BingoSpa, Szampon kolagenowy z olejkiem jojoba

BingoSpa, Szampon kolagenowy z olejkiem jojoba

Szampon kolagenowy z olejekiem jojoba do każdego rodzaju włosów. Składniki szamponu intensywnie nawilżają zniszczone i osłabione włosy, chronią włosy przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych. Działają osłaniająco i kondycjonująco na strukturę włosów. Intensywnie nawilżają oraz zapobiega nadmiernej utracie wilgoci.

do włosów farbowanych, do włosów normalnych, do włosów wypadających
nawilżające, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Dobry

Plastikowa przezroczysta butelka o pojemności 500 ml skrywa w sobie biały gesty szampon o bardzo fajnym zapachu.

Z opakowania pomimo braku pompki wydobywa się szampon bardzo dobrze. Nie trzeba wcale go wiele żeby umyć włosy bo sam w sobie jak wspominałam jest bardzo gesty. Pieni się, dobrze myje odżywia oraz odbudowuje włos.

po wyschnięciu włosy dobrze się rozczesują sa delikatne w dotyku, miękkie a włos bardzo wzmocniony.

Szampon jest bardzo wydajny używam go już długo dziennie a on wcale nie ubywa.

Używam tego produktu od: od pewnego czasu

Używałam już bardzo wiele szamponów do włosów. Prawie za każdym razem używam jakiś innych. Przeczytajcie co sądzę o szamponie kolagenowym:

Zapach: szampon kolagenowy pachnie bardzo delikatnie, mydlani, ciężko go do czegoś porównać. Zapach utrzymuje się na włosach przez jakiś czas.

Opakowanie: plastikowa butelka z metalową zakrętką. Ja osobiście nie lubię takich zamykań, wolę takie na klik.

Konsystencja: dość gęsta, łatwo wydobyć szampon z butelki. Szampon ma biały kolor.

Cena/ dostępność: ok. 10zł, możemy go dostać na stronie ttp://bingosklep.com/ producenta produkty tej firmy dostępne są również w dużych hipermarketach.

Moja opinia:
Szampon ten bardzo dobrze się pieni. Mała ilość wystarczy, aby umyć całe włosy.
Szampon świetnie oczyszcza zarówno skórę głowy, jak i same włosy. Po umyciu włosy są miękkie, błyszczące i przyjemne w dotyku. Szampon ten radzi sobie ze zmyciem olei.
Nie pląta włosów, nie zauważyłam również żadnego uczulenia.

Szampon kolagenowy spełnił moje oczekiwania: od szamponu oczekuje dobrego oczyszczenia włosów i szampon ten sprawdził się idealnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu