Wibo, Volume Extreme Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Wibo, Volume Extreme Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Druga z serii Extreme Lashes, tym razem wodoodporna maskara ekstremalnie pogrubiająca rzęsy. Zapewnia ekspresowe pogrubienie i wydłużenie rzęs bez efektu sklejenia! Super trwałość przez cały dzień dla perfekcyjnie wystylizowanych rzęs.

nawet w porządku

Od tego tuszu rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem, więc sentyment z pewnością pozostanie.

Plusy:
- ładne rozdzielenie;
- pogrubienie;
- nie skleja;
- naturalny efekt - dobry do lekkiego, dziewczęcego makijażu;
- wodoodporność;
- nie odbija się;
- cena: ok. 10zł;
- dostępność: Rossmann.

Minusy
- wydajność: dość szybko wyschnął;
- wydłużenie: nic a nic.

Używam tego produktu od: grudzień 2011

Warta polecenia

Pierwsza maskara wodoodporna i strzał w dziesiątkę. Nawet teraz po roku od zakupu można jej użyć i efekt jest przyzwoity. Faktycznie nie rozmywa się na deszczu, po basenie itp. Ładnie rozdziela rzęsy i pogrubia. Efekt jest raczej naturalny- podkreslony niż dramatyczny. Szczoteczka klasyczna średniego rozmiaru dobrze obejmuje rzęsy. Nie osypuje się i raczej nie zlepia. Cena także przyzwoita i choć nie jestem fanka kosmetyków Wibo to ten produkt mogę szczerze polecić

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

jest ok

kupiłam ten tusz, bo szybko potrzebowałam tuszu wodoodpornego, a nie chciało mi się na 1 użycie wydawać dużej kasy (jak się potem okazało, nie było to tylko 1 użycie;)) szczególnie zainteresowała mnie gruba szczoteczka.

plusy:
+ niska cena
+ gruba szczoteczka, która rzeczywiście pogrubia rzęsy
+ intensywny kolor
+ b. dobrze spełnia swoją główną rolę, czyli jest naprawdę wodoodporny

minusy:
(-) mogłabym napisać, że trudno się go zmywa, ale to przecież normalne przy tuszach wodoodpornych, więc to raczej minus nie jest.
(-) małym minusem jest też to, że dosyć szybko (ale też bez przesady!) wysycha i potem kruszy się, ale to też jest cecha charakterystyczna t. wodoodpornych.

jeśli będę kiedyś potrzebowała t. wodoodpornego, to na pewno właśnie ten tusz zakupię :)

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam

Wibo na wiosnę 2015

ok

Ogólnie tusz daje rade
Szczoteczka ładnie wydłuza, lekko pogrubia. Bez jakichś rewelacyjnych efektów, ale wystarczająco.
Dla mnie podstawową wadą jest jego trwwałość. Miałam 2 opakowania bo przy pierwszym pomyslalam ze moze dostałam w drogerii jakis stary ale kolejny raz był taki samy. Po miesiacu tusz lekko obsechł, nie wiedziec czemu. Po ponad miesiaco wysechł... To niestety dla mnie duza wada, choć prawie jedyna tego produktu.

można polecić

+ wydłuża
+ pogrubia
+ nie osypuje się
+ naprawdę jest wodoodporny

- skleja rzęsy
- nie daje aż tak spekularnego efektu jakiego oczekuję, ale to już moje marudzenie

ogólnie ok.

Szału nie ma

Plusy:
-czarny
-tani
-nie osypuje się
-naprawdę wodoodporny

Minusy:
-nie daje spektakularnego efektu: brak wydłużenia, brak podkręcenia i nawet brak pogrubienia

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bardzo dobry

Jego zdecydowanym plusem jest wodoodporność - ciężko jest go zmyć zwykłą wodą, nad morzem też dobrze się pod tym względem sprawdzał (a mam na myśli tutaj kąpiele dłuższe niż 15 minut). Za dnia również dobry, nie obsypuje się prawie w ogóle, bardzo delikatnie skleja (można sobie poradzić z tym igłą). Najwiekszą wadą jest jego sklejanie się pod wpływem wody, ponieważ tusz owszem, nie zmywa się, ale łączy rzęsy w kilka grubszych strąków :(

+ woda go nie zmywa
+ jest bardzo tani
+ wygodna szczoteczka
+ głęboki kolor
+ ładnie wydłuża rzęsy

- delikatnie skleja się przy nakładaniu
- skleja rzęsy przy dłuższym pobycie w wodzie

Ogólnie na plus, myślę, że jeszcze go kupię. Bardzo dobry na co dzień, gdy np. często łzawią komuś oczy - zwykły tuż by się rozmył, ten pozostaje nieruszony. Na długie kąpiele raczej średni.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

tanio, ok i tyle

Tusz kupiony tylko na "mokre wyjścia" typu basen, opalanie, o dziwo sprawdza się równię w normalnych okolicznościach!

