Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Teint Miracle

Cena już od 154,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniej pudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat. Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 59

Mój jedyny

Długo, ale to naprawdę długo szukałam tego jedynego. Jak tylko przechodziłam koło Sephory albo Douglasa to wstępowałam po próbkę jakiegoś podkładu i tak przetestowałam ich całe mnóstwo ( Shiseido, Dior, Cilique,Guerlain, Sensai,Estee Lauder, Too Faced, Marc Jacobs itd) i ciągle nie mogłam trafić na odpowiedni do mojej cery czyli przesuszającej się. Niestety wszystkie dedykowane do tej cery czyli nawilżające wyglądają estetycznie max 2-3 h, po tym czasie twarz świeci sie jak zlana potem po ciężkim treningu. Z kolei te do cer normalnych/ tłustych/ mieszanych- każdy mnie wysuszał na Saharę. Inny problem to odcienie- potrzebowałam czegoś jasnego nie wpadającego w świnkowate różowe tony ani mega żółte ( tutj Lancome Teint Miracle żółty odcień to zdecydowanie 01). Ja oceniam kolory dwa najjaśniejsze czyli 005 - idealny na zimę, i 010 idealny na lato.
Do rzeczy:
- nawilża, ale nie świeci się nieestetycznie, jest to kontrolowane rozświetlenie
- wytrwały - 10 h wytrzymuje na twarzy
- wydajny
- nie wysusza, nie podkreśla porów, suchych skórek, nie gromadzi się w załamaniach, ładnie zgrywa sie z linia włosów
- nie tworzy maski, nie odcina się

Ma wszystko to, co dobry podkład mieć powinien i jest trwały. Dla mnie podkłady, które znikają z twarzy po kilku godzinach są nic nie warte.
Dla mnie Teint Miracle nie wydaje sie być aż tak lekki- bo co trzeba tez zakrywa:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1230038].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

Moj KWC

Szukałam długo mega lekkiego podkładu na lato. Wiekszości po 5h robiło sie mi cisteczko na twarzy bo byly za cieżkie przy upale 40C. Przy okazji zakupów on-line w gratisie wybralam 5 próbek tego podkładu aby przetestowac. I jakie bylo moje zaskoczenie że podpasował mi od pierwszego nałożenia. Krycie bardzo lekkie, prawie wogole. Tylko delikatnie wyrównuje koloryt. Mimo że mam cere mieszana to przy pielegnacji OMC i 3 krocha Clinique w końcu nie mam przyjaciół na twarzy i dlatego moge sobie pozwolic na tak delikatny podklad. Konsystencja rzadka i oksyduje po chwili na ręce wiec trzeba kolor jaśnijszy brac. Ja mam 01- beige albatre i przy opalonej twarzy sprawdza mi sie ok ale na jesień bede musiala kupic 1-2 tony jaśniejszy (010 albo 005)

plusy
*opakownie- szklane, eleganckie i z pompka która idelnie dozuje nawet pół pompki
*duży wybór kolorów nawet dla super bladziochów
*dostępność- swoj kupilam w Douglasie
*kosynstencja i male krycie (mi na takim zależało)
*pięknie rozświetla i po przypudrowaniu utrzymuje sie do 10h

jedyny minus to cena bo to 175zl ale czy warto moim zdaniem warto bo podklad jest idelny do cery bez problemów i osób które nie lubia mocnego krycia

czy kupie go panownie? Kupie na jesieni tylko kolor jasniejszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209608].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 59

Ulubiony.

Długo szukałam podkładu idealnego dla mnie.Większość podkładów skreślam już po pierwszym użyciu gdyż ciężko znaleźć na prawdę jasny kolor nie wpadający w róż, a drogeryjne światło jest bardzo zwodnicze.

Miracle Jest lekki i nie podkreśla suchych skórek, nie ciemnieje i nie robi efektu maski.Jest to jeden z niewielu podkładów którego najjaśniejszy kolor (005) prawie stapia się z moją skórą, która niestety jest bardzo jasna.
Trzeba pamiętać iż podkład ten jest mało kryjący, raczej rozświetlający lub dodający "naturalnego" blasku za co go bardzo lubię.Świetnie sprawdza się we wiosenne dni i na początku jesieni.
Dodatkowymi plusami są:
+Wygodne opakowanie.
+Bardzo duża wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182133].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - usta

Napisanych recenzji: 11

Wykorzystała: kilka próbek

REWELACJA!!!

Podkład jest idealny. Pięknie wtapia się w skóre i tworzy efekt naturalnego makijażu.
-nie zapycha
-skóra jest nawilzona
-pieknie rozswietla
-trwaly
-idealna gama kolorystyczna
-piekny zapach
-zaden inny podklad nie dawal na mojej skorze takiego efektu, moja wysuszona po kuracji antytradzikowej skora wyglada niesamowicie zdrowo
-poprawia kondycje skory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169311].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Całkowita klapa

Podkład strasznie mnie nie rozczarował.
Na plus mogę zaliczyć jedynie bardzo estetyczne opakowanie oraz spełnienie obietnic producenta w kwestii rozświetlenia - faktycznie podkład bardzo efektownie odbija światło, rozświetla cerę i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. Tylko co z tego jeśli przy tym jest bardzo widoczny na twarzy, podkreśla pory, wchodzi w każde załamanie skóry, zmarszczkę, a do tego nierównomiernie schodzi z twarzy, przybierając przy tym pomarańczowy odcień i brudząc wszystko dookoła.
Nie nadaje się również do cery z niedoskonałości - nieestetycznie odznacza się na każdej najmniejszej krostce.
Nosi się go bardzo niekomfortowo, czuć go na twarzy, dla mnie jest po prostu okropny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163531].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Póki co... najlepszy

" Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat" - i warto było czekać :)

Długo szukałam podkładu idealnego. Najjaśniejszy Dior Nude był za ciemny... w sumie ... wszystko jest dla mnie za ciemne. MAM OGROMNY PROBLEM ze znalezieniem odpowiedniego odcienia podkładu. Jestem wyjątkowo bladolica. Do tego, moja skóra ciągle męczona antybiotykami, jest nieco ziemista.

Póki co Lancome Miracle jest najlepszy.

+ pięknie kryje (można budować warstwy)
+ rewelacyjnie nakłada się zarówno pędzlami (szczególnie języczkowym) jak i palcami (dla naturalniejszego efektu)
+ spf 15 (zawsze coś!)
+ brak efektu maski
+ skóra wygląda na świeżą
+ nie ciemnieje jak Dior
+ podoba mi się zapach
+ nie wzmacnia problemów skóry trądzikowej
+ nie robi smug (pięknie się wtapia)
+ nie ma brzydkich/tandetnych drobinek mimo, że jego zadaniem jest rozświetlanie
+ cera nie wygląda na przesadnie morką
+ cena jak za ten podkład jest bardzo dobra

Póki co nie mam zastrzeżeń.
POLECAM BLADZIOCHOM !

Używam tego produktu od: października 2015
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie i juz kupiłam kolejne :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138366].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Luksusowy

Otrzymałam podkład w prezencie. Dobrany był również kolor do mojej skóry, dzięki czemu w pełni spełnił moje oczekiwania zarówno kryjąc jak i rozświetlając cere bez efektu maski. Dobrze się rozprowadza i skóra się nie świeci, dodatkowy plus za nieuczulanie -brak podrażnień i wyprysków. Minus to oczywiście cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051041].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Nie dla mnie

Kiedy kupiłam ten podkład pod koniec grudnia miałam cerę normalną, gładką i kochałam ten podkład, kiedy jednak na skórze zaczęły się pojawiac niedoskonałości podkład okazał się klapą... Ma swoje pozytywy daje przepiękne rozświetlenie niczym z okładki magazynu, piękne lustrzane odbicie po lekkim przypudrowaniu jest to blask zdrowej skóry ciągle widoczny. Zupełnie nie jest za to przykryc niedoskonałości, nie wrócę do niego nawet gdy stan mojej sery będzie znów idealny bo bardzo wysusza skórę do tego zawiera najgorszy z możliwych alkoholi(Alcohol Denat). Podsumowanie:

+piękne rozświetlenie
+szeroka gama odcieni każdy może znaleźc coś dla siebie
+ładnie wyrównuje koloryt
+nie ciemnieje na skórze
+ niewidoczny

- mocno alkoholowy zapach który uwydatnia się z czasem
- wysusza
- słabe krycie
- nietrwały

Napiszę coś jeszcze o odcieniu, może komuś pomoże to podjąc decyzję - jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji zawsze biorę najjaśniejszy odcien i w tym przypadku wybrałam kolor 010, jest idealnie dopasowany do mojej skóry, nie widac ze cos nosiłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006608].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 185

KOMPLETNA KLAPA

Podkład zapowiadał się dobrze, lecz zderzenie z rzeczywistością było okrutne.

Plusy - brak

Minusy:
- nie pachnie zbyt ładnie, raczej sztucznie
- niby rozprowadza się dobrze, ale po ok 20 min okazuje się, że na twarzy są nieestetyczne smugi
- gdzieniegdzie zmienia kolor na pomarańczowy!!!
- nietrwały, schodzi już po dwóch godzinach mimo przypudrowania
- gromadzi się w porach i załamaniach
- schodzi nierównomiernie tworząc plamy
- jest drogi

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998566].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Delikatny i nie obciąża skóry

Używam kolor: 03 (brunetka)

+ skóra wygląda na świeżą i delikatną
+ skóra się nie świeci
+ podkład nie obciąża, nie wyskakują pryszcze (generalnie różnie bywało z podkładami innych firm)
+ maskuje idealnie małe niedoskonałości
+ do codziennego stosowania
+ wydajny

+/- mało estetycznie wygląda brudna, przezroczysta nakrętka

Dodatkowo mogę napisać, że większe niedoskonałości maskuje, ale zdecydowanie częściej trzeba poprawiać makijaż i po ok. godzinie jakby się wchłania (dotyczy to większych pryszczy czy strupków). Jeśli chodzi o suche skórki to nie jest problem podkładu tylko cery. Jeśli zauważam u siebie w okolicach środka brwi, że widać skórki albo na czole to nakładam krem nawilżający i jest ok.

Przed nałożeniem podkładu zawsze nakładam na ok. 5 minut wcześniej krem nawilżający i nie mam problemów z suchymi skórkami.

Ogólnie jestem na tak. Świetnie sprawdza się także w ciepłych krajach (do +30 C)

Używam tego produktu od: ponad roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985611].usefull || 0 }}% pomocna.