Hakuro, Pędzel do podkładu H50

Hakuro, Pędzel do podkładu H50

Cena już od 36,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 szt

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

pędzle

Design produktu:

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 86

jestem pod wrażeniem

Kupiłam około półtora roku temu, kiedy namiętnie testowałam makijażowe gadżety i różne nowinki. Malowałam się codziennie, często zmieniałam podkłady i korektory. Przy wszystkich się sprawdzał, ale z biegiem czasu wylądował na półce. Nużyło mnie częste mycie i długie schnięcie włosia, a krem bb który zastąpił ciężkie podkłady wolałam nakładać palcami. Dziś używam go sporadycznie i głównie do nakładania korektora catrice, ale też przy nakładaniu kompletnego makijażu lubię go używać i czuć się jak profesjonalistka :)
+bardzo dobrze wykonany
+wygodny
+delikatny dla skóry
+aplikuje równomiernie i bez smug
+cena jest niska w przypadku tak dobrego pędzla

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239583].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Ulubiony!

To mój pierwszy tego typu pędzel, ale w porównaniu do gąbeczek... Jest świetny :) o wiele lepiej rozprowadza mi się nim podkłady, jest milszy dwa twarzy i taki stabilny. Lubię pędzle z Hakuro, ostatnio się w nich zakochałam. Zaczynałam od pędzli for your beauty, ale teraz widzę różnice i zdecydowanie Hakuro <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239556].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

super :)

Pędzelek jest solidnie wykonany,włosie bardzo mięciutkie i co najważniejsze naturalne,nakładanie nim podkładu jest bardzo przyjemne ,takie delikatne ,jakby sie było w spa ;D cięzko to opisać ;)oczywiście zawsze przed leciutko go zwilżę. Od zawsze wykonywałam makijaz palcami -robię to do dziś ponieważ jest wygodne i szybkie -ale pędzelek mam i nie załuję że go kupiłam ,lubie go uzywać ;) równomiernie rozprowadza podkład,z żadnym nie miałam problemu.
minusem jest to że po każdym uzyciu trzeba go myć ,na początku bałam się że go zniszczę ale nic się z nim nie dzieje ,ciągle jak nowy,wiadomo po czasiu trzeba kupić nowy bo włosie się kruszy .Polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235703].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Napisanych recenzji: 52

Rewolucja w moim makijażu

Hakuro h50: Rewolucja w moim makijażu
Ten pędzel wprowadził nową jakość do mojego makijażu. Aplikacja podkładu H50 ruchami stemplującymi zapewnia mi to czego potrzebuję: dobre krycie, przedłużoną trwałość i naturalny wygląd. Pędzel ten mam prawie 3 lata i piorę po każdym użyciu, także jest intensywnie eksploatowany. Mimo tego nie wypadł z niego ani jeden włos, pędzel nie odkształcił się, nie rozkleił, lakier na trzonku nie popękał. Pędzel po praniu bardzo szybko wysycha. Włosie jest bardzo miękkie, nie stwarza problemów podczas prania. Używam podkładu zastygającego i nie mam problemu z doczyszczeniem. Wciąż wygląda jak nowy. Do tego jest w dobrej cenie. Czego chcieć więcej?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222573].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bubel

Zachęcona pozytywnymi opiniami na jego temat, zakupiłam w nowej wersji i żałuję. Myłam go prawidłowo (wcześniej dużo na ten temat czytałam). Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Wady
-włosie po około 2 tygodniach zaczęło wypadać
- po miesiącu użytkowania miałam już wklęsły środek
-ciężko go domyć

Zalety
+miękkie włosie
+naturalny efekt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204993].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 116

Rewelacyjny!

Do tej pory używałam różnych rzeczy do nakładania podkładu. Palców, gąbeczek (takich zwykłych, trójkątnych z drogerii)i płaskiego pędzla z sephory. W końcu skusiłam się na ten pędzel i już z niego nie zrezygnuję. Do nakładania podkładu używam lekko wilgotnego pędzla.

+ mięciutki i milutki
+ wygodny w użyciu
+ nakładanie podkładu trwa chwilę
+ podkład nie zostawia smug i plam
+ póki co z włosiem nic się nie dzieje, mimo codziennego czyszczenia

- ciężko go doczyścić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1199148].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 45

kocham miłością nieskończoną!

Przynznam szczerze, że moje doświadczenie w pędzlach nie jest duże - przy zakupie głównie kieruję się opiniami i tak też zrobiłam przy zakupie pędzla Hakuro. Nie zawiodłam się, mam ten pędzel od kilku miesięcy i pomimo prawie codziennego użytkowania i częstego mycia w dalszym ciągu zachowuje się jak nowy. Cena za tak dobry jakościowo produkt - śmiesznie niska.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191233].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Rewelacyjny!

Zawsze staram się przed jakimkolwiek zakupem wybrać od razu (po opiniach) ten najlepszy. Najbardziej polecany i wychwalany. Jak dla mnie strzał w 10! Używam go na przemian z gąbeczką BB choć wg mnie to dwa zupełnie inne produkty bo BB daje jeszcze inny efekt i mniejsze krycie (Delikatniejszy efekt) przy jednej warstwie a ten pędzel używam gdy chcę mieć mocne krycie za jednym zamachem. Nie miałam nigdy innego więc ciężko porównać go z innymi pędzlami jednak jestem bardzo z Niego zadowolona.

-Nie zostawia smug
-bardzo przyjemnie się go używa
-włosie jest delikatne, idealne
-w razie potrzeby dobrze rozciera podkład - blenduje go gdy jest gdzieś za dużo.
-Jakość wykonania bardzo solidna

Naprawdę świetny

Kiedyś gdy byłam młodsza używałam tylko palców .. teraz nie wyobrażam sobie tego aby tak się malować.

Jedyny minus to taki iż jest zbyt duży na rozprowadzenie podkładu np. na nosie tuż przy oczach i zdecydowanie pomyślę nad zakupem mniejszej wersji tego pędzla.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186738].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Moja druga miłość!

Nie wiem jak potrafiłam bez niego żyć! :)
Absolutnie perfekcyjny ideał. Długo wahałam się nad zakupem ze względu na cenę (palce są tańsze ;) ), ale nie żałuję ani złotówki. Doskonale rozprowadza podkład, sprawia, że jest on niemal niewidoczny. Wtapia go w skórę, pomaga lepiej kryć. Bardzo przyjemny i miękki, do tego świetny design.
Jedyny minus... jest za duży aby poradził sobie z rozprowadzeniem na nosie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Niezbędny!

Sama nie wiem jak ja żyłam bez tego pędzla. I w sumie to dalej bym żyła gdym go nie spotkała w sklepie stacjonarnym i to na promocji.

Jedno użycie i już nie umiem nakładać podkładu palcami. Kilka chwil i po robocie. Nie ma smug, krycie jest 10 razy mocniejsze niż po nałożeniu podkładu palcami. Nakładam nim często z lenistwa też korektor pod oczy.

Myję go albo mydełkiem Bambino, albo delikatnym płynem do higieny intymnej. Później zawsze nakładam jeszcze odżywkę/maskę, bo uwielbiam mięciutkie włosie. Myję go po każdym użyciu, już nie policzę ile razy go szorowałam, a cały czas jest jak nowy, ani jeden włosek nie wypadł. Napis też się nie ściera.

W porównaniu z pędzlem GlamBrush T13 - Hakuro jest jakby solidniejszy, bardziej dopracowany, chociaż obydwa bardzo lubię.

Ilość zużytych opakowań: jeden jedyny, niezawodny jak na razie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142151].usefull || 0 }}% pomocna.