Oceniając go biorą przede wszystkim stosunek ceny do jakości - pod tym względem to prawdziwa perła. Zapłaciłam chyba 8 zł nie licząc na żadne pozytywne efekty. Ale uczciwie mówiąc ma bardzo dużo plusów:
- Jest wodoodporny - oczywiście jeśli wiem, że będę się \'moczyć\' nakładam 1 warstwę, wtedy trzyma się super nawet podczas wszelkiego chlapania.
- Nie mam problemów ze zmywaniem a nie używam żadnych płynów do demakijażu, usuwam tusz podczas mycia całej buzi zwykłym żelikiem.
- Tani i dostępny w rosie
Skąd więc tez 3 gwiazdki?
- Przede wszystkim niepotrzebnie producent obiecuje VOLUME EXTREME - ten tusz nie sprawi, że będziemy mieć "wachlarz" z rzęs - efekt taki osiągam dzięki np. yves saint laurent za 120 zł:))
Ogólnie nadaje się do codziennego makijażu, trzyma się cały dzień i tyle:))

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć to tusz:)

Raczej na nie.

To, że nie skleja rzęs do kłamstwo! Strasznie skleja. Ponadto strasznie trudno go zmyć. I jeszcze przy zmywaniu często dostaje się do oka i strasznie szczypie. Często też przy zmywaniu wypadają rzęsy ;( Gdyby nie sklejał rzęs byłby ok ponieważ ma fajny czarny kolor i fajnie wydłuża rzęsy. Ogólnie ma jednak więcej minusów niż plusów i raczej już nigdy więcej go nie kupię..

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Wodoodporny na 100%

Jak chodzi o wodoodporność to naprawdę super, utrzymuje sie cały dzień. Trochę się obsypuje. Po ok 5 godzinach rzesy nie są takie jak na początku, wydają się posklejane ale kolor zostaje. LEKKO unosi i pogrubia rzęsy, szybko schnie a szczoteczka bardzo fajna.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

BoSkI!!!

cóż najlepsza maskara jaką miałam :)
plusy:
-fajna mocna czerń
-wydłuża
-pogrubia
-nie obsypuje sie(przynajmniej po 8h)
-naprawde wodoodporny(trzeba zmyć płynem dwu fazowym do oczu)
-fajna szczoteczka,dobrze rozszesuje rzęsy :D
minusy:
chyba nie jest tak dużym...odrobinkę skleja rzęsy ale może to tylko u mnie tak jest bo daje 5 warstw
-zauważyłam jeszcze jeden minus co mnie rozczarowało...jak sie obsypie i trafi do oczu to strasznie piecze!!! przy zmywaniu podobnie :((

wodoodporny jest; i na tym koniec

+ naprawdę wodoodporny; łzy, mycie, tarcie, nawet płyny do zmywania makijażu mu nie straszne (w końcu mleczkiem Garniera wylanym na powieki i wmasowywanym zeszło, + szczypiące oczy :/)
+ tani, dobrze dostępny

ALE

- przy zmywaniu wypadło mi 5 rzęs, boję się go dalej używać
- szczoteczka BEZNADZIEJNA; przy pierwszym użyciu pomalowałam sobie pierwszy raz jedno oko i nie zauważyłam żadnej róznicy. nabrałam jeszcze raz tuszu, bo stwierdziłam, że może jak nowy to nie nabrał wystarczająco; druga, trzecia próba - dalej nic. w końcu sięgnęłam po starą szczoteczkę od innego tuszu i było lepiej, ale w międzyczasie Wibo już wysechł, więc tylko dodałam sobie skorupy na rzęsy
- konsystencja tuszu jest zadziwiająco dziwna; dopiero co go kupiłam a sprawia wrażenie jakby leżał otwarty przez tydzień (a był zamknięty rzecz jasna)

Boję się go dalej używać; ciągle nie mogę znaleźć dobrego tuszu wodoodpornego, Max Factor się kruszył, Maybelline nie są wodoodporne wystarczająco, cała reszta jest albo za droga albo beznadziejna.
Mimo to nie będę się nim katować, może na jakieś wyjątkowe okazje (typu lot ze spadochronem :P ) zastosuję go żeby mieć pewność, że nic mi się nie rozmyje.
W międzyczasie poszukam lepszych produktów do zmywania makijażu, bo może wtedy nie będę się aż tak bała o moje rzęsy :)

Używam tego produktu od: tygodnia, parę razy
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte