moja skóra po umyciu krzyczy "pić!", a on... no cóż... natłuszczał... myślę że równie dobrze mogłabym się po prostu wysmarować wazeliną, też bym czuła się tak "ciężko". Są lepsze kremy.
Na plus - nic nie podrażnił ani nie zapchał.
Zużyłam całą tubkę, ale w z wielkim bólem i nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024937].usefull || 0 }}% pomocna.

pół na pół

Ogólnie rzecz ujmując krem spełnia swoje zadanie. Nawilżenie jest wyczuwalne, suche skórki znikają, cera staje sie wygładzona. Szczerze mówiąc ja lubię go dać nawet pod makijaż (wg. opinii jest on za ciężki ale jak się da odpowiednia ilość to spokojnie da rade, nie zroluje się).
Minus jest jeden za to dość poważny, mianowicie jak się go użyje za dużo dni z rzędu zaczynają pojawiać się na twarzy wypryski. Także ogólnie krem zadanie spełnia tylko robie spore przerwy w stosowaniu go. Potrzebuję jednak kremu na co dzień a nie "raz na jakiś czas" więc więcej go nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994664].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, nawilżający krem

To mój ulubiony produkt ziaji.
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania strefy T.

Plusy:
- krem idealnie nawilża ale nie zatyka
- konsystencja - jest na tyle gęsty, że nie marnuje się i nie rozlewa
- cena, kosztuje niewiele
- wydajny

Minusy:
- dostępny jedynie w niektórych aptekach lub stacjonarnym sklepie Ziaja
- nie nadaje się do stosowania na dzień. Ja stosuję go jedynie na noc, żeby się nie świecić w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994063].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Krem dobrze nawilża, dobrze się wchłania ale nie rozwiązał mojego problemu łuszczącej się partiami cery.
Ale i tak stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalający. Na pewno będę go stosować kiedy juz doprowadzę swoją twarz do normalności:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1. Normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985419].usefull || 0 }}% pomocna.